Serie 5 - Forår, Pulje 3 (2021)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
665604
17-04 2021
15:00 Slagslunde-Ganløse IF FC Jonstrup Gryden
3
-
4
17. apr 2021
15:00
Slagslunde-Ganløse IF
3
FC Jonstrup
4
665608
18-04 2021
11:00 AB Brødeskov IF Akademisk Boldklub
5
-
0
18. apr 2021
11:00
AB
5
Brødeskov IF
0
665606
18-04 2021
13:00 Værløse BK Torveparkens SK Værløse Stadion
5
-
0
18. apr 2021
13:00
Værløse BK
5
Torveparkens SK
0
665607
18-04 2021
13:00 FC Whop en Dei Stenløse BK Stenløse Stadion
2
-
1
18. apr 2021
13:00
FC Whop en Dei
2
Stenløse BK
1
665605
18-04 2021
14:00 Farum BK Hareskov IF Farum Park
1
-
0
18. apr 2021
14:00
Farum BK
1
Hareskov IF
0
665610
on21-04 2021
18:30 Torveparkens SK FC Whop en Dei Gladsaxe stadion Kunstgræs
1
-
4
21. apr 2021
18:30
Torveparkens SK
1
FC Whop en Dei
4
665611
on21-04 2021
18:30 Hareskov IF VB 1968 Værløse Stadion Kunstgræs
3
-
2
21. apr 2021
18:30
Hareskov IF
3
VB 1968
2
665612
on21-04 2021
18:30 Farum BK Værløse BK Farum Park
4
-
1
21. apr 2021
18:30
Farum BK
4
Værløse BK
1
665614
on21-04 2021
18:30 FC Jonstrup AB Jonstrupvangvej
0
-
1
21. apr 2021
18:30
FC Jonstrup
0
AB
1
665613
to22-04 2021
19:00 Stenløse BK Slagslunde-Ganløse IF Stenløse Stadion
1
-
6
22. apr 2021
19:00
Stenløse BK
1
Slagslunde-Ganløse IF
6
665615
to22-04 2021
20:30 Brødeskov IF Slangerup & Omegn IF Brødeskov Stadion Kunst
2
-
3
22. apr 2021
20:30
Brødeskov IF
2
Slangerup & Omegn IF
3
665616
24-04 2021
15:00 Slagslunde-Ganløse IF Torveparkens SK Gryden
UHT
24. apr 2021
15:00
Slagslunde-Ganløse IF
Torveparkens SK
UHT
665617
25-04 2021
11:00 VB 1968 Brødeskov IF Skovbrynet Skole
2
-
1
25. apr 2021
11:00
VB 1968
2
Brødeskov IF
1
665620
25-04 2021
11:00 AB Stenløse BK Akademisk Boldklub
1
-
0
25. apr 2021
11:00
AB
1
Stenløse BK
0
665621
25-04 2021
11:00 Slangerup & Omegn IF FC Jonstrup Slangerup Stadion
3
-
6
25. apr 2021
11:00
Slangerup & Omegn IF
3
FC Jonstrup
6
665618
25-04 2021
13:00 Værløse BK Hareskov IF Værløse Stadion
3
-
2
25. apr 2021
13:00
Værløse BK
3
Hareskov IF
2
665619
25-04 2021
13:00 FC Whop en Dei Farum BK Stenløse Stadion
UHHT
25. apr 2021
13:00
FC Whop en Dei
Farum BK
UHHT
665627
02-05 2021
11:00 FC Jonstrup VB 1968 Jonstrupvangvej
4
-
1
02. maj 2021
11:00
FC Jonstrup
4
VB 1968
1
665625
02-05 2021
11:00 Stenløse BK Slangerup & Omegn IF Stenløse Stadion
1
-
2
02. maj 2021
11:00
Stenløse BK
1
Slangerup & Omegn IF
2
665626
02-05 2021
13:00 Værløse BK FC Whop en Dei Værløse Stadion
1
-
0
02. maj 2021
13:00
Værløse BK
1
FC Whop en Dei
0
665623
02-05 2021
13:00 Hareskov IF Brødeskov IF Birkevang
4
-
1
02. maj 2021
13:00
Hareskov IF
4
Brødeskov IF
1
665624
02-05 2021
14:00 Farum BK Slagslunde-Ganløse IF Farum Park
HHT
02. maj 2021
14:00
Farum BK
Slagslunde-Ganløse IF
HHT
665622
02-05 2021
16:00 Torveparkens SK AB Mørkhøj Skole
3
-
5
02. maj 2021
16:00
Torveparkens SK
3
AB
5
665628
08-05 2021
11:00 Slagslunde-Ganløse IF Værløse BK Gryden
1
-
3
08. maj 2021
11:00
Slagslunde-Ganløse IF
1
Værløse BK
3
665632
09-05 2021
11:00 AB Farum BK Akademisk Boldklub
1
-
3
09. maj 2021
11:00
AB
1
Farum BK
3
665633
09-05 2021
11:00 Slangerup & Omegn IF Torveparkens SK Slangerup Stadion
5
-
1
09. maj 2021
11:00
Slangerup & Omegn IF
5
Torveparkens SK
1
665631
09-05 2021
12:00 Brødeskov IF FC Jonstrup Brødeskov Stadion Kunst
3
-
3
09. maj 2021
12:00
Brødeskov IF
3
FC Jonstrup
3
665629
09-05 2021
13:00 VB 1968 Stenløse BK Skovbrynet Skole
UHT
09. maj 2021
13:00
VB 1968
Stenløse BK
UHT
665630
09-05 2021
13:00 FC Whop en Dei Hareskov IF Stenløse Stadion
1
-
4
09. maj 2021
13:00
FC Whop en Dei
1
Hareskov IF
4
665637
16-05 2021
11:00 Stenløse BK Brødeskov IF Stenløse Stadion
1
-
2
16. maj 2021
11:00
Stenløse BK
1
Brødeskov IF
2
665638
16-05 2021
13:00 Værløse BK AB Værløse Stadion
1
-
1
16. maj 2021
13:00
Værløse BK
1
AB
1
665639
16-05 2021
13:00 FC Whop en Dei Slagslunde-Ganløse IF Stenløse Stadion
0
-
3
16. maj 2021
13:00
FC Whop en Dei
0
Slagslunde-Ganløse IF
3
665636
16-05 2021
14:00 Farum BK Slangerup & Omegn IF Farum Park
UHT
16. maj 2021
14:00
Farum BK
Slangerup & Omegn IF
UHT
665634
ti18-05 2021
18:30 Torveparkens SK VB 1968 Mørkhøj Skole
2
-
8
18. maj 2021
18:30
Torveparkens SK
2
VB 1968
8
665640
22-05 2021
15:00 Slagslunde-Ganløse IF Hareskov IF Gryden
2
-
4
22. maj 2021
15:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
Hareskov IF
4
665677
23-05 2021
11:00 Slangerup & Omegn IF Værløse BK Slangerup Stadion
HHT
23. maj 2021
11:00
Slangerup & Omegn IF
Værløse BK
HHT
665642
23-05 2021
11:00 FC Jonstrup Stenløse BK Jonstrupvangvej
10
-
1
23. maj 2021
11:00
FC Jonstrup
10
Stenløse BK
1
665643
23-05 2021
12:00 Brødeskov IF Torveparkens SK Brødeskov Stadion Kunst
UHT
23. maj 2021
12:00
Brødeskov IF
Torveparkens SK
UHT
665641
23-05 2021
13:00 VB 1968 Farum BK Skovbrynet Skole
2
-
4
23. maj 2021
13:00
VB 1968
2
Farum BK
4
665635
on26-05 2021
18:30 Hareskov IF FC Jonstrup Værløse Stadion Kunstgræs
HMH
26. maj 2021
18:30
Hareskov IF
FC Jonstrup
HMH
665678
30-05 2021
11:00 Slagslunde-Ganløse IF AB Gryden
2
-
2
30. maj 2021
11:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
AB
2
665680
30-05 2021
13:00 Hareskov IF Stenløse BK Birkevang
UHT
30. maj 2021
13:00
Hareskov IF
Stenløse BK
UHT
665682
30-05 2021
13:00 Værløse BK VB 1968 Værløse Stadion
3
-
3
30. maj 2021
13:00
Værløse BK
3
VB 1968
3
665683
30-05 2021
13:00 FC Whop en Dei Slangerup & Omegn IF Stenløse Stadion
3
-
0
30. maj 2021
13:00
FC Whop en Dei
3
Slangerup & Omegn IF
0
665681
30-05 2021
14:00 Farum BK Brødeskov IF Farum Park
7
-
1
30. maj 2021
14:00
Farum BK
7
Brødeskov IF
1
665679
30-05 2021
16:00 Torveparkens SK FC Jonstrup Mørkhøj Skole
HHT
30. maj 2021
16:00
Torveparkens SK
FC Jonstrup
HHT
665687
to03-06 2021
20:00 Brødeskov IF Værløse BK Brødeskov Stadion Kunst
0
-
5
03. jun 2021
20:00
Brødeskov IF
0
Værløse BK
5
665685
06-06 2021
11:00 Stenløse BK Torveparkens SK Stenløse Stadion
8
-
1
06. jun 2021
11:00
Stenløse BK
8
Torveparkens SK
1
665686
06-06 2021
11:00 FC Jonstrup Farum BK Jonstrupvangvej
3
-
4
06. jun 2021
11:00
FC Jonstrup
3
Farum BK
4
665689
06-06 2021
11:00 Slangerup & Omegn IF Slagslunde-Ganløse IF Slangerup Stadion
HHT
06. jun 2021
11:00
Slangerup & Omegn IF
Slagslunde-Ganløse IF
HHT
665684
06-06 2021
13:00 VB 1968 FC Whop en Dei Skovbrynet Skole
UHT
06. jun 2021
13:00
VB 1968
FC Whop en Dei
UHT
665676
ti08-06 2021
18:30 AB FC Whop en Dei Akademisk Boldklub
UHT
08. jun 2021
18:30
AB
FC Whop en Dei
UHT
665690
12-06 2021
13:00 Slagslunde-Ganløse IF VB 1968 Gryden
UHT
12. jun 2021
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
VB 1968
UHT
665695
13-06 2021
11:00 AB Slangerup & Omegn IF Akademisk Boldklub
10
-
0
13. jun 2021
11:00
AB
10
Slangerup & Omegn IF
0
665691
13-06 2021
12:00 Torveparkens SK Hareskov IF Mørkhøj Skole
HHT
13. jun 2021
12:00
Torveparkens SK
Hareskov IF
HHT
665693
13-06 2021
13:00 Værløse BK FC Jonstrup Værløse Stadion
5
-
1
13. jun 2021
13:00
Værløse BK
5
FC Jonstrup
1
665694
13-06 2021
13:00 FC Whop en Dei Brødeskov IF Stenløse Stadion
UHT
13. jun 2021
13:00
FC Whop en Dei
Brødeskov IF
UHT
665692
13-06 2021
14:00 Farum BK Stenløse BK Farum Park
UHT
13. jun 2021
14:00
Farum BK
Stenløse BK
UHT
665609
on16-06 2021
18:30 Slangerup & Omegn IF VB 1968 Slangerup Stadion
HHT
16. jun 2021
18:30
Slangerup & Omegn IF
VB 1968
HHT
665688
on16-06 2021
18:30 Hareskov IF AB Birkevang
4
-
2
16. jun 2021
18:30
Hareskov IF
4
AB
2
665603
on16-06 2021
20:15 Brødeskov IF Slagslunde-Ganløse IF Brødeskov Stadion Kunst
2
-
3
16. jun 2021
20:15
Brødeskov IF
2
Slagslunde-Ganløse IF
3
665598
20-06 2021
11:00 VB 1968 AB Skovbrynet Skole
2
-
6
20. jun 2021
11:00
VB 1968
2
AB
6
665601
20-06 2021
11:00 Stenløse BK Værløse BK Stenløse Stadion
1
-
9
20. jun 2021
11:00
Stenløse BK
1
Værløse BK
9
665602
20-06 2021
11:00 FC Jonstrup FC Whop en Dei Jonstrupvangvej
UHT
20. jun 2021
11:00
FC Jonstrup
FC Whop en Dei
UHT
665600
20-06 2021
14:00 Hareskov IF Slangerup & Omegn IF Birkevang
5
-
1
20. jun 2021
14:00
Hareskov IF
5
Slangerup & Omegn IF
1
665599
20-06 2021
16:00 Torveparkens SK Farum BK Mørkhøj Skole
HHT
20. jun 2021
16:00
Torveparkens SK
Farum BK
HHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:  

1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7
kamp 3 Vinder pulje 11 - Vinder pulje 3

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 6: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 7: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
Semifinale 2: Vinder kamp 7 - Vinder kamp 6

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind