U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne, Pulje 10 (2022)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
245431
19-06 2022
10:00 Køge BK (1) Havdrup GI (2)
19. jun 2022
10:00
Køge BK (1)
Havdrup GI (2)
245432
19-06 2022
10:00 Greve Fodbold (4) AIK 65 Strøby Fodbold (2)
19. jun 2022
10:00
Greve Fodbold (4)
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
245433
19-06 2022
10:20 Solrød FC (3) Ishøj IF (3)
19. jun 2022
10:20
Solrød FC (3)
Ishøj IF (3)
245440
19-06 2022
10:20 VG Fodbold (2) Køge BK (1)
19. jun 2022
10:20
VG Fodbold (2)
Køge BK (1)
245441
19-06 2022
10:40 AIK 65 Strøby Fodbold (2) Solrød FC (3)
19. jun 2022
10:40
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Solrød FC (3)
245442
19-06 2022
10:40 Havdrup GI (2) Greve Fodbold (4)
19. jun 2022
10:40
Havdrup GI (2)
Greve Fodbold (4)
245475
19-06 2022
11:00 Ishøj IF (3) VG Fodbold (2)
19. jun 2022
11:00
Ishøj IF (3)
VG Fodbold (2)
245476
19-06 2022
11:00 Køge BK (1) Greve Fodbold (4)
19. jun 2022
11:00
Køge BK (1)
Greve Fodbold (4)
245477
19-06 2022
11:20 Solrød FC (3) VG Fodbold (2)
19. jun 2022
11:20
Solrød FC (3)
VG Fodbold (2)
245576
19-06 2022
11:20 Havdrup GI (2) AIK 65 Strøby Fodbold (2)
19. jun 2022
11:20
Havdrup GI (2)
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
245577
19-06 2022
11:40 Greve Fodbold (4) Ishøj IF (3)
19. jun 2022
11:40
Greve Fodbold (4)
Ishøj IF (3)
245578
19-06 2022
11:40 Solrød FC (3) Køge BK (1)
19. jun 2022
11:40
Solrød FC (3)
Køge BK (1)
245579
19-06 2022
12:00 AIK 65 Strøby Fodbold (2) Ishøj IF (3)
19. jun 2022
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Ishøj IF (3)
245580
19-06 2022
12:00 VG Fodbold (2) Havdrup GI (2)
19. jun 2022
12:00
VG Fodbold (2)
Havdrup GI (2)

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 3-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Der er medaljer til alle spillere. 3-mands: 6 medaljer pr. hold. 
Medaljerne bliver leveret til værtsklubben. Der kommer nærmere info til værtsklubben.

Log ind