MENU

Kvindesjællandsserien - Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
884157
to
31-03 2022
Kl. 18:30
Herstedøster IC Lynge-Broby IF Albertslund Stadion Kunstgræs
0 - 2
884163
02-04 2022
Kl. 10:00
Frederikssund IK Taastrup FC Frederikssund Stadion
4 - 3
884168
02-04 2022
Kl. 10:30
Fårevejle BK Espergærde IF Faarevejle Stadion
0 - 2
884156
02-04 2022
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Vallensbæk IF Virum Stadion
1 - 3
884164
03-04 2022
Kl. 12:00
Svogerslev BK Ringsted Pigefodbold Svogerslev Idrætspark kunst
4 - 1
884183 to
07-04 2022
Kl. 19:40
Taastrup FC Virum-Sorgenfri BK NyBolig Park - Kunstgræs
3 - 2
884176
09-04 2022
Kl. 12:00
B 73 Slagelse Fårevejle BK Stadion Vest
6 - 1
884181
09-04 2022
Kl. 12:00
Espergærde IF Svogerslev BK Mørdrup Idrætsanlæg
2 - 3
884182
10-04 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Roskilde Pigefodbold Vallensbæk Idrætscenter
2 - 3
884190
ti
12-04 2022
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Ringsted Pigefodbold Frederiksberg Skole, kunstgræs
2 - 0
884191
on
13-04 2022
Kl. 19:00
Svogerslev BK B 73 Slagelse Svogerslev Idrætspark kunst
2 - 0
884184
to
14-04 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC Espergærde IF Herstedøster Stadion
2 - 3
884207
17-04 2022
Kl. 14:30
Roskilde Pigefodbold Taastrup FC Himmelev Idrætspark
3 - 1
884175
on
20-04 2022
Kl. 18:30
Roskilde Pigefodbold B 73 Slagelse Borup Stadion
1 - 2
884185
to
21-04 2022
Kl. 19:30
Frederikssund IK Virum-Sorgenfri BK Frederikssund Stadion
4 - 3
884209
23-04 2022
Kl. 11:00
B 73 Slagelse Herstedøster IC Stadion Vest
1 - 1
884214
23-04 2022
Kl. 11:30
Taastrup FC Fårevejle BK NyBolig Park
1 - 2
884212
23-04 2022
Kl. 12:00
Espergærde IF Lynge-Broby IF Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 2
884210
23-04 2022
Kl. 15:15
Virum-Sorgenfri BK Roskilde Pigefodbold Virum Stadion
Hjemmehold taberdømt
884211
24-04 2022
Kl. 11:00
Ringsted Pigefodbold Frederikssund IK Ringsted Stadion
2 - 2
884213
24-04 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Svogerslev BK Vallensbæk Idrætscenter
1 - 3
890530
to
28-04 2022
Kl. 18:30
Herstedøster IC Vallensbæk IF Herstedøster Stadion
2 - 2
890532
to
28-04 2022
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF B 73 Slagelse Frederiksberg Skole, kunstgræs
3 - 3
890535
30-04 2022
Kl. 10:30
Fårevejle BK Virum-Sorgenfri BK Faarevejle Stadion
4 - 1
890534
01-05 2022
Kl. 11:00
Ringsted Pigefodbold Espergærde IF Ringsted Stadion
0 - 0
890533
01-05 2022
Kl. 12:00
Svogerslev BK Taastrup FC Svogerslev Idrætspark kunst
2 - 0
884206
ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Fårevejle BK Vallensbæk IF Faarevejle Stadion
1 - 1
890537
on
04-05 2022
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK Svogerslev BK Virum Stadion
2 - 4
890536
07-05 2022
Kl. 11:00
B 73 Slagelse Ringsted Pigefodbold Stadion Vest
6 - 1
890721
07-05 2022
Kl. 11:30
Taastrup FC Herstedøster IC NyBolig Park
3 - 3
890718
07-05 2022
Kl. 12:00
Espergærde IF Frederikssund IK Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 2
890720
08-05 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Lynge-Broby IF Vallensbæk Idrætscenter
2 - 2
890719
08-05 2022
Kl. 14:00
Roskilde Pigefodbold Fårevejle BK Himmelev Idrætspark
4 - 4
890722
to
12-05 2022
Kl. 18:30
Herstedøster IC Virum-Sorgenfri BK Herstedøster Stadion
5 - 0
890723
14-05 2022
Kl. 11:00
Frederikssund IK Fårevejle BK Frederikssund Stadion
0 - 1
890727
14-05 2022
Kl. 12:00
Espergærde IF B 73 Slagelse Mørdrup Idrætsanlæg
2 - 2
890726
15-05 2022
Kl. 11:00
Ringsted Pigefodbold Vallensbæk IF Ringsted Stadion
3 - 1
890725
15-05 2022
Kl. 12:00
Svogerslev BK Roskilde Pigefodbold Svogerslev Idrætspark
5 - 1
890724 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Taastrup FC Frederiksberg Skole, kunstgræs
Udehold taberdømt
884179
to
19-05 2022
Kl. 18:45
Herstedøster IC Ringsted Pigefodbold Herstedøster Stadion
1 - 0
890531 to
19-05 2022
Kl. 19:30
Frederikssund IK Roskilde Pigefodbold Frederikssund Stadion
2 - 3
890730
21-05 2022
Kl. 10:30
Fårevejle BK Svogerslev BK Faarevejle Stadion
1 - 2
890733
21-05 2022
Kl. 11:30
Taastrup FC Ringsted Pigefodbold NyBolig Park
1 - 2
890732
22-05 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Espergærde IF Vallensbæk Idrætscenter
6 - 1
890731
22-05 2022
Kl. 14:00
Roskilde Pigefodbold Herstedøster IC Himmelev Idrætspark
1 - 3
890728
ma
23-05 2022
Kl. 19:00
B 73 Slagelse Frederikssund IK Stadion Vest
4 - 0
890741
28-05 2022
Kl. 11:00
Frederikssund IK Svogerslev BK Frederikssund Stadion
0 - 6
890734
28-05 2022
Kl. 12:00
B 73 Slagelse Vallensbæk IF Stadion Vest
5 - 1
890742
28-05 2022
Kl. 15:00
Lynge-Broby IF Roskilde Pigefodbold Frederiksberg Skole, kunstgræs
2 - 4
890743
29-05 2022
Kl. 11:00
Ringsted Pigefodbold Virum-Sorgenfri BK Ringsted Stadion
3 - 1
890744
ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Espergærde IF Taastrup FC Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 0
890740
to
02-06 2022
Kl. 18:45
Herstedøster IC Fårevejle BK Herstedøster Stadion
4 - 1
884177 to
02-06 2022
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Frederikssund IK Frederiksberg Skole, kunstgræs
Udehold taberdømt
890746
04-06 2022
Kl. 11:00
Frederikssund IK Vallensbæk IF Frederikssund Stadion
2 - 0
891449
04-06 2022
Kl. 11:30
Taastrup FC B 73 Slagelse NyBolig Park
0 - 5
890745
04-06 2022
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri BK Espergærde IF Virum Stadion
1 - 3
891447
04-06 2022
Kl. 13:00
Fårevejle BK Lynge-Broby IF Faarevejle Stadion
4 - 1
891448
05-06 2022
Kl. 14:00
Roskilde Pigefodbold Ringsted Pigefodbold Himmelev Idrætspark
1 - 1
890747
ma
06-06 2022
Kl. 19:00
Svogerslev BK Herstedøster IC Svogerslev Idrætspark
3 - 2
890729
on
08-06 2022
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK Lynge-Broby IF Virum Stadion
3 - 3
891452
11-06 2022
Kl. 12:30
Lynge-Broby IF Svogerslev BK Frederiksberg Skole, kunstgræs
3 - 2
891453
11-06 2022
Kl. 15:30
Ringsted Pigefodbold Fårevejle BK Ringsted Stadion
1 - 4
891454
11-06 2022
Kl. 15:30
Espergærde IF Roskilde Pigefodbold Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 1
891455
11-06 2022
Kl. 15:30
Vallensbæk IF Taastrup FC Vallensbæk Idrætscenter
2 - 0
891450
11-06 2022
Kl. 15:30
B 73 Slagelse Virum-Sorgenfri BK Stadion Vest
3 - 2
891451
11-06 2022
Kl. 15:30
Herstedøster IC Frederikssund IK Herstedøster Stadion
3 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.

Log ind