U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne, Pulje 7 (2022)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
250019
18-06 2022
10:00 AIK 65 Strøby Fodbold (2) Køge BK (3)
18. jun 2022
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Køge BK (3)
250020
18-06 2022
10:00 Faxe BK Haslev FC (3)
18. jun 2022
10:00
Faxe BK
Haslev FC (3)
250021
18-06 2022
10:20 Haslev FC (4) Herfølge BK (2)
18. jun 2022
10:20
Haslev FC (4)
Herfølge BK (2)
250022
18-06 2022
10:20 Hårlev BK (1) AIK 65 Strøby Fodbold (2)
18. jun 2022
10:20
Hårlev BK (1)
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
250023
18-06 2022
10:40 Haslev FC (3) Haslev FC (4)
18. jun 2022
10:40
Haslev FC (3)
Haslev FC (4)
250024
18-06 2022
10:40 Køge BK (3) Faxe BK
18. jun 2022
10:40
Køge BK (3)
Faxe BK
250025
18-06 2022
11:00 Herfølge BK (2) Hårlev BK (1)
18. jun 2022
11:00
Herfølge BK (2)
Hårlev BK (1)
250026
18-06 2022
11:00 AIK 65 Strøby Fodbold (2) Faxe BK
18. jun 2022
11:00
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Faxe BK
250027
18-06 2022
11:20 Haslev FC (4) Hårlev BK (1)
18. jun 2022
11:20
Haslev FC (4)
Hårlev BK (1)
250028
18-06 2022
11:20 Køge BK (3) Haslev FC (3)
18. jun 2022
11:20
Køge BK (3)
Haslev FC (3)
250029
18-06 2022
11:40 Faxe BK Herfølge BK (2)
18. jun 2022
11:40
Faxe BK
Herfølge BK (2)
250030
18-06 2022
11:40 Haslev FC (4) AIK 65 Strøby Fodbold (2)
18. jun 2022
11:40
Haslev FC (4)
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
250037
18-06 2022
12:00 Haslev FC (3) Herfølge BK (2)
18. jun 2022
12:00
Haslev FC (3)
Herfølge BK (2)
250038
18-06 2022
12:00 Hårlev BK (1) Køge BK (3)
18. jun 2022
12:00
Hårlev BK (1)
Køge BK (3)

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 3-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Der er medaljer til alle spillere. 3-mands: 6 medaljer pr. hold. 
Medaljerne bliver leveret til værtsklubben. Der kommer nærmere info til værtsklubben.

Log ind