LSF

VinterBold U8 Piger 3 (16) 5:5

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
485900 10:00 LSF Lyngby Boldklub 1921
10:00
LSF
Lyngby Boldklub 1921
485902 10:25 FB LSF
10:25
FB
LSF
485904 10:50 Orient GI LSF
10:50
Orient GI
LSF
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst 2/2 - lille kunst - tættest på bowling Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
485918 10:00 LSF Oversidder Gemmas Alle kunst 2/2 - lille kunst - tættest på bowling
10:00
LSF
Oversidder
485920 10:25 AB Tårnby LSF Gemmas Alle kunst 2/2 - lille kunst - tættest på bowling
10:25
AB Tårnby
LSF
485921 10:50 Tårnby FF LSF
10:50
Tårnby FF
LSF
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Islev Skole kunst Islevbrovej 44 2610 Rødovre
486624 10:00 IF Skjold Birkerød LSF
10:00
IF Skjold Birkerød
LSF
486625 10:25 Orient GI LSF
10:25
Orient GI
LSF
486627 10:50 Oversidder LSF 1
10:50
Oversidder
LSF
Arrangør:
lørdag den. 27-01 2024
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst 2/2 - lille kunst - tættest på bowling Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
486927 10:00 FB LSF Gemmas Alle kunst 2/2 - lille kunst - tættest på bowling
10:00
FB
LSF
486928 10:25 AB Tårnby LSF Gemmas Alle kunst 2/2 - lille kunst - tættest på bowling
10:25
AB Tårnby
LSF
486930 10:50 FC Rudersdal LSF Gemmas Alle kunst 2/2 - lille kunst - tættest på bowling
10:50
FC Rudersdal
LSF
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg 1 Kløvermarksvej 50 2300 København S
487641 10:00 Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
LSF 1
10:00
Tårnby FF
LSF
488034 10:25 FB LSF
10:25
FB
LSF
489322 10:50 KFB LSF
10:50
KFB
LSF
lørdag den. 02-03 2024
Spillested:
Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 1 Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
489680 11:45 IF Bytoften LSF Kunst 1
11:45
IF Bytoften
LSF
489682 12:10 LSF Oversidder Kunst 1
12:10
LSF
Oversidder
489685 12:35 LSF Lyngby Boldklub 1921 Kunst 1
12:35
LSF
Lyngby Boldklub 1921
lørdag den. 23-03 2024
Spillested:
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane Kunstgræsbane 1 - Sektion D Flodvej 62 2765 Smørum
509260 09:00 LSF Lyngby Boldklub 1921 Kunstgræsbane 1 - Sektion D
09:00
LSF
Lyngby Boldklub 1921
509262 09:25 IF Skjold Birkerød LSF Kunstgræsbane 1 - Sektion D
09:25
IF Skjold Birkerød
LSF
514453 09:50 Tårnby FF LSF Kunstgræsbane 1 - Sektion D
09:50
Tårnby FF
LSF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind