Ølstykke FC

M+50 11:11 - 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
846495
ti02-04 2024
20:00 Skibby Stadion
5
-
1
02. apr
20:00
Skibby IK
5
Ølstykke FC (3)
1
846502
ma08-04 2024
20:30 Ølstykke Stadion
2
-
3
08. apr
20:30
Ølstykke FC (3)
2
Ølstykke FC (2)
3
846509
ti16-04 2024
19:00 Birkerød Stadion
6
-
1
16. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
6
Ølstykke FC (3)
1
846516
ma22-04 2024
19:00 Ølstykke Stadion
1
-
1
22. apr
19:00
Ølstykke FC (3)
1
Allerød Fodbold Klub (1)
1
846739
ti30-04 2024
19:00 Kirke Hyllinge Stadion
0
-
6
30. apr
19:00
Kirke Hyllinge IF
0
Ølstykke FC (3)
6
846745
ma06-05 2024
19:00 Ølstykke Stadion
1
-
8
06. maj
19:00
Ølstykke FC (3)
1
ORI-Fodbold
8
846929
on15-05 2024
19:00 Åbjergskolens Stadion
1
-
2
15. maj
19:00
Rørbæk FC
1
Ølstykke FC (3)
2
846933
ti21-05 2024
19:00 Ølstykke Stadion
1
-
1
21. maj
19:00
Ølstykke FC (3)
1
Lyngby Boldklub 1921
1
846940
ma27-05 2024
19:00 Dalby Stadion
5
-
1
27. maj
19:00
Dalby IF / HFK fodbold
5
Ølstykke FC (3)
1
846947
ma03-06 2024
19:00 Ølstykke Stadion
0
-
3
03. jun
19:00
Ølstykke FC (3)
0
Farum BK
3
846954
on12-06 2024
20:15 Allerød Idrætspark
UHT
12. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Ølstykke FC (3)
UHT
846961
ma17-06 2024
19:00 Rundforbi Stadion Kunst
1
-
0
17. jun
19:00
FC Rudersdal
1
Ølstykke FC (3)
0
846980
ma24-06 2024
19:00 Ølstykke Stadion
24. jun
19:00
Ølstykke FC (3)
Ølstykke FC (1)
846987
ma12-08 2024
19:00 Ølstykke Stadion
12. aug
19:00
Ølstykke FC (3)
Skibby IK
846988
on21-08 2024
19:00 Ølstykke Stadion
21. aug
19:00
Ølstykke FC (2)
Ølstykke FC (3)
847001
ma26-08 2024
19:00 Ølstykke Stadion
26. aug
19:00
Ølstykke FC (3)
IF Skjold Birkerød
847002
to05-09 2024
20:15 Allerød Idrætspark
05. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
Ølstykke FC (3)
847015
ma09-09 2024
19:00 Ølstykke Stadion
09. sep
19:00
Ølstykke FC (3)
Kirke Hyllinge IF
847016
ma16-09 2024
19:00 Oppe-Sundby Stadion
16. sep
19:00
ORI-Fodbold
Ølstykke FC (3)
847029
ma23-09 2024
19:00 Ølstykke Stadion
23. sep
19:00
Ølstykke FC (3)
Rørbæk FC
847030
ma30-09 2024
20:00 Lyngby Stadion
30. sep
20:00
Lyngby Boldklub 1921
Ølstykke FC (3)
847043
ma07-10 2024
19:00 Ølstykke Stadion
07. okt
19:00
Ølstykke FC (3)
Dalby IF / HFK fodbold
847044
on16-10 2024
20:15 Farum Park
16. okt
20:15
Farum BK
Ølstykke FC (3)
847057
ma21-10 2024
20:30 Ølstykke Stadion
21. okt
20:30
Ølstykke FC (3)
Allerød Fodbold Klub (2)
847064
ma28-10 2024
20:30 Ølstykke Stadion
28. okt
20:30
Ølstykke FC (3)
FC Rudersdal
847065
ma04-11 2024
20:30 Ølstykke Stadion
04. nov
20:30
Ølstykke FC (1)
Ølstykke FC (3)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.

Log ind