|
604235
|
ti11-04 2023
|
17:00
|
|
|
Benløsehallen
|
|
|
|
604234
|
ti11-04 2023
|
17:30
|
|
|
Holmegårdhallen
|
|
|
|
|
604231
|
on12-04 2023
|
18:00
|
|
|
Bjæverskov Stadion
|
|
|
|
|
604232
|
to13-04 2023
|
18:00
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
604233
|
lø15-04 2023
|
10:00
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
|
|
604236
|
on19-04 2023
|
17:30
|
|
|
Rødvig Stadion
|
UHT
|
|
|
|
604246
|
to20-04 2023
|
18:00
|
|
|
Rønnedehallen
|
|
|
|
604248
|
to20-04 2023
|
18:45
|
|
|
|
|
|
|
604242
|
fr21-04 2023
|
18:45
|
|
|
Herfølge Stadion
|
|
|
|
604237
|
sø23-04 2023
|
11:00
|
|
|
Ravnsborghallen
|
|
|
|
|
604254
|
ti25-04 2023
|
17:30
|
|
|
Holmegårdhallen
|
|
|
|
604255
|
ti25-04 2023
|
18:00
|
|
|
Benløsehallen
|
|
|
|
604251
|
on26-04 2023
|
17:30
|
|
|
Rødvig Stadion
|
|
|
|
604252
|
on26-04 2023
|
18:00
|
|
|
Bjæverskov Stadion
|
|
|
|
604253
|
lø29-04 2023
|
11:00
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
604259
|
to04-05 2023
|
18:00
|
|
|
Rønnedehallen
|
|
|
|
604260
|
to04-05 2023
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
604257
|
to04-05 2023
|
19:00
|
|
|
Herfølge Stadion
|
|
|
|
604258
|
lø06-05 2023
|
10:00
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
|
|
604256
|
sø07-05 2023
|
11:00
|
|
|
Ravnsborghallen
|
|
|
|
604558
|
ti09-05 2023
|
17:30
|
|
|
Holmegårdhallen
|
|
|
|
604559
|
ti09-05 2023
|
18:00
|
|
|
Benløsehallen
|
|
|
|
604261
|
on10-05 2023
|
18:00
|
|
|
Rødvig Stadion
|
|
|
|
604262
|
on10-05 2023
|
18:00
|
|
|
Bjæverskov Stadion
|
|
|
|
604263
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ravnsborghallen
|
|
|
|
604560
|
on17-05 2023
|
18:00
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
604563
|
on17-05 2023
|
18:00
|
|
|
Rønnedehallen
|
|
|
|
604564
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
604561
|
fr19-05 2023
|
19:00
|
|
|
Herfølge Stadion
|
|
|
|
604562
|
lø20-05 2023
|
10:00
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
|
|
604568
|
ti23-05 2023
|
17:30
|
|
|
Holmegårdhallen
|
|
|
|
604573
|
ti23-05 2023
|
18:00
|
|
|
Benløsehallen
|
|
|
|
604565
|
on24-05 2023
|
17:30
|
|
|
Rødvig Stadion
|
|
|
|
604566
|
to25-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ravnsborghallen
|
|
|
|
604569
|
ti30-05 2023
|
18:00
|
|
|
Benløsehallen
|
|
|
|
604574
|
ti30-05 2023
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
604570
|
on31-05 2023
|
18:00
|
|
|
Bjæverskov Stadion
|
|
|
|
604571
|
to01-06 2023
|
18:00
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
604572
|
lø03-06 2023
|
10:00
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
|
|
604567
|
sø04-06 2023
|
09:00
|
|
|
Herfølge Stadion
|
|
|
|
604578
|
ti06-06 2023
|
17:30
|
|
|
Holmegårdhallen
|
|
|
|
604575
|
on07-06 2023
|
17:30
|
|
|
Rødvig Stadion
|
|
|
|
604577
|
on07-06 2023
|
18:00
|
|
|
Herfølge Stadion
|
|
|
|
604579
|
to08-06 2023
|
18:00
|
|
|
Rønnedehallen
|
|
|
|
604576
|
to08-06 2023
|
19:00
|
|
|
Ravnsborghallen
|
|
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 11. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 7
Semifinaler søndag den 18. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
Finale samt 3-4 plads søndag den 18. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5