Brøndbyernes IF

VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5, Pulje 4

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst - lille kunst Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
698139 10:00 Brøndbyernes IF Greve Fodbold 3 Gemmas Alle kunst - lille kunst
10:00
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold 3
698141 10:25 AB Tårnby Brøndbyernes IF Gemmas Alle kunst - lille kunst
10:25
AB Tårnby
Brøndbyernes IF
698143 10:50 BSF 2 Brøndbyernes IF Gemmas Alle kunst - lille kunst
10:50
BSF 2
Brøndbyernes IF
Arrangør:
lørdag den. 25-11 2023
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Kunst 2 Ugandavej 105 2770 Kastrup
698209 15:15 BSF 2 Brøndbyernes IF Kunst 2
15:15
BSF 2
Brøndbyernes IF
698210 15:40 Tårnby FF Brøndbyernes IF Kunst 1
15:40
Tårnby FF
Brøndbyernes IF
698213 16:05 Herstedøster IC (1) Brøndbyernes IF Kunst 2
16:05
Herstedøster IC (1)
Brøndbyernes IF
Arrangør:
lørdag den. 09-12 2023
Spillested:
Greve Idræts Center Kunstgræs Kunst 8-8A Lillevangsvej 88 2670 Greve
698214 10:00 AB Tårnby Brøndbyernes IF Kunst 8-8A
10:00
AB Tårnby
Brøndbyernes IF
698232 10:25 Brøndbyernes IF Greve Fodbold 2 Kunst 8-8A
10:25
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold 2
698236 10:50 Brøndbyernes IF Hvidovre IF 3 Kunst 8-9B
10:50
Brøndbyernes IF
Hvidovre IF 3
Arrangør:
lørdag den. 27-01 2024
Spillested:
Espelunden Kunstgræs Kunst 1 Korsdalsvej 100 2610 Rødovre
698260 11:30 Brøndbyernes IF Hvidovre IF 3 Kunst 1
11:30
Brøndbyernes IF
Hvidovre IF 3
698262 11:55 Ørestad IF Brøndbyernes IF Kunst 1
11:55
Ørestad IF
Brøndbyernes IF
698264 12:20 BK Avarta Brøndbyernes IF Kunst 1
12:20
BK Avarta
Brøndbyernes IF
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs Marbækvej 12 2750 Ballerup
698600 10:00 Brøndbyernes IF Greve Fodbold 3
10:00
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold 3
698602 10:25 BK Avarta Brøndbyernes IF
10:25
BK Avarta
Brøndbyernes IF
698604 10:50 BSF 2 Brøndbyernes IF
10:50
BSF 2
Brøndbyernes IF
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Bane 1 Ny Kunst Røllikevej 5 2770 Kastrup
698605 13:30 Brøndbyernes IF Kastrup Bane 1 Ny Kunst
13:30
Brøndbyernes IF
Kastrup
698608 13:55 Brøndbyernes IF Greve Fodbold 2 Bane 1 Ny Kunst
13:55
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold 2
698609 14:20 Brøndbyernes IF Greve Fodbold 3 Bane 1 Ny Kunst
14:20
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold 3
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Brøndby Stadion Kunst 1 Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
698677 10:00 BK Avarta Brøndbyernes IF 1
10:00
BK Avarta
Brøndbyernes IF
698678 10:25 Taastrup FC (2) Brøndbyernes IF
10:25
Taastrup FC (2)
Brøndbyernes IF
698680 10:50 Herstedøster IC (1) Brøndbyernes IF
10:50
Herstedøster IC (1)
Brøndbyernes IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind