Faxe Ladeplads IF

Indendørs U13 piger (11) håndboldmål C, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
796997
04-11 2023
11:00 Faxe Ladeplads IF (4) Vordingborg IF Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
0
-
3
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
11:00
Faxe Ladeplads IF (4)
0
Vordingborg IF
3
797006
04-11 2023
11:20 Faxe Ladeplads IF (2) Faxe Ladeplads IF (4) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
0
-
0
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
11:20
Faxe Ladeplads IF (2)
0
Faxe Ladeplads IF (4)
0
797008
04-11 2023
11:40 Faxe Ladeplads IF (4) TGB Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
3
-
2
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
11:40
Faxe Ladeplads IF (4)
3
TGB
2
797012
04-11 2023
12:00 MB Faxe Ladeplads IF (4) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
3
-
0
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
12:00
MB
3
Faxe Ladeplads IF (4)
0
798366
26-11 2023
11:00 Vordingborg IF Faxe Ladeplads IF (4) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
HHT
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
11:00
Vordingborg IF
Faxe Ladeplads IF (4)
HHT
798370
26-11 2023
11:20 Faxe Ladeplads IF (4) Faxe Ladeplads IF (2) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
3
-
2
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
11:20
Faxe Ladeplads IF (4)
3
Faxe Ladeplads IF (2)
2
819489
26-11 2023
11:40 TGB Faxe Ladeplads IF (4) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
1
-
0
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
11:40
TGB
1
Faxe Ladeplads IF (4)
0
819491
26-11 2023
12:00 Faxe Ladeplads IF (4) MB Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
2
-
0
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
12:00
Faxe Ladeplads IF (4)
2
MB
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Indledende: 35 hold.

A = 10 hold bliver i A rækken, 5 hold rykker til B rækken til mellemrunden 13 eller 14. januar 2024.
B = 6 hold rykker i A rækken, 9 hold bliver i B rækken til mellemrunden 13 eller 14
. januar 2024.
C = 10 hold rykker op i B rækken til mellemrunden, resterende bliver i C rækken 13 eller 14. januar 2024

A rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4 februar 2024 i Strøby hallen.
B rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4 februar 2024 i Strøby hallen.
C rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4 februar 2024 i Strøby hallen.

Log ind