B. 1973, Herlev

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 2 Pulje 2
Serie 2
Serie 3 Pulje 4
Serie 5 - Forår Pulje 3
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 2
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 2
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
M+50 8:8 - 2024 Pulje 2
M+65 5:5 - 2024 Pulje 1
Legends League række A Pulje 1
U19
U19 Drenge Liga 2 Efterår (06-07) 2024 Pulje 1
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
U17
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U15
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 1
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
U14
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
SM FINALS U14 drenge 2 Pulje 1
U13
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 3
Finals U13 Drenge 3 8:8 Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 5
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår
Sommerland Sj. Pige Cup 8:8 U-12 (12) rk.2 Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 8:8 U-12 (12) rk.3 Pulje 1
U11
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 8:8 U-11 (13) rk.3 Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 8:8 U-11 (13) rk.3 Pulje 1
U10
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) beg - 8v8 mål u. pause 23 juni Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 14. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 14. april Pulje 6
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 14. april Pulje 6
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 14. april Pulje 6
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 8
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 7
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10 (14) 5:5 2 SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10 (14) 5:5 2 SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10 (14) 5:5 3 SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10 (14) 5:5 3 SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10 (14)5:5 Beg SØN Pulje 1
U9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 7
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 9
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 11
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 10
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 13. april Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-9 (15) rk. 2 Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-9 (15) rk. 2 Pulje 2
U8
Fodboldfestival - FestLIGEval U8 dr 2 BSF 23/6 Pulje 1
Fodboldfestival - FestLIGEval U8 dr 2 BSF 23/6 Pulje 1
Fodboldfestival - FestLIGEval U8 dr 3 BSF 23/6 Pulje 1
Fodboldfestival - FestLIGEval U8 dr 3 BSF 23/6 Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april Pulje 10
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 8
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 24
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 25
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 25
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 28
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 29
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 28
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 18
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 19
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 20
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 21
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 SØN Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 SØN Pulje 5
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 SØN Pulje 6
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 14
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 14
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 15
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 15
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 16
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 16
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 12
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 13
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 14
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 14
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 15
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 15
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 16
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 16
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 14. april Pulje 1
U5 drenge 3:3 (19) - 28. april Pulje 3
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 3
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 3
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 4

Log ind