LSF

U16 Piger Futsal B (08), Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
895307
19-11 2023
09:10 LSF Frederiksværk Fodbold Klub Tune Hallen Hal 3
2
-
1
Tune IF
19. nov 2023
09:10
LSF
2
Frederiksværk Fodbold Klub
1
895311
19-11 2023
09:50 IF Skjold Birkerød LSF Tune Hallen Hal 3
HHT
Tune IF
19. nov 2023
09:50
IF Skjold Birkerød
LSF
HHT
895314
19-11 2023
10:20 LSF Roskilde Pigefodbold (2) Tune Hallen Hal 3
0
-
2
Tune IF
19. nov 2023
10:20
LSF
0
Roskilde Pigefodbold (2)
2
895317
19-11 2023
10:50 LSF Slangerup & Omegn IF (1) Tune Hallen Hal 3
1
-
0
Tune IF
19. nov 2023
10:50
LSF
1
Slangerup & Omegn IF (1)
0
895319
19-11 2023
11:10 Slangerup & Omegn IF (2) LSF Tune Hallen Hal 3
1
-
1
Tune IF
19. nov 2023
11:10
Slangerup & Omegn IF (2)
1
LSF
1
895322
17-12 2023
16:40 Frederiksværk Fodbold Klub LSF Hedehushallen Bane 1
HHT
Fløng-Hedehusene Fodbold
17. dec 2023
16:40
Frederiksværk Fodbold Klub
LSF
HHT
895326
17-12 2023
17:20 LSF IF Skjold Birkerød Hedehushallen Bane 1
UHT
Fløng-Hedehusene Fodbold
17. dec 2023
17:20
LSF
IF Skjold Birkerød
UHT
895329
17-12 2023
17:50 Roskilde Pigefodbold (2) LSF Hedehushallen Bane 1
2
-
0
Fløng-Hedehusene Fodbold
17. dec 2023
17:50
Roskilde Pigefodbold (2)
2
LSF
0
895332
17-12 2023
18:20 Slangerup & Omegn IF (1) LSF Hedehushallen Bane 1
0
-
1
Fløng-Hedehusene Fodbold
17. dec 2023
18:20
Slangerup & Omegn IF (1)
0
LSF
1
895334
17-12 2023
18:40 LSF Slangerup & Omegn IF (2) Hedehushallen Bane 1
0
-
0
Fløng-Hedehusene Fodbold
17. dec 2023
18:40
LSF
0
Slangerup & Omegn IF (2)
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
  • Kvalifikationsrunde:
    3. og 4. februar 2024 (U13 til U16)

Kvalifikationsrunder sammensættes af hold på baggrund af resultaterne i de indledende runder. Går man videre fra kvalifikationsrunden kvalificerer man sig til årets øst mesterskaber, der finder sted den 2. og 3. marts 2024.

Husk ellers kan du ikke sætte holdkort opret spillerne som futsal spillere.

DBU Klubservice

Log ind