Dianalund IF

Indendørs U13 piger (11) håndboldmål C, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
796662
04-11 2023
09:10 Dianalund IF Lynge-Broby IF Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
0
-
2
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
09:10
Dianalund IF
0
Lynge-Broby IF
2
796664
04-11 2023
09:30 Næstved I.F. (1) Dianalund IF Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
1
-
4
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
09:30
Næstved I.F. (1)
1
Dianalund IF
4
796666
04-11 2023
09:50 Faxe Ladeplads IF (1) Dianalund IF Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
3
-
1
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
09:50
Faxe Ladeplads IF (1)
3
Dianalund IF
1
796669
04-11 2023
10:20 Dianalund IF Faxe Ladeplads IF (3) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
1
-
2
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
10:20
Dianalund IF
1
Faxe Ladeplads IF (3)
2
796672
26-11 2023
09:10 Lynge-Broby IF Dianalund IF Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
6
-
1
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
09:10
Lynge-Broby IF
6
Dianalund IF
1
796674
26-11 2023
09:30 Dianalund IF Næstved I.F. (1) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
6
-
0
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
09:30
Dianalund IF
6
Næstved I.F. (1)
0
796676
26-11 2023
09:50 Dianalund IF Faxe Ladeplads IF (1) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
1
-
1
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
09:50
Dianalund IF
1
Faxe Ladeplads IF (1)
1
796990
26-11 2023
10:20 Faxe Ladeplads IF (3) Dianalund IF Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
2
-
5
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
10:20
Faxe Ladeplads IF (3)
2
Dianalund IF
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Indledende: 35 hold.

A = 10 hold bliver i A rækken, 5 hold rykker til B rækken til mellemrunden 13 eller 14. januar 2024.
B = 6 hold rykker i A rækken, 9 hold bliver i B rækken til mellemrunden 13 eller 14
. januar 2024.
C = 10 hold rykker op i B rækken til mellemrunden, resterende bliver i C rækken 13 eller 14. januar 2024

A rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4 februar 2024 i Strøby hallen.
B rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4 februar 2024 i Strøby hallen.
C rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4 februar 2024 i Strøby hallen.

Log ind