|
825810
|
ma11-04 2022
|
19:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
825811
|
ti12-04 2022
|
19:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
|
825837
|
ti12-04 2022
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
|
825809
|
on13-04 2022
|
18:30
|
|
|
Såby Stadion
|
|
|
|
825812
|
on13-04 2022
|
18:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
825842
|
ti19-04 2022
|
19:45
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
|
825838
|
on20-04 2022
|
19:00
|
|
|
Mørkhøj Skole
|
|
|
|
825840
|
on20-04 2022
|
20:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
825841
|
to21-04 2022
|
19:30
|
|
|
Stavnsholt
|
|
|
|
825839
|
fr22-04 2022
|
19:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
UHT
|
|
|
|
825845
|
ma25-04 2022
|
19:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
825847
|
ti26-04 2022
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
825844
|
on27-04 2022
|
19:00
|
|
|
Såby Stadion
|
HHT
|
|
|
825843
|
on27-04 2022
|
19:15
|
|
|
Mørkhøj Skole
|
|
|
|
825849
|
ma02-05 2022
|
20:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
825850
|
ti03-05 2022
|
19:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
825851
|
ti03-05 2022
|
19:30
|
|
|
Stavnsholt
|
|
|
|
825852
|
ti03-05 2022
|
20:15
|
|
|
Solrød Idrætscenter kunstgræs
|
UHT
|
|
|
825848
|
fr06-05 2022
|
19:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
UHT
|
|
|
825857
|
ti10-05 2022
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
825856
|
on11-05 2022
|
18:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
UMH
|
|
|
825854
|
on11-05 2022
|
19:00
|
|
|
Såby Stadion
|
HHT
|
|
|
825853
|
on11-05 2022
|
19:40
|
|
|
Mørkhøj Skole
|
|
|
|
825855
|
to12-05 2022
|
19:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
UHT
|
|
|
825858
|
ma16-05 2022
|
19:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
825859
|
ma16-05 2022
|
20:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
825886
|
ti17-05 2022
|
18:30
|
|
|
Solrød Skole
|
|
|
|
825860
|
ti17-05 2022
|
19:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
825885
|
to19-05 2022
|
19:00
|
|
|
Stavnsholt
|
|
|
|
825889
|
ma23-05 2022
|
20:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
825891
|
ti24-05 2022
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
UHT
|
|
|
825890
|
on25-05 2022
|
18:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
825887
|
on25-05 2022
|
19:00
|
|
|
Mørkhøj Skole
|
|
|
|
825888
|
fr27-05 2022
|
19:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
825893
|
ma30-05 2022
|
19:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
825894
|
ma30-05 2022
|
19:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
825892
|
on01-06 2022
|
19:00
|
|
|
Såby Stadion
|
HHT
|
|
|
825994
|
to02-06 2022
|
20:15
|
|
|
Solrød Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
825999
|
ti07-06 2022
|
19:30
|
|
|
Stavnsholt
|
|
|
|
825997
|
ti07-06 2022
|
20:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
825995
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
Mørkhøj Skole
|
|
|
|
825996
|
to09-06 2022
|
19:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
UHT
|
|
|
826002
|
ma13-06 2022
|
20:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
826003
|
ti14-06 2022
|
19:30
|
|
|
Stavnsholt
|
|
|
|
826004
|
to16-06 2022
|
20:15
|
|
|
Solrød Idrætscenter kunstgræs
|
UHT
|
|
|
826001
|
fr17-06 2022
|
19:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
826006
|
ma20-06 2022
|
19:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
826007
|
ti21-06 2022
|
19:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
826009
|
ti21-06 2022
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
826008
|
on22-06 2022
|
18:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
826000
|
on29-06 2022
|
19:00
|
|
|
Mørkhøj Skole
|
HHT
|
|
|
825993
|
ti09-08 2022
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
825846
|
on10-08 2022
|
19:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
UHT
|
|
|
826013
|
on17-08 2022
|
19:00
|
|
|
Stavnsholt
|
|
|
|
826014
|
to18-08 2022
|
20:15
|
|
|
Solrød Idrætscenter kunstgræs
|
UHT
|
|
|
826011
|
to18-08 2022
|
20:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
826010
|
fr19-08 2022
|
18:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
826017
|
ma22-08 2022
|
19:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
826018
|
on24-08 2022
|
18:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
826016
|
on24-08 2022
|
18:45
|
|
|
Såby Stadion
|
|
|
|
826015
|
on24-08 2022
|
19:00
|
|
|
Mørkhøj Skole
|
HHT
|
|
|
826019
|
on24-08 2022
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
UHT
|
|
|
826012
|
to25-08 2022
|
19:45
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
826023
|
ma29-08 2022
|
18:30
|
|
|
Stavnsholt
|
UHT
|
|
|
826020
|
ma29-08 2022
|
19:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
826021
|
ma29-08 2022
|
20:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
826022
|
ti30-08 2022
|
19:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
826024
|
to01-09 2022
|
20:15
|
|
|
Solrød Idrætscenter kunstgræs
|
UHT
|
|
|
826026
|
on07-09 2022
|
18:15
|
|
|
Såby Stadion
|
UHT
|
|
|
826028
|
on07-09 2022
|
18:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
826025
|
on07-09 2022
|
19:00
|
|
|
Mørkhøj Skole
|
HHT
|
|
|
826029
|
on07-09 2022
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
UHT
|
|
|
826027
|
fr09-09 2022
|
18:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
HHT
|
|
|
826031
|
ma12-09 2022
|
19:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
826032
|
ti13-09 2022
|
18:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
UHT
|
|
|
826034
|
ti13-09 2022
|
18:30
|
|
|
Solrød Skole
|
UHT
|
|
|
826033
|
ti13-09 2022
|
19:30
|
|
|
Farum Park
|
UHT
|
|
|
826030
|
on14-09 2022
|
18:00
|
|
|
Såby Stadion
|
UHT
|
|
|
826037
|
ma19-09 2022
|
20:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
826039
|
ti20-09 2022
|
19:30
|
|
|
Stavnsholt
|
|
|
|
826038
|
on21-09 2022
|
18:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
826035
|
on21-09 2022
|
19:00
|
|
|
Mørkhøj Skole
|
HHT
|
|
|
826036
|
fr23-09 2022
|
18:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
HHT
|
|
|
826041
|
ma26-09 2022
|
19:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
826042
|
ti27-09 2022
|
17:30
|
|
|
Brøndby Stadion
|
UHT
|
|
|
826043
|
ti27-09 2022
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
826040
|
on28-09 2022
|
17:30
|
|
|
Såby Stadion
|
|
|
|
826044
|
to29-09 2022
|
20:15
|
|
|
Solrød Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
825998
|
on05-10 2022
|
19:00
|
|
|
Albertslund Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
826005
|
to27-10 2022
|
20:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
Den puljevinder med flest point i gennemsnit pr. kamp, har hjemmebane i finalen
Vinderen af kampen er Sjællandsmester
DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved kampen, der vil overrække pokal til vinderholdet samt medaljer til de 2 hold.