|
113699
|
on12-04 2023
|
18:30
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
113481
|
to13-04 2023
|
17:30
|
|
|
Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
|
|
|
|
|
113701
|
to13-04 2023
|
19:00
|
|
|
Skælskør Stadion
|
|
FS Hashøj - Skælskør Pigefodbold
4
|
|
|
113482
|
lø15-04 2023
|
11:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
UHT
|
|
|
113700
|
lø15-04 2023
|
12:45
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
|
113707
|
on19-04 2023
|
18:45
|
|
|
|
|
|
|
|
113708
|
to20-04 2023
|
17:30
|
|
|
Havdrup Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
113706
|
lø22-04 2023
|
10:00
|
|
|
Kværkeby Stadion
|
|
|
|
113703
|
lø22-04 2023
|
11:30
|
|
|
Stadion Vest
|
|
FS Hashøj - Skælskør Pigefodbold
2
|
|
113705
|
sø23-04 2023
|
11:45
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
|
113713
|
ti25-04 2023
|
18:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
113782
|
on26-04 2023
|
18:00
|
|
|
Skælskør Stadion
|
HMH
|
FS Hashøj - Skælskør Pigefodbold
HMH
|
|
113711
|
to27-04 2023
|
17:30
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
|
|
113714
|
lø29-04 2023
|
10:00
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
|
113710
|
lø29-04 2023
|
11:45
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
113787
|
on03-05 2023
|
18:30
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
111812
|
on03-05 2023
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
111813
|
to04-05 2023
|
17:30
|
|
|
Havdrup Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
113783
|
sø07-05 2023
|
11:45
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
UHT
|
FS Hashøj - Skælskør Pigefodbold
UHT
|
|
111815
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
111819
|
to11-05 2023
|
17:41
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
|
111816
|
lø13-05 2023
|
10:00
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
|
|
111818
|
lø13-05 2023
|
11:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
111822
|
on17-05 2023
|
18:00
|
|
|
Kværkeby Stadion
|
HHT
|
FS Hashøj - Skælskør Pigefodbold
HHT
|
|
111823
|
on17-05 2023
|
18:30
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
111824
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
111821
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
111825
|
lø20-05 2023
|
10:00
|
|
|
Havdrup Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
111820
|
sø21-05 2023
|
11:00
|
|
|
Skælskør Stadion
|
|
FS Hashøj - Skælskør Pigefodbold
1
|
|
111830
|
on24-05 2023
|
18:00
|
|
|
Skælskør Stadion
|
|
FS Hashøj - Skælskør Pigefodbold
2
|
|
113784
|
on24-05 2023
|
18:00
|
|
|
Kværkeby Stadion
|
|
|
|
111828
|
on24-05 2023
|
19:00
|
|
|
Kværkeby Stadion
|
|
|
|
111829
|
to25-05 2023
|
18:00
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
|
111826
|
lø27-05 2023
|
11:45
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
111827
|
sø28-05 2023
|
11:45
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
111834
|
on31-05 2023
|
18:00
|
|
|
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
|
|
FS Hashøj - Skælskør Pigefodbold
|
|
111833
|
on31-05 2023
|
18:30
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
111832
|
on31-05 2023
|
19:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
111831
|
to01-06 2023
|
17:30
|
|
|
Ramsøhallen
|
|
|
|
111835
|
lø03-06 2023
|
10:00
|
|
|
Havdrup Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
111837
|
lø03-06 2023
|
12:00
|
|
|
Stadion Vest
|
UHT
|
|
|
111838
|
sø04-06 2023
|
11:45
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
111839
|
on07-06 2023
|
18:00
|
|
|
Kværkeby Stadion
|
|
|
|
111840
|
on07-06 2023
|
18:00
|
|
|
Borup Stadion
|
|
FS Hashøj - Skælskør Pigefodbold
1
|
|
111841
|
on07-06 2023
|
19:00
|
|
|
|
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 18 juni i Borup.
Semifinaler 18. juni kl. 10.00 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 12.30 i Borup
Kamp 3:Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2