Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. apr 2023
12:00
Ishøj IF
Herlev IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
13:30
Vallensbæk IF
7
KFUM BK, Roskilde (2)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
17:45
Glostrup
1
Solrød FC (1)
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
11:00
Solrød FC (1)
0
Vallensbæk IF
5
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
13:00
Taastrup FC
1
BSF
5
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
18:00
Ishøj IF
6
Glostrup
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
10:30
BSF
1
KFUM BK, Roskilde (2)
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
10:00
Vallensbæk IF
1
Herlev IF
5
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
18:30
Brøndbyernes IF (2)
8
Taastrup FC
4
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2023
17:45
Glostrup
Vallensbæk IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
10:00
Taastrup FC
5
Ishøj IF
4
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
11:00
KFUM BK, Roskilde (2)
0
Greve Fodbold
8
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
11:00
Solrød FC (1)
2
BSF
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
11:15
Herlev IF
1
Brøndbyernes IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
18:00
BSF
3
Herlev IF
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
18:30
KFUM BK, Roskilde (2)
1
Brøndbyernes IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
10:30
Ishøj IF
4
Vallensbæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
12:00
Greve Fodbold
0
Solrød FC (1)
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
18:45
Taastrup FC
0
KFUM BK, Roskilde (2)
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
18:30
Brøndbyernes IF (2)
Glostrup
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
18:00
BSF
1
Greve Fodbold
6
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
18:30
Herlev IF
6
Glostrup
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
11:00
Solrød FC (1)
4
Taastrup FC
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
11:15
Herlev IF
0
Greve Fodbold
7
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
12:00
KFUM BK, Roskilde (2)
1
Ishøj IF
6
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
18:00
BSF
8
Vallensbæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
18:30
Greve Fodbold
9
Taastrup FC
3
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
10:00
KFUM BK, Roskilde (2)
2
Solrød FC (1)
3
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
11:00
Ishøj IF
15
Brøndbyernes IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2023
17:45
Glostrup
1
BSF
2
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2023
18:30
Greve Fodbold
4
Ishøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2023
11:00
Brøndbyernes IF (2)
2
Solrød FC (1)
3
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
17:30
Greve Fodbold
Glostrup
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
13:00
Ishøj IF
4
Solrød FC (1)
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
10:00
Vallensbæk IF
1
Greve Fodbold
7
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
11:15
Herlev IF
3
KFUM BK, Roskilde (2)
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
13:00
Brøndbyernes IF (2)
4
BSF
4
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
18:15
Vallensbæk IF
1
Brøndbyernes IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
10:00
KFUM BK, Roskilde (2)
Glostrup
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:00
BSF
Ishøj IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
10:00
Taastrup FC
Vallensbæk IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
11:00
Solrød FC (1)
3
Herlev IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
12:00
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2023
17:45
Glostrup
Taastrup FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
11:15
Taastrup FC
Herlev IF
HHT
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 17. juni i Ølstykke.
Semifinaler 17. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
Finale og 3-4 plads 17. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2