|
603091
|
lø08-04 2023
|
10:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
603053
|
ti11-04 2023
|
18:30
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
|
603050
|
sø16-04 2023
|
11:00
|
|
|
Vintersbøllehallen
|
|
|
|
|
603054
|
sø16-04 2023
|
11:30
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
603051
|
sø16-04 2023
|
13:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
603059
|
on19-04 2023
|
18:45
|
|
|
|
|
|
|
|
603057
|
to20-04 2023
|
18:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
603055
|
lø22-04 2023
|
10:00
|
|
|
Korsør ny Stadion
|
|
|
|
603056
|
sø23-04 2023
|
10:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
603075
|
sø23-04 2023
|
13:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
|
603060
|
ti25-04 2023
|
17:45
|
|
|
Korsør ny Stadion
|
|
|
|
603063
|
on26-04 2023
|
18:30
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
603058
|
to27-04 2023
|
18:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
603083
|
sø30-04 2023
|
10:30
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
603062
|
sø30-04 2023
|
13:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
603066
|
ma01-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
603064
|
ti02-05 2023
|
18:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
603069
|
on03-05 2023
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
603090
|
to04-05 2023
|
18:00
|
|
|
Korsør ny Stadion
|
|
|
|
603068
|
sø07-05 2023
|
11:00
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
603067
|
sø07-05 2023
|
11:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
603061
|
ti09-05 2023
|
18:30
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
603052
|
on10-05 2023
|
18:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
603073
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
603070
|
lø13-05 2023
|
10:00
|
|
|
Korsør ny Stadion
|
|
|
|
603071
|
sø14-05 2023
|
11:00
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
603074
|
sø14-05 2023
|
11:30
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
603072
|
sø14-05 2023
|
15:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
603076
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
603079
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
603077
|
ti23-05 2023
|
18:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
603065
|
on24-05 2023
|
18:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
603081
|
on24-05 2023
|
19:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
603084
|
to25-05 2023
|
18:30
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
603082
|
to25-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
603080
|
lø27-05 2023
|
10:00
|
|
|
Korsør ny Stadion
|
|
|
|
603087
|
to01-06 2023
|
18:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
603089
|
to01-06 2023
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
603086
|
lø03-06 2023
|
09:30
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
603078
|
lø03-06 2023
|
11:00
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
603085
|
sø04-06 2023
|
10:00
|
|
|
Vintersbøllehallen
|
|
|
|
603088
|
sø04-06 2023
|
10:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
603092
|
ma05-06 2023
|
19:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
603093
|
on07-06 2023
|
18:30
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
603094
|
on07-06 2023
|
19:00
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 18. juni i Borup.
Semifinaler søndag den 18. juni kl. 10.30 i Borup
kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Finale samt 3-4 plads søndag den 18. juni kl. 13.00 i Borup.
kamp 3: Finale Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
kamp 4: 3-4 plads Taber kamp 1 - Taber kamp 2