B. 1973, Herlev

M+50 8:8 - 2024, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
367759
ti02-04 2024
20:00 Rudegård Stadion
0
-
2
02. apr
20:00
Holte Star Club
0
B. 1973, Herlev
2
367761
on10-04 2024
19:50 Elverroad
6
-
0
10. apr
19:50
B. 1973, Herlev
6
Høje Gladsaxe/Orient
0
367766
to18-04 2024
20:30 Rudegård Stadion
2
-
6
18. apr
20:30
Skodsborg FIF
2
B. 1973, Herlev
6
367770
on24-04 2024
19:50
BSF
Elverroad
4
-
1
24. apr
19:50
B. 1973, Herlev
4
BSF
1
367772
ti30-04 2024
19:00 Mørkhøj Skole
5
-
1
30. apr
19:00
Mørkhøj Sportsklub
5
B. 1973, Herlev
1
367779
on08-05 2024
18:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
4
-
1
08. maj
18:00
Avedøre IF
4
B. 1973, Herlev
1
367783
on15-05 2024
19:50 Elverroad
2
-
1
15. maj
19:50
B. 1973, Herlev
2
FC Rudersdal
1
367932
on22-05 2024
18:30 Grønnemose Sportshal
HHT
22. maj
18:30
Høje Gladsaxe/Orient
B. 1973, Herlev
HHT
367938
on29-05 2024
19:50 Elverroad
3
-
2
29. maj
19:50
B. 1973, Herlev
3
Holte Star Club
2
367947
on05-06 2024
19:50 Elverroad
2
-
3
05. jun
19:50
B. 1973, Herlev
2
Avedøre IF
3
367951
to13-06 2024
19:30 Vedbæk Stadion Kunst
UHT
13. jun
19:30
FC Rudersdal
B. 1973, Herlev
UHT
367952
on19-06 2024
19:50 Elverroad
19. jun
19:50
B. 1973, Herlev
Mørkhøj Sportsklub
368115
ma12-08 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
12. aug
19:00
BSF
B. 1973, Herlev
368120
on21-08 2024
19:50 Elverroad
21. aug
19:50
B. 1973, Herlev
Skodsborg FIF
368124
to29-08 2024
20:30 Rudegård Stadion
29. aug
20:30
Skodsborg FIF
B. 1973, Herlev
368127
on04-09 2024
19:50 Elverroad
UHT
04. sep
19:50
B. 1973, Herlev
Høje Gladsaxe/Orient
UHT
368133
ti10-09 2024
20:00 Rudegård Stadion
10. sep
20:00
Holte Star Club
B. 1973, Herlev
368137
on18-09 2024
18:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
18. sep
18:00
Avedøre IF
B. 1973, Herlev
368141
on25-09 2024
19:50 Elverroad
25. sep
19:50
B. 1973, Herlev
FC Rudersdal
368142
ti01-10 2024
19:00 Mørkhøj Skole
01. okt
19:00
Mørkhøj Sportsklub
B. 1973, Herlev
368148
on09-10 2024
19:50
BSF
Elverroad
09. okt
19:50
B. 1973, Herlev
BSF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
De 2 puljevindere spiller finale onsdag den 23. oktober 2024 
Den puljevinder med flest point i gennemsnit pr. kamp, har hjemmebane i finalen

Vinderen af kampen er Sjællandsmester

DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved kampen, der vil overrække pokal til vinderholdet samt medaljer til de 2 hold.

Log ind