Boldklubben Hekla

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
Serie 4, P2/9 Forår P7
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
U19
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U18
U18 Piger (06/07) Forår 2024 Pulje 1
U16
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
U16 Piger M (08/09) Forår P1
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
U16 Drenge M (08) Forår Mester
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U15
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
U14
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
U14 Piger M (10) Forår Mester
U13
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
U12
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
U11
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
U10
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
U9
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
U8
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3
U5
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 11.30 hos B 93 Pulje 1
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U5 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1

Log ind