Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug 2021
18:30
Svebølle BI 2016
0
Såby Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2021
18:30
BK Avarta
6
Holbæk B&I
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2021
19:00
Hvalsø IF
0
Køge BK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
13:00
IF Frem Bjæverskov
2
Herlufsholm GF
0
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
15:00
Ørslev GIF (V)
3
Svogerslev BK
3
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
15:30
Karlslunde IF
3
Fårevejle BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
15:30
B. 73, Slagelse
0
Raklev GI
2
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2021
19:15
Holbæk B&I
4
IF Frem Bjæverskov
1
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2021
18:30
Fårevejle BK
1
Svebølle BI 2016
2
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2021
18:30
Herlufsholm GF
1
Ørslev GIF (V)
2
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2021
19:00
Køge BK
3
Karlslunde IF
0
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
12:00
Såby Fodbold
4
B. 73, Slagelse
1
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
15:00
Svogerslev BK
0
Hvalsø IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
15:30
Raklev GI
0
BK Avarta
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
18:30
Holbæk B&I
1
Herlufsholm GF
5
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
18:30
IF Frem Bjæverskov
0
Raklev GI
3
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
18:15
Hvalsø IF
2
Ørslev GIF (V)
0
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
15:15
BK Avarta
6
Såby Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
15:30
Karlslunde IF
3
Svogerslev BK
0
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
16:00
Svebølle BI 2016
2
Køge BK
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
14:00
B. 73, Slagelse
2
Fårevejle BK
1
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2021
18:30
Herlufsholm GF
2
Hvalsø IF
0
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2021
19:00
Køge BK
5
B. 73, Slagelse
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
12:00
Såby Fodbold
4
IF Frem Bjæverskov
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
13:00
Fårevejle BK
1
BK Avarta
5
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
14:00
Svogerslev BK
2
Svebølle BI 2016
5
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
14:00
Ørslev GIF (V)
4
Karlslunde IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
15:30
Raklev GI
Holbæk B&I
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:30
Holbæk B&I
1
Såby Fodbold
8
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
19:00
Svebølle BI 2016
5
Ørslev GIF (V)
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
13:00
BK Avarta
2
Køge BK
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
13:00
IF Frem Bjæverskov
1
Fårevejle BK
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
15:30
Raklev GI
2
Herlufsholm GF
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
15:30
Karlslunde IF
1
Hvalsø IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
15:30
B. 73, Slagelse
5
Svogerslev BK
2
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2021
18:30
Herlufsholm GF
5
Karlslunde IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2021
19:00
Køge BK
1
IF Frem Bjæverskov
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
12:00
Såby Fodbold
3
Raklev GI
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
13:00
Fårevejle BK
2
Holbæk B&I
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
14:00
Svogerslev BK
1
BK Avarta
10
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
15:00
Ørslev GIF (V)
2
B. 73, Slagelse
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
16:00
Hvalsø IF
1
Svebølle BI 2016
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
18:30
Holbæk B&I
0
Køge BK
4
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
12:00
Såby Fodbold
2
Herlufsholm GF
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
13:00
BK Avarta
8
Ørslev GIF (V)
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
13:00
IF Frem Bjæverskov
1
Svogerslev BK
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
15:30
Raklev GI
3
Fårevejle BK
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
15:30
B. 73, Slagelse
1
Hvalsø IF
4
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
16:00
Svebølle BI 2016
4
Karlslunde IF
1
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2021
18:30
Herlufsholm GF
0
Svebølle BI 2016
3
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2021
19:00
Køge BK
1
Raklev GI
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:00
Hvalsø IF
3
BK Avarta
3
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:00
Karlslunde IF
1
B. 73, Slagelse
3
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:00
Fårevejle BK
0
Såby Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
14:00
Svogerslev BK
3
Holbæk B&I
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
15:00
Ørslev GIF (V)
4
IF Frem Bjæverskov
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
18:30
Holbæk B&I
0
Ørslev GIF (V)
5
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
18:30
BK Avarta
4
Karlslunde IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
12:00
Såby Fodbold
1
Køge BK
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
13:00
Fårevejle BK
1
Herlufsholm GF
4
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
13:00
IF Frem Bjæverskov
1
Hvalsø IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
15:30
Raklev GI
3
Svogerslev BK
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
15:30
B. 73, Slagelse
2
Svebølle BI 2016
2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2021
18:30
Herlufsholm GF
3
B. 73, Slagelse
1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2021
19:00
Køge BK
2
Fårevejle BK
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
13:00
Hvalsø IF
3
Holbæk B&I
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
13:00
Karlslunde IF
2
IF Frem Bjæverskov
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
14:00
Svogerslev BK
2
Såby Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
15:00
Ørslev GIF (V)
2
Raklev GI
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
16:00
Svebølle BI 2016
0
BK Avarta
5
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2021
18:30
Holbæk B&I
0
Karlslunde IF
3
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2021
18:30
BK Avarta
5
B. 73, Slagelse
0
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
12:00
Såby Fodbold
6
Ørslev GIF (V)
0
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
12:45
Køge BK
3
Herlufsholm GF
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
13:00
Fårevejle BK
0
Svogerslev BK
3
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
13:00
IF Frem Bjæverskov
4
Svebølle BI 2016
3
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
15:30
Raklev GI
2
Hvalsø IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2021
18:30
BK Avarta
1
Herlufsholm GF
4
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
13:00
Hvalsø IF
0
Såby Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
13:00
Karlslunde IF
1
Raklev GI
4
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
14:00
Svogerslev BK
1
Køge BK
6
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
15:00
Ørslev GIF (V)
0
Fårevejle BK
3
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
15:30
B. 73, Slagelse
4
IF Frem Bjæverskov
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
16:00
Svebølle BI 2016
5
Holbæk B&I
0
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2021
18:30
Holbæk B&I
3
B. 73, Slagelse
3
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2021
18:30
Herlufsholm GF
0
Svogerslev BK
1
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2021
19:00
Køge BK
8
Ørslev GIF (V)
0
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
12:00
Såby Fodbold
2
Karlslunde IF
0
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
13:00
Fårevejle BK
0
Hvalsø IF
0
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
13:00
IF Frem Bjæverskov
0
BK Avarta
4
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
13:30
Raklev GI
1
Svebølle BI 2016
6
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2022
19:00
Holbæk B&I
1
BK Avarta
4
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2022
18:30
Herlufsholm GF
5
IF Frem Bjæverskov
0
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2022
19:00
Køge BK
Hvalsø IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
13:00
Fårevejle BK
2
Karlslunde IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
13:30
Raklev GI
3
B. 73, Slagelse
3
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
14:00
Svogerslev BK
5
Ørslev GIF (V)
0
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
14:15
Såby Fodbold
1
Svebølle BI 2016
1
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2022
18:30
BK Avarta
1
Raklev GI
0
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2022
19:00
Karlslunde IF
1
Køge BK
5
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
13:00
IF Frem Bjæverskov
4
Holbæk B&I
0
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
13:30
B. 73, Slagelse
1
Såby Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
13:30
Hvalsø IF
Svogerslev BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
15:00
Ørslev GIF (V)
1
Herlufsholm GF
6
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
16:00
Svebølle BI 2016
6
Fårevejle BK
4
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2022
18:30
Såby Fodbold
3
BK Avarta
2
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2022
18:30
Herlufsholm GF
4
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2022
19:00
Køge BK
1
Svebølle BI 2016
2
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
13:00
Fårevejle BK
2
B. 73, Slagelse
2
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
14:00
Svogerslev BK
1
Karlslunde IF
0
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
14:30
Raklev GI
3
IF Frem Bjæverskov
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
15:00
Ørslev GIF (V)
Hvalsø IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2022
18:30
Holbæk B&I
1
Raklev GI
4
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
18:30
Karlslunde IF
3
Ørslev GIF (V)
1
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
18:30
BK Avarta
5
Fårevejle BK
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
13:00
Hvalsø IF
Herlufsholm GF
HHT
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
13:00
IF Frem Bjæverskov
0
Såby Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
14:00
B. 73, Slagelse
1
Køge BK
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
16:00
Svebølle BI 2016
0
Svogerslev BK
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
11:00
Svogerslev BK
2
B. 73, Slagelse
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
11:00
Herlufsholm GF
3
Raklev GI
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
13:00
Fårevejle BK
2
IF Frem Bjæverskov
0
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2022
12:00
Såby Fodbold
7
Holbæk B&I
0
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2022
13:00
Køge BK
4
BK Avarta
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2022
13:00
Hvalsø IF
Karlslunde IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2022
15:00
Ørslev GIF (V)
0
Svebølle BI 2016
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
19:00
Holbæk B&I
0
Fårevejle BK
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2022
18:30
BK Avarta
2
Svogerslev BK
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2022
19:00
Raklev GI
0
Såby Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
13:00
Karlslunde IF
0
Herlufsholm GF
4
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
13:00
IF Frem Bjæverskov
0
Køge BK
6
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
13:30
B. 73, Slagelse
2
Ørslev GIF (V)
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
16:00
Svebølle BI 2016
Hvalsø IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2022
18:00
Hvalsø IF
B. 73, Slagelse
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2022
18:30
Herlufsholm GF
1
Såby Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
13:15
Køge BK
6
Holbæk B&I
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
14:00
Svogerslev BK
5
IF Frem Bjæverskov
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
14:00
Karlslunde IF
1
Svebølle BI 2016
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
14:00
Fårevejle BK
1
Raklev GI
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
15:00
Ørslev GIF (V)
0
BK Avarta
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
19:00
Holbæk B&I
1
Svogerslev BK
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
18:30
BK Avarta
Hvalsø IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
12:00
Såby Fodbold
4
Fårevejle BK
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
13:00
IF Frem Bjæverskov
0
Ørslev GIF (V)
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
14:00
B. 73, Slagelse
6
Karlslunde IF
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
14:30
Raklev GI
1
Køge BK
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
16:00
Svebølle BI 2016
1
Herlufsholm GF
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Køge BK
1
Såby Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
18:30
Herlufsholm GF
2
Fårevejle BK
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
13:00
Hvalsø IF
IF Frem Bjæverskov
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
14:00
Karlslunde IF
2
BK Avarta
5
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
14:00
Svogerslev BK
2
Raklev GI
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
15:00
Ørslev GIF (V)
4
Holbæk B&I
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
16:00
Svebølle BI 2016
2
B. 73, Slagelse
0
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
19:00
Holbæk B&I
Hvalsø IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2022
18:30
BK Avarta
1
Svebølle BI 2016
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
11:00
Raklev GI
0
Ørslev GIF (V)
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
12:00
Såby Fodbold
2
Svogerslev BK
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
13:00
Fårevejle BK
1
Køge BK
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
13:00
IF Frem Bjæverskov
Karlslunde IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
13:30
B. 73, Slagelse
2
Herlufsholm GF
0
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2022
18:00
Hvalsø IF
Raklev GI
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2022
18:00
Svebølle BI 2016
IF Frem Bjæverskov
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2022
18:30
Herlufsholm GF
0
Køge BK
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
13:30
B. 73, Slagelse
1
BK Avarta
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
14:00
Karlslunde IF
1
Holbæk B&I
3
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
14:00
Svogerslev BK
1
Fårevejle BK
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
15:00
Ørslev GIF (V)
2
Såby Fodbold
8
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
19:00
Holbæk B&I
0
Svebølle BI 2016
4
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2022
18:00
Fårevejle BK
5
Ørslev GIF (V)
0
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2022
18:30
Herlufsholm GF
1
BK Avarta
1
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2022
19:00
Køge BK
1
Svogerslev BK
1
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2022
19:00
Raklev GI
2
Karlslunde IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
12:00
Såby Fodbold
Hvalsø IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
13:00
IF Frem Bjæverskov
1
B. 73, Slagelse
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
12:00
Karlslunde IF
1
Såby Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:00
Svebølle BI 2016
0
Raklev GI
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:00
B. 73, Slagelse
Holbæk B&I
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:00
BK Avarta
5
IF Frem Bjæverskov
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:00
Hvalsø IF
Fårevejle BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
14:00
Svogerslev BK
5
Herlufsholm GF
3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
15:00
Ørslev GIF (V)
2
Køge BK
6
|
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 18. juni 2022 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen.