Boldklubben af 1893

Ryd
Hold Pulje
Senior
NordicBet Liga - Kvalifikationsspil 2023/24 Pulje 1
NordicBet LIGA - Grundspil 2023/24 1.Division
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Gjensidige Kvindeliga Kvalifikation Pulje 1
Kv. 1. Division 2023/24 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2023/24 Pulje 1
Serie 2, P2/3 Forår P2
Serie 3, P2/5 Forår P3
Serie 3, P2/5 Forår P2
Serie 4, P2/9 Forår P3
Serie 4, P2/9 Forår P4
Serie 4, P2/9 Forår P5
Serie 4, P2/9 Forår P6
Serie 4, P2/9 Forår P5
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
Old Boys-LP Øst
M+32 Øst 2024 Pulje 1
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
Veteran-LP Øst
VinterBOLD M+40 1 Pulje 1
M+40 Øst 2024 Pulje 1
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
VinterBOLD M+55 Pulje 1
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
VinterBOLD M+60 Pulje 1
M+60 Forår - Dommerløs række P1
VinterBOLD 7-mands M+65 Pulje 1
M+65 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
VinterBOLD 5-mands M+70 Pulje 1
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
VinterBOLD 5-mands M+75 Pulje 1
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
U19
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
VinterBOLD U-19 Drenge Øst Pulje 2
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U18
U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
Ungdomspokalen U18 Piger (06-07) 23/24 Pulje 1
U17
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
VinterBOLD U-17 Drenge Øst Pulje 1
VinterBold U17 Drenge Mester Pulje 2
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Piger Division 2023/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (08) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 1
VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 2
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
U16 Piger M (08/09) Forår P1
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U15
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-15 Drenge Liga Pulje 1
VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 1
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
U14
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (10) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 4
VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 2
VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 3
VinterBOLD 8-mands U-14 piger 2-3 Pulje 2
U14 Drenge M (10) Forår Mester
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 4
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
U12
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 Pulje 3
VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 Pulje 5
VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 4
VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 5
U11
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 Pulje 7
VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 6
U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3
VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 5
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3
U9
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 2
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 2
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 5
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 5
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 5
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 6
VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 1
U8
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 1
VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 4
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 5
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 2
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 3
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 4
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U5
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1

Log ind