Brøndbyernes IF 4

VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5, Pulje 4

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
641849 10:00 Fremad Amager Brøndbyernes IF 4
10:00
Fremad Amager
Brøndbyernes IF 4
641851 10:25 Brøndbyernes IF 4 Ishøj IF (1)
10:25
Brøndbyernes IF 4
Ishøj IF (1)
641854 10:50 Brøndbyernes IF 4 Vestia
10:50
Brøndbyernes IF 4
Vestia
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Byvej 72 2650 Hvidovre
641856 09:00 Brøndbyernes IF 4 Ishøj IF (1) Kunst 2
09:00
Brøndbyernes IF 4
Ishøj IF (1)
641858 09:25 Hvidovre IF 4 Brøndbyernes IF 4 Kunst 2
09:25
Hvidovre IF 4
Brøndbyernes IF 4
641859 09:50 CIK Brøndbyernes IF 4 Kunst 2
09:50
CIK
Brøndbyernes IF 4
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg Kunst 1A Lyngbyvej 110 2100 København Ø
641972 12:00 Østerbro IF Brøndbyernes IF 4 Kunst 1A
12:00
Østerbro IF
Brøndbyernes IF 4
641974 12:25 Brøndbyernes IF 4 Vestia Kunst 1A
12:25
Brøndbyernes IF 4
Vestia
641977 12:50 Brøndbyernes IF 4 Vanløse (4)
!
NB: Vanløse (4) er taberdømt
Kunst 1A
12:50
Brøndbyernes IF 4
Vanløse (4)
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
641990 08:30 CIK Brøndbyernes IF 4
08:30
CIK
Brøndbyernes IF 4
641992 08:55 Brøndbyernes IF 4 Husum Bk
08:55
Brøndbyernes IF 4
Husum Bk
641997 09:20 Brøndbyernes IF 4 Fremad Valby
!
NB: Fremad Valby er taberdømt
1
09:20
Brøndbyernes IF 4
Fremad Valby
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
642020 10:00 Brøndbyernes IF 4 Vanløse (4)
10:00
Brøndbyernes IF 4
Vanløse (4)
717165 10:25 Brøndbyernes IF 4 Fremad Valby
!
NB: Fremad Valby er taberdømt
1
10:25
Brøndbyernes IF 4
Fremad Valby
740663 10:50 Brøndbyernes IF 4 BK Avarta
!
NB: BK Avarta er taberdømt
1
10:50
Brøndbyernes IF 4
BK Avarta
lørdag den. 02-03 2024
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
639172 08:30 Brøndbyernes IF 4 Vanløse (4)
08:30
Brøndbyernes IF 4
Vanløse (4)
639174 08:55 CIK Brøndbyernes IF 4
08:55
CIK
Brøndbyernes IF 4
639176 09:20 Fix Brøndbyernes IF 4
09:20
Fix
Brøndbyernes IF 4
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg Kunst 1A Lyngbyvej 110 2100 København Ø
642048 13:15 Brøndbyernes IF 4 Fremad Valby Kunst 1A
13:15
Brøndbyernes IF 4
Fremad Valby
642050 13:40 Østerbro IF Brøndbyernes IF 4 Kunst 1A
13:40
Østerbro IF
Brøndbyernes IF 4
642052 14:05 Fix Brøndbyernes IF 4 Kunst 1A
14:05
Fix
Brøndbyernes IF 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind