Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
595408 |
on12-08 2020
|
19:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
0
|
12. aug 2020
19:00
Sundby Bk.
2
CSC
0
|
||||||||||||||
595412 |
fr14-08 2020
|
18:30 | Gentofte Sportspark Vest |
4
-
2
|
14. aug 2020
18:30
Jægersborg Bk.
4
Østerbro IF
2
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
595409 |
fr14-08 2020
|
20:00 | Fælledparken |
6
-
1
|
14. aug 2020
20:00
Bk. Viktoria
6
BK Fix
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
595411 |
fr14-08 2020
|
20:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
1
-
2
|
14. aug 2020
20:00
FK Prespa
1
Bk. Hellas
2
|
||||||||||||||
595410 |
lø15-08 2020
|
14:00 | Valby Idrætspark |
3
-
4
|
15. aug 2020
14:00
Fr.holm Sydhavnen
3
CBS Sport
4
|
||||||||||||||
595413 |
lø15-08 2020
|
14:00 | Lersøparken |
1
-
0
|
15. aug 2020
14:00
Bispebjerg Bk.
1
ØKF
0
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
595414 |
lø15-08 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
1
|
15. aug 2020
14:00
IF Føroyar
0
Rødovre
1
|
||||||||||||||
595420 |
ti18-08 2020
|
18:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
4
-
4
|
18. aug 2020
18:00
BK Fix
4
Fr.holm Sydhavnen
4
|
||||||||||||||
595418 |
ti18-08 2020
|
19:00 | Engdraget |
2
-
3
|
18. aug 2020
19:00
Bk. Hellas
2
Jægersborg Bk.
3
|
||||||||||||||
595415 |
on19-08 2020
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
3
|
19. aug 2020
18:00
CSC
0
Bk. Viktoria
3
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
595416 |
on19-08 2020
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
0
|
19. aug 2020
18:00
ØKF
1
IF Føroyar
0
|
||||||||||||||
595421 |
to20-08 2020
|
19:00 | Rødovre Stadion |
3
-
2
|
20. aug 2020
19:00
Rødovre
3
Sundby Bk.
2
|
||||||||||||||
595417 |
to20-08 2020
|
20:00 | Fælledparken |
2
-
3
|
20. aug 2020
20:00
Østerbro IF
2
Bispebjerg Bk.
3
|
||||||||||||||
595425 |
fr21-08 2020
|
18:30 | Gentofte Sportspark Vest |
2
-
1
|
21. aug 2020
18:30
Jægersborg Bk.
2
CBS Sport
1
|
||||||||||||||
595424 |
fr21-08 2020
|
19:30 | Ryparken Idrætsanlæg |
3
-
1
|
21. aug 2020
19:30
FK Prespa
3
BK Fix
1
|
||||||||||||||
595422 |
lø22-08 2020
|
12:00 | Fælledparken |
4
-
1
|
22. aug 2020
12:00
Bk. Viktoria
4
Sundby Bk.
1
|
||||||||||||||
595423 |
lø22-08 2020
|
14:00 | Valby Idrætspark |
2
-
2
|
22. aug 2020
14:00
Fr.holm Sydhavnen
2
CSC
2
|
||||||||||||||
595427 |
lø22-08 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
2
|
22. aug 2020
14:00
IF Føroyar
2
Østerbro IF
2
|
||||||||||||||
595428 |
lø22-08 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
0
|
22. aug 2020
14:00
ØKF
2
Rødovre
0
|
||||||||||||||
595419 |
ti25-08 2020
|
20:15 | Jens Jessens Vej |
2
-
2
|
25. aug 2020
20:15
CBS Sport
2
FK Prespa
2
|
||||||||||||||
595431 |
lø29-08 2020
|
12:00 | Fælledparken |
2
-
2
|
29. aug 2020
12:00
Østerbro IF
2
ØKF
2
|
||||||||||||||
595435 |
lø29-08 2020
|
12:00 | Rødovre Stadion |
2
-
4
|
29. aug 2020
12:00
Rødovre
2
Bk. Viktoria
4
|
||||||||||||||
595432 |
lø29-08 2020
|
14:00 | Engdraget |
3
-
2
|
29. aug 2020
14:00
Bk. Hellas
3
IF Føroyar
2
|
||||||||||||||
595434 |
lø29-08 2020
|
14:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
0
-
1
|
29. aug 2020
14:00
BK Fix
0
Jægersborg Bk.
1
|
||||||||||||||
595429 |
lø29-08 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
0
|
29. aug 2020
14:00
CSC
2
FK Prespa
0
|
||||||||||||||
595430 |
lø29-08 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
6
-
2
|
29. aug 2020
14:00
Sundby Bk.
6
Fr.holm Sydhavnen
2
|
||||||||||||||
595433 |
sø30-08 2020
|
10:00 | Frederiksberg IP, kunst |
2
-
3
|
30. aug 2020
10:00
CBS Sport
2
Bispebjerg Bk.
3
|
||||||||||||||
595438 |
fr04-09 2020
|
18:30 | Gentofte Sportspark Vest |
2
-
2
|
04. sep 2020
18:30
Jægersborg Bk.
2
CSC
2
|
||||||||||||||
595437 |
fr04-09 2020
|
20:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
0
-
2
|
04. sep 2020
20:00
FK Prespa
0
Sundby Bk.
2
|
||||||||||||||
595442 |
lø05-09 2020
|
12:00 | Fælledparken |
0
-
4
|
05. sep 2020
12:00
Østerbro IF
0
Rødovre
4
|
||||||||||||||
595436 |
lø05-09 2020
|
14:00 | Valby Idrætspark |
1
-
4
|
05. sep 2020
14:00
Fr.holm Sydhavnen
1
Bk. Viktoria
4
|
||||||||||||||
595439 |
lø05-09 2020
|
14:00 | Lersøparken |
0
-
0
|
05. sep 2020
14:00
Bispebjerg Bk.
0
BK Fix
0
|
||||||||||||||
595440 |
lø05-09 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
6
|
05. sep 2020
14:00
IF Føroyar
3
CBS Sport
6
|
||||||||||||||
595441 |
lø05-09 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
0
|
05. sep 2020
14:00
ØKF
2
Bk. Hellas
0
|
||||||||||||||
595445 |
lø12-09 2020
|
12:00 | Fælledparken |
3
-
2
|
12. sep 2020
12:00
Bk. Viktoria
3
FK Prespa
2
|
||||||||||||||
595449 |
lø12-09 2020
|
12:00 | Rødovre Stadion |
1
-
1
|
12. sep 2020
12:00
Rødovre
1
Fr.holm Sydhavnen
1
|
||||||||||||||
595446 |
lø12-09 2020
|
14:00 | Engdraget |
4
-
0
|
12. sep 2020
14:00
Bk. Hellas
4
Østerbro IF
0
|
||||||||||||||
595448 |
lø12-09 2020
|
14:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
2
-
1
|
12. sep 2020
14:00
BK Fix
2
IF Føroyar
1
|
||||||||||||||
595443 |
lø12-09 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
0
|
12. sep 2020
14:00
CSC
3
Bispebjerg Bk.
0
|
||||||||||||||
595444 |
lø12-09 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
0
|
12. sep 2020
14:00
Sundby Bk.
3
Jægersborg Bk.
0
|
||||||||||||||
595447 |
sø13-09 2020
|
10:00 | Frederiksberg IP, kunst |
6
-
3
|
13. sep 2020
10:00
CBS Sport
6
ØKF
3
|
||||||||||||||
595451 |
fr18-09 2020
|
17:45 | Gentofte Sportspark Vest |
4
-
0
|
18. sep 2020
17:45
Jægersborg Bk.
4
Bk. Viktoria
0
|
||||||||||||||
595450 |
fr18-09 2020
|
20:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
0
-
0
|
18. sep 2020
20:00
FK Prespa
0
Fr.holm Sydhavnen
0
|
||||||||||||||
595452 |
lø19-09 2020
|
14:00 | Lersøparken |
4
-
1
|
19. sep 2020
14:00
Bispebjerg Bk.
4
Sundby Bk.
1
|
||||||||||||||
595453 |
lø19-09 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
3
|
19. sep 2020
14:00
IF Føroyar
1
CSC
3
|
||||||||||||||
595454 |
lø19-09 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
4
|
19. sep 2020
14:00
ØKF
1
BK Fix
4
|
||||||||||||||
595455 |
lø19-09 2020
|
14:00 | Fælledparken |
2
-
4
|
19. sep 2020
14:00
Østerbro IF
2
CBS Sport
4
|
||||||||||||||
595456 |
lø19-09 2020
|
14:00 | Engdraget |
3
-
4
|
19. sep 2020
14:00
Bk. Hellas
3
Rødovre
4
|
||||||||||||||
595459 |
lø26-09 2020
|
12:00 | Fælledparken |
0
-
1
|
26. sep 2020
12:00
Bk. Viktoria
0
Bispebjerg Bk.
1
|
||||||||||||||
595463 |
lø26-09 2020
|
12:00 | Rødovre Stadion |
2
-
2
|
26. sep 2020
12:00
Rødovre
2
FK Prespa
2
|
||||||||||||||
595460 |
lø26-09 2020
|
14:00 | Valby Idrætspark |
2
-
1
|
26. sep 2020
14:00
Fr.holm Sydhavnen
2
Jægersborg Bk.
1
|
||||||||||||||
595462 |
lø26-09 2020
|
14:00 | Grøndal Multicenter |
3
-
1
|
26. sep 2020
14:00
BK Fix
3
Østerbro IF
1
|
||||||||||||||
595457 |
lø26-09 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
1
|
26. sep 2020
14:00
CSC
2
ØKF
1
|
||||||||||||||
595458 |
lø26-09 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
1
|
26. sep 2020
14:00
Sundby Bk.
1
IF Føroyar
1
|
||||||||||||||
595461 |
sø27-09 2020
|
10:00 | Frederiksberg IP, kunst |
3
-
3
|
27. sep 2020
10:00
CBS Sport
3
Bk. Hellas
3
|
||||||||||||||
595464 |
lø03-10 2020
|
12:00 | Gentofte Sportspark Vest |
4
-
0
|
03. okt 2020
12:00
Jægersborg Bk.
4
FK Prespa
0
|
||||||||||||||
595468 |
lø03-10 2020
|
12:00 | Fælledparken |
1
-
2
|
03. okt 2020
12:00
Østerbro IF
1
CSC
2
|
||||||||||||||
595469 |
lø03-10 2020
|
14:00 | Engdraget |
0
-
3
|
03. okt 2020
14:00
Bk. Hellas
0
BK Fix
3
|
||||||||||||||
595465 |
lø03-10 2020
|
14:00 | Lersøparken |
5
-
3
|
03. okt 2020
14:00
Bispebjerg Bk.
5
Fr.holm Sydhavnen
3
|
||||||||||||||
595466 |
lø03-10 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
1
|
03. okt 2020
14:00
IF Føroyar
3
Bk. Viktoria
1
|
||||||||||||||
595467 |
lø03-10 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
2
|
03. okt 2020
14:00
ØKF
2
Sundby Bk.
2
|
||||||||||||||
595470 |
sø04-10 2020
|
10:00 | Jens Jessens Vej |
6
-
2
|
04. okt 2020
10:00
CBS Sport
6
Rødovre
2
|
||||||||||||||
595475 |
fr09-10 2020
|
20:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
1
-
2
|
09. okt 2020
20:00
FK Prespa
1
Bispebjerg Bk.
2
|
||||||||||||||
595477 |
lø10-10 2020
|
12:00 | Rødovre Stadion |
2
-
2
|
10. okt 2020
12:00
Rødovre
2
Jægersborg Bk.
2
|
||||||||||||||
595473 |
lø10-10 2020
|
12:00 | Fælledparken |
2
-
1
|
10. okt 2020
12:00
Bk. Viktoria
2
ØKF
1
|
||||||||||||||
595476 |
lø10-10 2020
|
14:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
1
-
0
|
10. okt 2020
14:00
BK Fix
1
CBS Sport
0
|
||||||||||||||
595471 |
lø10-10 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
2
|
10. okt 2020
14:00
CSC
3
Bk. Hellas
2
|
||||||||||||||
595472 |
lø10-10 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
5
-
4
|
10. okt 2020
14:00
Sundby Bk.
5
Østerbro IF
4
|
||||||||||||||
595478 |
lø17-10 2020
|
14:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
3
-
0
|
17. okt 2020
14:00
Bispebjerg Bk.
3
Jægersborg Bk.
0
|
||||||||||||||
595479 |
lø17-10 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
4
-
2
|
17. okt 2020
14:00
IF Føroyar
4
FK Prespa
2
|
||||||||||||||
595480 |
lø17-10 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
1
|
17. okt 2020
14:00
ØKF
0
Fr.holm Sydhavnen
1
|
||||||||||||||
595491 |
lø17-10 2020
|
14:00 | Fælledparken |
0
-
1
|
17. okt 2020
14:00
Østerbro IF
0
Bk. Viktoria
1
|
||||||||||||||
595494 |
lø17-10 2020
|
14:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
2
-
2
|
17. okt 2020
14:00
BK Fix
2
Rødovre
2
|
||||||||||||||
595493 |
sø18-10 2020
|
10:00 | Frederiksberg IP, kunst |
2
-
1
|
18. okt 2020
10:00
CBS Sport
2
CSC
1
|
||||||||||||||
595500 |
lø24-10 2020
|
11:00 | Gentofte Sportspark Vest |
3
-
5
|
24. okt 2020
11:00
Jægersborg Bk.
3
IF Føroyar
5
|
||||||||||||||
595496 |
lø24-10 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
0
|
24. okt 2020
14:00
Sundby Bk.
3
CBS Sport
0
|
||||||||||||||
595497 |
lø24-10 2020
|
14:00 | Fælledparken |
2
-
1
|
24. okt 2020
14:00
Bk. Viktoria
2
Bk. Hellas
1
|
||||||||||||||
595498 |
lø24-10 2020
|
14:00 | Valby Idrætspark |
3
-
0
|
24. okt 2020
14:00
Fr.holm Sydhavnen
3
Østerbro IF
0
|
||||||||||||||
595501 |
lø24-10 2020
|
16:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
1
-
4
|
24. okt 2020
16:00
Bispebjerg Bk.
1
Rødovre
4
|
||||||||||||||
595426 |
to01-04 2021
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
4
-
3
|
01. apr 2021
12:00
Bispebjerg Bk.
4
Bk. Hellas
3
|
||||||||||||||
595474 |
ma05-04 2021
|
12:00 | Valby Idrætspark |
4
-
2
|
05. apr 2021
12:00
Fr.holm Sydhavnen
4
IF Føroyar
2
|
||||||||||||||
595492 |
ma05-04 2021
|
12:00 | Valby Idrætspark |
1
-
6
|
05. apr 2021
12:00
Bk. Hellas
1
Sundby Bk.
6
|
||||||||||||||
595499 |
ma05-04 2021
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
2
-
2
|
05. apr 2021
12:00
FK Prespa
2
ØKF
2
|
||||||||||||||
595495 |
ma05-04 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
0
|
05. apr 2021
14:00
CSC
3
BK Fix
0
|
||||||||||||||
595508 |
lø10-04 2021
|
12:00 | Rødovre Stadion |
1
-
1
|
10. apr 2021
12:00
Rødovre
1
CSC
1
|
||||||||||||||
595505 |
lø10-04 2021
|
12:00 | Engdraget |
2
-
3
|
10. apr 2021
12:00
Bk. Hellas
2
Fr.holm Sydhavnen
3
|
||||||||||||||
595507 |
lø10-04 2021
|
14:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
0
-
3
|
10. apr 2021
14:00
BK Fix
0
Sundby Bk.
3
|
||||||||||||||
595502 |
lø10-04 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
2
|
10. apr 2021
14:00
IF Føroyar
0
Bispebjerg Bk.
2
|
||||||||||||||
595506 |
sø11-04 2021
|
10:00 | Frederiksberg IP, kunst |
3
-
6
|
11. apr 2021
10:00
CBS Sport
3
Bk. Viktoria
6
|
||||||||||||||
595504 |
ti13-04 2021
|
19:30 | Ryparken Idrætsanlæg |
1
-
0
|
13. apr 2021
19:30
Østerbro IF
1
FK Prespa
0
|
||||||||||||||
595503 |
on14-04 2021
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
1
|
14. apr 2021
18:00
ØKF
1
Jægersborg Bk.
1
|
||||||||||||||
595569 |
fr16-04 2021
|
20:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
0
-
5
|
16. apr 2021
20:00
FK Prespa
0
CSC
5
|
||||||||||||||
595570 |
lø17-04 2021
|
13:00 | Gentofte Sportspark Vest |
3
-
2
|
17. apr 2021
13:00
Jægersborg Bk.
3
BK Fix
2
|
||||||||||||||
595571 |
lø17-04 2021
|
14:00 | Lersøparken |
2
-
1
|
17. apr 2021
14:00
Bispebjerg Bk.
2
CBS Sport
1
|
||||||||||||||
595572 |
lø17-04 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
3
|
17. apr 2021
14:00
IF Føroyar
2
Bk. Hellas
3
|
||||||||||||||
595573 |
lø17-04 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
0
|
17. apr 2021
14:00
ØKF
2
Østerbro IF
0
|
||||||||||||||
595530 |
lø17-04 2021
|
14:00 | Fælledparken |
2
-
0
|
17. apr 2021
14:00
Bk. Viktoria
2
Rødovre
0
|
||||||||||||||
595568 |
lø17-04 2021
|
14:00 | Valby Idrætspark |
1
-
2
|
17. apr 2021
14:00
Fr.holm Sydhavnen
1
Sundby Bk.
2
|
||||||||||||||
595517 |
ti20-04 2021
|
18:00 | Fælledparken |
1
-
2
|
20. apr 2021
18:00
Bk. Viktoria
1
CSC
2
|
||||||||||||||
595576 |
fr23-04 2021
|
18:00 | Fælledparken |
4
-
1
|
23. apr 2021
18:00
Bk. Viktoria
4
Fr.holm Sydhavnen
1
|
||||||||||||||
595577 |
lø24-04 2021
|
12:00 | Engdraget |
4
-
2
|
24. apr 2021
12:00
Bk. Hellas
4
ØKF
2
|
||||||||||||||
595580 |
lø24-04 2021
|
12:00 | Rødovre Stadion |
1
-
1
|
24. apr 2021
12:00
Rødovre
1
Østerbro IF
1
|
||||||||||||||
595579 |
lø24-04 2021
|
14:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
3
-
3
|
24. apr 2021
14:00
BK Fix
3
Bispebjerg Bk.
3
|
||||||||||||||
595574 |
lø24-04 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
0
|
24. apr 2021
14:00
CSC
1
Jægersborg Bk.
0
|
||||||||||||||
595575 |
lø24-04 2021
|
16:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
1
|
24. apr 2021
16:00
Sundby Bk.
3
FK Prespa
1
|
||||||||||||||
595578 |
sø25-04 2021
|
10:00 | Frederiksberg IP, kunst |
3
-
1
|
25. apr 2021
10:00
CBS Sport
3
IF Føroyar
1
|
||||||||||||||
595583 |
fr30-04 2021
|
18:30 | Gentofte Sportspark Vest |
1
-
2
|
30. apr 2021
18:30
Jægersborg Bk.
1
Sundby Bk.
2
|
||||||||||||||
595582 |
fr30-04 2021
|
20:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
2
-
2
|
30. apr 2021
20:00
FK Prespa
2
Bk. Viktoria
2
|
||||||||||||||
595581 |
lø01-05 2021
|
14:00 | Valby Idrætspark |
1
-
0
|
01. maj 2021
14:00
Fr.holm Sydhavnen
1
Rødovre
0
|
||||||||||||||
595584 |
lø01-05 2021
|
14:00 | Lersøparken |
2
-
0
|
01. maj 2021
14:00
Bispebjerg Bk.
2
CSC
0
|
||||||||||||||
595585 |
lø01-05 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
3
|
01. maj 2021
14:00
IF Føroyar
2
BK Fix
3
|
||||||||||||||
595586 |
lø01-05 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
2
|
01. maj 2021
14:00
ØKF
0
CBS Sport
2
|
||||||||||||||
595587 |
lø01-05 2021
|
16:00 | Fælledparken |
2
-
2
|
01. maj 2021
16:00
Østerbro IF
2
Bk. Hellas
2
|
||||||||||||||
595588 |
lø08-05 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
2
|
08. maj 2021
14:00
CSC
1
IF Føroyar
2
|
||||||||||||||
595589 |
lø08-05 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
0
|
08. maj 2021
14:00
Sundby Bk.
1
Bispebjerg Bk.
0
|
||||||||||||||
595590 |
lø08-05 2021
|
14:00 | Fælledparken |
4
-
1
|
08. maj 2021
14:00
Bk. Viktoria
4
Jægersborg Bk.
1
|
||||||||||||||
595591 |
lø08-05 2021
|
14:00 | Valby Idrætspark |
4
-
2
|
08. maj 2021
14:00
Fr.holm Sydhavnen
4
FK Prespa
2
|
||||||||||||||
595593 |
lø08-05 2021
|
14:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
3
-
0
|
08. maj 2021
14:00
BK Fix
3
ØKF
0
|
||||||||||||||
595594 |
lø08-05 2021
|
14:00 | Rødovre Stadion |
2
-
2
|
08. maj 2021
14:00
Rødovre
2
Bk. Hellas
2
|
||||||||||||||
595592 |
sø09-05 2021
|
15:30 | Frederiksberg IP, kunst |
0
-
0
|
09. maj 2021
15:30
CBS Sport
0
Østerbro IF
0
|
||||||||||||||
595523 |
ti11-05 2021
|
18:30 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
5
-
2
|
11. maj 2021
18:30
CSC
5
Fr.holm Sydhavnen
2
|
||||||||||||||
595526 |
ti11-05 2021
|
19:00 | Engdraget |
2
-
3
|
11. maj 2021
19:00
Bk. Hellas
2
Bispebjerg Bk.
3
|
||||||||||||||
595528 |
ti11-05 2021
|
19:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
4
-
1
|
11. maj 2021
19:00
BK Fix
4
FK Prespa
1
|
||||||||||||||
595529 |
ti11-05 2021
|
19:00 | Rødovre Stadion Kunst |
2
-
2
|
11. maj 2021
19:00
Rødovre
2
ØKF
2
|
||||||||||||||
595525 |
ti11-05 2021
|
20:00 | Fælledparken |
2
-
1
|
11. maj 2021
20:00
Østerbro IF
2
IF Føroyar
1
|
||||||||||||||
595527 |
on12-05 2021
|
19:30 | Frederiksberg IP, kunst |
5
-
1
|
12. maj 2021
19:30
CBS Sport
5
Jægersborg Bk.
1
|
||||||||||||||
595595 |
fr14-05 2021
|
20:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
1
-
1
|
14. maj 2021
20:00
FK Prespa
1
Rødovre
1
|
||||||||||||||
595610 |
lø15-05 2021
|
12:00 | Fælledparken |
2
-
0
|
15. maj 2021
12:00
Østerbro IF
2
BK Fix
0
|
||||||||||||||
595608 |
lø15-05 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
3
|
15. maj 2021
14:00
IF Føroyar
2
Sundby Bk.
3
|
||||||||||||||
595616 |
fr21-05 2021
|
20:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
1
-
2
|
21. maj 2021
20:00
FK Prespa
1
Jægersborg Bk.
2
|
||||||||||||||
595618 |
lø22-05 2021
|
12:00 | Rødovre Stadion Kunst |
0
-
2
|
22. maj 2021
12:00
Rødovre
0
CBS Sport
2
|
||||||||||||||
595612 |
lø22-05 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
1
|
22. maj 2021
14:00
CSC
3
Østerbro IF
1
|
||||||||||||||
595613 |
lø22-05 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
1
|
22. maj 2021
14:00
Sundby Bk.
3
ØKF
1
|
||||||||||||||
595615 |
lø22-05 2021
|
14:00 | Valby Idrætspark |
4
-
2
|
22. maj 2021
14:00
Fr.holm Sydhavnen
4
Bispebjerg Bk.
2
|
||||||||||||||
595617 |
lø22-05 2021
|
14:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
7
-
1
|
22. maj 2021
14:00
BK Fix
7
Bk. Hellas
1
|
||||||||||||||
595596 |
ti25-05 2021
|
18:30 | Gentofte Sportspark Vest |
4
-
1
|
25. maj 2021
18:30
Jægersborg Bk.
4
Fr.holm Sydhavnen
1
|
||||||||||||||
595622 |
lø29-05 2021
|
10:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
2
|
29. maj 2021
10:00
ØKF
0
Bk. Viktoria
2
|
||||||||||||||
595624 |
lø29-05 2021
|
12:00 | Engdraget |
4
-
4
|
29. maj 2021
12:00
Bk. Hellas
4
CSC
4
|
||||||||||||||
595623 |
lø29-05 2021
|
14:00 | Fælledparken |
2
-
1
|
29. maj 2021
14:00
Østerbro IF
2
Sundby Bk.
1
|
||||||||||||||
595619 |
lø29-05 2021
|
14:00 | Gentofte Sportspark Vest |
2
-
1
|
29. maj 2021
14:00
Jægersborg Bk.
2
Rødovre
1
|
||||||||||||||
595620 |
lø29-05 2021
|
14:00 | Lersøparken |
9
-
1
|
29. maj 2021
14:00
Bispebjerg Bk.
9
FK Prespa
1
|
||||||||||||||
595621 |
lø29-05 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
2
|
29. maj 2021
14:00
IF Føroyar
3
Fr.holm Sydhavnen
2
|
||||||||||||||
595609 |
on02-06 2021
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
0
|
02. jun 2021
18:00
ØKF
0
CSC
0
|
||||||||||||||
595645 |
fr04-06 2021
|
18:30 | Gentofte Sportspark Vest |
0
-
1
|
04. jun 2021
18:30
Jægersborg Bk.
0
Bispebjerg Bk.
1
|
||||||||||||||
595644 |
fr04-06 2021
|
20:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
2
-
3
|
04. jun 2021
20:00
FK Prespa
2
IF Føroyar
3
|
||||||||||||||
595642 |
lø05-06 2021
|
12:00 | Fælledparken |
0
-
0
|
05. jun 2021
12:00
Bk. Viktoria
0
Østerbro IF
0
|
||||||||||||||
595643 |
lø05-06 2021
|
14:00 | Valby Idrætspark |
0
-
3
|
05. jun 2021
14:00
Fr.holm Sydhavnen
0
ØKF
3
|
||||||||||||||
595626 |
lø05-06 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
1
|
05. jun 2021
14:00
CSC
1
CBS Sport
1
|
||||||||||||||
595627 |
lø05-06 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
5
-
1
|
05. jun 2021
14:00
Sundby Bk.
5
Bk. Hellas
1
|
||||||||||||||
595524 |
on09-06 2021
|
19:30 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
0
|
09. jun 2021
19:30
Sundby Bk.
2
Bk. Viktoria
0
|
||||||||||||||
595646 |
to10-06 2021
|
19:00 | Rødovre Stadion Kunst |
1
-
2
|
10. jun 2021
19:00
Rødovre
1
BK Fix
2
|
||||||||||||||
595650 |
lø12-06 2021
|
12:00 | Engdraget |
0
-
2
|
12. jun 2021
12:00
Bk. Hellas
0
Bk. Viktoria
2
|
||||||||||||||
595652 |
lø12-06 2021
|
14:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
3
-
1
|
12. jun 2021
14:00
BK Fix
3
CSC
1
|
||||||||||||||
595647 |
lø12-06 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
0
|
12. jun 2021
14:00
IF Føroyar
3
Jægersborg Bk.
0
|
||||||||||||||
595648 |
lø12-06 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
0
|
12. jun 2021
14:00
ØKF
3
FK Prespa
0
|
||||||||||||||
595649 |
lø12-06 2021
|
14:00 | Fælledparken |
1
-
2
|
12. jun 2021
14:00
Østerbro IF
1
Fr.holm Sydhavnen
2
|
||||||||||||||
595651 |
sø13-06 2021
|
10:00 | Jens Jessens Vej |
0
-
2
|
13. jun 2021
10:00
CBS Sport
0
Sundby Bk.
2
|
||||||||||||||
595597 |
ti15-06 2021
|
18:30 | Lersøparken |
3
-
3
|
15. jun 2021
18:30
Bispebjerg Bk.
3
Bk. Viktoria
3
|
||||||||||||||
595611 |
ti15-06 2021
|
18:30 | Engdraget |
4
-
2
|
15. jun 2021
18:30
Bk. Hellas
4
CBS Sport
2
|
||||||||||||||
595654 |
lø19-06 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
5
-
0
|
19. jun 2021
14:00
CSC
5
Rødovre
0
|
||||||||||||||
595655 |
lø19-06 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
4
-
0
|
19. jun 2021
14:00
Sundby Bk.
4
BK Fix
0
|
||||||||||||||
595657 |
lø19-06 2021
|
14:00 | Valby Idrætspark |
2
-
3
|
19. jun 2021
14:00
Fr.holm Sydhavnen
2
Bk. Hellas
3
|
||||||||||||||
595658 |
lø19-06 2021
|
14:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
HHT
|
19. jun 2021
14:00
FK Prespa
Østerbro IF
HHT
|
||||||||||||||
595659 |
lø19-06 2021
|
14:00 | Gentofte Sportspark Vest |
0
-
0
|
19. jun 2021
14:00
Jægersborg Bk.
0
ØKF
0
|
||||||||||||||
595660 |
lø19-06 2021
|
14:00 | Lersøparken |
3
-
0
|
19. jun 2021
14:00
Bispebjerg Bk.
3
IF Føroyar
0
|
||||||||||||||
595656 |
lø19-06 2021
|
16:00 | Fælledparken |
3
-
1
|
19. jun 2021
16:00
Bk. Viktoria
3
CBS Sport
1
|
||||||||||||||
595522 |
ti22-06 2021
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
3
|
22. jun 2021
18:00
IF Føroyar
3
ØKF
3
|
||||||||||||||
595516 |
ti22-06 2021
|
19:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
7
-
0
|
22. jun 2021
19:00
Sundby Bk.
7
Rødovre
0
|
||||||||||||||
595521 |
ti22-06 2021
|
19:00 | Lersøparken |
4
-
2
|
22. jun 2021
19:00
Bispebjerg Bk.
4
Østerbro IF
2
|
||||||||||||||
595625 |
ti22-06 2021
|
19:30 | Jens Jessens Vej |
5
-
2
|
22. jun 2021
19:30
CBS Sport
5
BK Fix
2
|
||||||||||||||
595520 |
on23-06 2021
|
19:00 | Gentofte Sportspark Vest |
2
-
3
|
23. jun 2021
19:00
Jægersborg Bk.
2
Bk. Hellas
3
|
||||||||||||||
595518 |
to24-06 2021
|
18:00 | Valby Idrætspark |
UHT
|
24. jun 2021
18:00
Fr.holm Sydhavnen
BK Fix
UHT
|
||||||||||||||
595519 |
to24-06 2021
|
18:30 | Ryparken Idrætsanlæg |
HHT
|
24. jun 2021
18:30
FK Prespa
CBS Sport
HHT
|
||||||||||||||
595653 |
to24-06 2021
|
19:00 | Rødovre Stadion |
0
-
3
|
24. jun 2021
19:00
Rødovre
0
Bispebjerg Bk.
3
|
||||||||||||||
595614 |
to24-06 2021
|
19:30 | Fælledparken |
2
-
3
|
24. jun 2021
19:30
Bk. Viktoria
2
IF Føroyar
3
|
||||||||||||||
595509 |
lø26-06 2021
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
4
-
0
|
26. jun 2021
12:00
CSC
4
Sundby Bk.
0
|
||||||||||||||
595510 |
lø26-06 2021
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
4
-
0
|
26. jun 2021
12:00
ØKF
4
Bispebjerg Bk.
0
|
||||||||||||||
595511 |
lø26-06 2021
|
12:00 | Fælledparken |
2
-
1
|
26. jun 2021
12:00
Østerbro IF
2
Jægersborg Bk.
1
|
||||||||||||||
595512 |
lø26-06 2021
|
12:00 | Engdraget |
9
-
3
|
26. jun 2021
12:00
Bk. Hellas
9
FK Prespa
3
|
||||||||||||||
595513 |
lø26-06 2021
|
12:00 | Jens Jessens Vej |
6
-
1
|
26. jun 2021
12:00
CBS Sport
6
Fr.holm Sydhavnen
1
|
||||||||||||||
595514 |
lø26-06 2021
|
12:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
2
-
4
|
26. jun 2021
12:00
BK Fix
2
Bk. Viktoria
4
|
||||||||||||||
595515 |
lø26-06 2021
|
12:00 | Rødovre Stadion Kunst |
3
-
2
|
26. jun 2021
12:00
Rødovre
3
IF Føroyar
2
|
Oprykning: De to bedste oprykningsberettigede hold rykker op.
3. bedste oprykningsberettigede hold rykker op, såfremt der ikke findes et oprykningsberettiget hold fra Serie 1 pulje 3 til Københavnsserien 2021/22.
Nedrykning: Antal hold, der rykker ned svarer til antallet af DBU København 1. hold, der rykker ud af Københavnsserien.
Dog rykker nr. 14 altid ned.