|
900998
|
lø02-04 2022
|
10:00
|
|
|
Jyderup Stadion
|
|
|
|
901051
|
lø02-04 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
|
901050
|
lø02-04 2022
|
14:00
|
|
|
Tune Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
|
901000
|
sø03-04 2022
|
16:00
|
|
|
|
|
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
|
|
900999
|
ma04-04 2022
|
19:15
|
|
|
Tuse Kunstgræsbane
|
|
|
|
901057
|
on06-04 2022
|
18:30
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
|
901076
|
lø09-04 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
901052
|
lø09-04 2022
|
14:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
901058
|
ma11-04 2022
|
19:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark kunst
|
|
|
|
901078
|
lø23-04 2022
|
10:00
|
|
|
Jyderup Stadion
|
|
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
2
|
|
|
901079
|
lø23-04 2022
|
13:30
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
901081
|
lø23-04 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
901082
|
on27-04 2022
|
18:30
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
901086
|
lø30-04 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
901084
|
sø01-05 2022
|
14:00
|
|
|
|
|
|
|
901083
|
ma02-05 2022
|
19:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark kunst
|
|
|
|
901089
|
on04-05 2022
|
18:30
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
901090
|
lø07-05 2022
|
13:30
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
901091
|
lø07-05 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
901087
|
lø07-05 2022
|
14:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
1
|
|
901080
|
ma09-05 2022
|
19:00
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
901093
|
ma09-05 2022
|
19:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark kunst
|
|
|
|
901096
|
lø14-05 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
901094
|
sø15-05 2022
|
13:00
|
|
|
|
|
|
|
901092
|
ma16-05 2022
|
19:15
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
901085
|
on18-05 2022
|
19:00
|
|
|
Kirke Helsinge Sportsplads
|
|
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
0
|
|
901097
|
lø21-05 2022
|
13:30
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
901098
|
lø21-05 2022
|
13:30
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
901101
|
lø21-05 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
901100
|
lø21-05 2022
|
15:15
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
901099
|
ma23-05 2022
|
19:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
|
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
1
|
|
901088
|
on25-05 2022
|
19:00
|
|
|
Jyderup Stadion
|
|
|
|
901105
|
lø28-05 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
|
|
901106
|
lø28-05 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
901104
|
sø29-05 2022
|
13:00
|
|
|
|
|
|
|
901103
|
ma30-05 2022
|
19:15
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
901095
|
on01-06 2022
|
19:00
|
|
|
Gørlevhallen
|
|
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
10
|
|
901077
|
ma06-06 2022
|
18:30
|
|
|
Stadion Vest
|
UHT
|
|
|
901108
|
on08-06 2022
|
18:30
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
901109
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
|
|
|
901110
|
lø11-06 2022
|
11:30
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
901107
|
lø11-06 2022
|
13:30
|
|
|
Stadion Vest
|
UHT
|
|
|
901111
|
lø11-06 2022
|
15:00
|
|
|
Kirke Helsinge Sportsplads
|
|
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
|
|
901059
|
ti14-06 2022
|
19:00
|
|
|
Løve Skole
|
|
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
1
|
|
901102
|
ti14-06 2022
|
19:00
|
|
|
Jyderup Stadion
|
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Ølstykke.
Semifinaler 18. juni kl. 12.15 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 15.45 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2