Indendørs U13 drenge (10) håndboldmål C, Pulje 3 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
121497
06-11 2022
09:00 VG Fodbold Bramsnæs FB Viby Sj. Idrætscenter Hal 1
3
-
0
VG Fodbold
06. nov 2022
09:00
VG Fodbold
3
Bramsnæs FB
0
121498
06-11 2022
09:10 Fårevejle BK Tølløse BK Viby Sj. Idrætscenter Hal 1
2
-
2
VG Fodbold
06. nov 2022
09:10
Fårevejle BK
2
Tølløse BK
2
121499
06-11 2022
09:20 Gevninge IF (1) VG Fodbold Viby Sj. Idrætscenter Hal 1
1
-
4
VG Fodbold
06. nov 2022
09:20
Gevninge IF (1)
1
VG Fodbold
4
121500
06-11 2022
09:30 Bramsnæs FB Fårevejle BK Viby Sj. Idrætscenter Hal 1
2
-
5
VG Fodbold
06. nov 2022
09:30
Bramsnæs FB
2
Fårevejle BK
5
121501
06-11 2022
09:40 Tølløse BK Gevninge IF (1) Viby Sj. Idrætscenter Hal 1
2
-
1
VG Fodbold
06. nov 2022
09:40
Tølløse BK
2
Gevninge IF (1)
1
121502
06-11 2022
09:50 VG Fodbold Fårevejle BK Viby Sj. Idrætscenter Hal 1
1
-
4
VG Fodbold
06. nov 2022
09:50
VG Fodbold
1
Fårevejle BK
4
121503
06-11 2022
10:00 Gevninge IF (1) Bramsnæs FB Viby Sj. Idrætscenter Hal 1
2
-
1
VG Fodbold
06. nov 2022
10:00
Gevninge IF (1)
2
Bramsnæs FB
1
121504
06-11 2022
10:10 Tølløse BK VG Fodbold Viby Sj. Idrætscenter Hal 1
2
-
6
VG Fodbold
06. nov 2022
10:10
Tølløse BK
2
VG Fodbold
6
121505
06-11 2022
10:20 Fårevejle BK Gevninge IF (1) Viby Sj. Idrætscenter Hal 1
3
-
2
VG Fodbold
06. nov 2022
10:20
Fårevejle BK
3
Gevninge IF (1)
2
121506
06-11 2022
10:30 Bramsnæs FB Tølløse BK Viby Sj. Idrætscenter Hal 1
2
-
2
VG Fodbold
06. nov 2022
10:30
Bramsnæs FB
2
Tølløse BK
2
121507
26-11 2022
13:20 Bramsnæs FB VG Fodbold Vigerstedhallen Hal 1
3
-
2
Benløse IF
26. nov 2022
13:20
Bramsnæs FB
3
VG Fodbold
2
121508
26-11 2022
13:30 Tølløse BK Fårevejle BK Vigerstedhallen Hal 1
1
-
5
Benløse IF
26. nov 2022
13:30
Tølløse BK
1
Fårevejle BK
5
121509
26-11 2022
13:40 VG Fodbold Gevninge IF (1) Vigerstedhallen Hal 1
UHT
Benløse IF
26. nov 2022
13:40
VG Fodbold
Gevninge IF (1)
UHT
121647
26-11 2022
13:50 Fårevejle BK Bramsnæs FB Vigerstedhallen Hal 1
6
-
2
Benløse IF
26. nov 2022
13:50
Fårevejle BK
6
Bramsnæs FB
2
121648
26-11 2022
14:00 Gevninge IF (1) Tølløse BK Vigerstedhallen Hal 1
HHT
Benløse IF
26. nov 2022
14:00
Gevninge IF (1)
Tølløse BK
HHT
121649
26-11 2022
14:10 Fårevejle BK VG Fodbold Vigerstedhallen Hal 1
4
-
3
Benløse IF
26. nov 2022
14:10
Fårevejle BK
4
VG Fodbold
3
121650
26-11 2022
14:20 Bramsnæs FB Gevninge IF (1) Vigerstedhallen Hal 1
UHT
Benløse IF
26. nov 2022
14:20
Bramsnæs FB
Gevninge IF (1)
UHT
121651
26-11 2022
14:30 VG Fodbold Tølløse BK Vigerstedhallen Hal 1
0
-
7
Benløse IF
26. nov 2022
14:30
VG Fodbold
0
Tølløse BK
7
121652
26-11 2022
14:40 Gevninge IF (1) Fårevejle BK Vigerstedhallen Hal 1
HHT
Benløse IF
26. nov 2022
14:40
Gevninge IF (1)
Fårevejle BK
HHT
121653
26-11 2022
14:50 Tølløse BK Bramsnæs FB Vigerstedhallen Hal 1
5
-
2
Benløse IF
26. nov 2022
14:50
Tølløse BK
5
Bramsnæs FB
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Indledende: 50 hold.

A = 4 hold bliver i A rækken, 1 hold rykker til B rækken til mellemrunden 21 eller 22. januar 2023.
B = 6 hold rykker i A rækken, 9 hold bliver i B rækken til mellemrunden 21 eller 22
. januar 2023.
C = 10 hold rykker op i B rækken til mellemrunden, resterende bliver i C rækken 21 eller 22. januar 2023

A rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4. eller 5. marts 2023 i Roskilde Hallerne.
B rækken 20 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4. eller 5. marts 2023 i Roskilde Hallerne.
C rækken 20 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4. eller 5. marts 2023 i Roskilde Hallerne.

Log ind