U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj, Pulje 3 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
597696
21-05 2022
10:00 Herfølge BK (2) Faxe BK HFC's Klubhus Haslev FC
21. maj 2022
10:00
Herfølge BK (2)
Faxe BK
597697
21-05 2022
10:00 AIK 65 Strøby Fodbold (2) Haslev FC (4) HFC's Klubhus Haslev FC
21. maj 2022
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Haslev FC (4)
597698
21-05 2022
10:20 Haslev FC (1) Ringsted IF (3) HFC's Klubhus Haslev FC
21. maj 2022
10:20
Haslev FC (1)
Ringsted IF (3)
597700
21-05 2022
10:20 Hårlev BK (1) Herfølge BK (2) HFC's Klubhus Haslev FC
21. maj 2022
10:20
Hårlev BK (1)
Herfølge BK (2)
597701
21-05 2022
10:40 Haslev FC (4) Haslev FC (1) HFC's Klubhus Haslev FC
21. maj 2022
10:40
Haslev FC (4)
Haslev FC (1)
597702
21-05 2022
10:40 Faxe BK AIK 65 Strøby Fodbold (2) HFC's Klubhus Haslev FC
21. maj 2022
10:40
Faxe BK
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
597703
21-05 2022
11:00 Ringsted IF (3) Hårlev BK (1) HFC's Klubhus Haslev FC
21. maj 2022
11:00
Ringsted IF (3)
Hårlev BK (1)
597709
21-05 2022
11:00 Herfølge BK (2) AIK 65 Strøby Fodbold (2) HFC's Klubhus Haslev FC
21. maj 2022
11:00
Herfølge BK (2)
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
597710
21-05 2022
11:20 Haslev FC (1) Hårlev BK (1) HFC's Klubhus Haslev FC
21. maj 2022
11:20
Haslev FC (1)
Hårlev BK (1)
597735
21-05 2022
11:20 Faxe BK Haslev FC (4) HFC's Klubhus Haslev FC
21. maj 2022
11:20
Faxe BK
Haslev FC (4)
597736
21-05 2022
11:40 AIK 65 Strøby Fodbold (2) Ringsted IF (3) HFC's Klubhus Haslev FC
21. maj 2022
11:40
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Ringsted IF (3)
597746
21-05 2022
11:40 Haslev FC (1) Herfølge BK (2) HFC's Klubhus Haslev FC
21. maj 2022
11:40
Haslev FC (1)
Herfølge BK (2)
597747
21-05 2022
12:00 Haslev FC (4) Ringsted IF (3) HFC's Klubhus Haslev FC
21. maj 2022
12:00
Haslev FC (4)
Ringsted IF (3)
597748
21-05 2022
12:00 Hårlev BK (1) Faxe BK HFC's Klubhus Haslev FC
21. maj 2022
12:00
Hårlev BK (1)
Faxe BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 3-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 11/5 til 3- og 5-mandsmedaljestævnerne, der spilles den 18.-19.juni.

Log ind