Faxe Ladeplads IF

Indendørs U13 piger (11) håndboldmål C, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
796996
04-11 2023
10:50 MB Faxe Ladeplads IF (2) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
5
-
1
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
10:50
MB
5
Faxe Ladeplads IF (2)
1
797006
04-11 2023
11:20 Faxe Ladeplads IF (2) Faxe Ladeplads IF (4) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
0
-
0
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
11:20
Faxe Ladeplads IF (2)
0
Faxe Ladeplads IF (4)
0
797011
04-11 2023
11:50 Faxe Ladeplads IF (2) Vordingborg IF Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
1
-
2
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
11:50
Faxe Ladeplads IF (2)
1
Vordingborg IF
2
797013
04-11 2023
12:10 TGB Faxe Ladeplads IF (2) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
1
-
4
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
12:10
TGB
1
Faxe Ladeplads IF (2)
4
797019
26-11 2023
10:50 Faxe Ladeplads IF (2) MB Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
3
-
3
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
10:50
Faxe Ladeplads IF (2)
3
MB
3
798370
26-11 2023
11:20 Faxe Ladeplads IF (4) Faxe Ladeplads IF (2) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
3
-
2
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
11:20
Faxe Ladeplads IF (4)
3
Faxe Ladeplads IF (2)
2
819490
26-11 2023
11:50 Vordingborg IF Faxe Ladeplads IF (2) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
HHT
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
11:50
Vordingborg IF
Faxe Ladeplads IF (2)
HHT
819492
26-11 2023
12:10 Faxe Ladeplads IF (2) TGB Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
1
-
3
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
12:10
Faxe Ladeplads IF (2)
1
TGB
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Indledende: 35 hold.

A = 10 hold bliver i A rækken, 5 hold rykker til B rækken til mellemrunden 13 eller 14. januar 2024.
B = 6 hold rykker i A rækken, 9 hold bliver i B rækken til mellemrunden 13 eller 14
. januar 2024.
C = 10 hold rykker op i B rækken til mellemrunden, resterende bliver i C rækken 13 eller 14. januar 2024

A rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4 februar 2024 i Strøby hallen.
B rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4 februar 2024 i Strøby hallen.
C rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4 februar 2024 i Strøby hallen.

Log ind