M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
285352
ti02-04 2024
20:45
HIK
Valby Idrætspark
5
-
3
02. apr
20:45
BK Jyden
5
HIK
3
285354
on03-04 2024
20:15 Gentofte Sportspark Vest
2
-
2
03. apr
20:15
Gentofte FK
2
Nørrebro United (2)
2
285349
on03-04 2024
20:30
Fix
Valby Idrætspark
3
-
0
03. apr
20:30
Fremad Valby 2
3
Fix
0
285351
on03-04 2024
20:30
FB
Jens Jessens Vej
2
-
4
03. apr
20:30
FB
2
Vanløse
4
285353
ma08-04 2024
20:00 Gentofte Sportspark Vest
3
-
1
08. apr
20:00
Aakanden GF
3
Hekla
1
285358
ti09-04 2024
20:30
HIK
HIK
2
-
3
09. apr
20:30
HIK
2
Aakanden GF
3
285350
on10-04 2024
20:00 Rødovre Stadion Kunst
5
-
3
10. apr
20:00
Rødovre
5
Nørrebro United (1)
3
285357
fr12-04 2024
18:30 Nørrebroparken
4
-
1
12. apr
18:30
Nørrebro United (1)
4
BK Jyden
1
285359
fr12-04 2024
18:30 Nørrebroparken
6
-
0
12. apr
18:30
Nørrebro United (2)
6
Fremad Valby 2
0
285362
ma15-04 2024
18:30
Fix
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1
-
4
15. apr
18:30
Fix
1
Vanløse
4
285361
ma15-04 2024
20:00 Gentofte Sportspark Vest
4
-
2
15. apr
20:00
Aakanden GF
4
Nørrebro United (1)
2
285363
ti16-04 2024
20:45 Valby Idrætspark
4
-
1
16. apr
20:45
BK Jyden
4
Rødovre
1
285366
on17-04 2024
19:00
FB
Jens Jessens Vej
4
-
2
17. apr
19:00
FB
4
Nørrebro United (2)
2
285364
on17-04 2024
20:15
HIK
Gentofte Sportspark Vest
3
-
2
17. apr
20:15
Gentofte FK
3
HIK
2
285355
21-04 2024
14:00 Hekla Park
2
-
1
21. apr
14:00
Hekla
2
Gentofte FK
1
285360
ma22-04 2024
18:30
Fix
FB
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
5
-
5
22. apr
18:30
Fix
5
FB
5
285369
ma22-04 2024
20:45 Vanløse Idrætspark
1
-
4
22. apr
20:45
Vanløse
1
BK Jyden
4
285370
on24-04 2024
20:00 Rødovre Stadion Kunst
2
-
4
24. apr
20:00
Rødovre
2
Aakanden GF
4
285365
on24-04 2024
20:30 Valby Idrætspark
6
-
0
24. apr
20:30
Fremad Valby 2
6
Hekla
0
285367
fr26-04 2024
18:30 Nørrebroparken
4
-
1
26. apr
18:30
Nørrebro United (1)
4
Gentofte FK
1
285368
fr26-04 2024
18:30
Fix
Nørrebroparken
4
-
2
26. apr
18:30
Nørrebro United (2)
4
Fix
2
285372
27-04 2024
16:00
FB
Hekla Park
0
-
3
27. apr
16:00
Hekla
0
FB
3
285377
ti30-04 2024
20:30 Gentofte Sportspark Vest
0
-
4
30. apr
20:30
Aakanden GF
0
BK Jyden
4
285378
on01-05 2024
18:30
Fix
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
5
-
1
01. maj
18:30
Fix
5
Hekla
1
285383
on01-05 2024
20:00 Rødovre Stadion
4
-
1
01. maj
20:00
Rødovre
4
Fremad Valby 2
1
285376
to02-05 2024
20:30
FB
HIK
Jens Jessens Vej
6
-
1
02. maj
20:30
FB
6
HIK
1
285374
fr03-05 2024
18:30 Nørrebroparken
2
-
3
03. maj
18:30
Nørrebro United (2)
2
Vanløse
3
285380
ma06-05 2024
20:00
HIK
Fix
Gentofte Sportspark Vest
4
-
2
06. maj
20:00
HIK
4
Fix
2
285381
ma06-05 2024
20:45 Vanløse Idrætspark
3
-
4
06. maj
20:45
Vanløse
3
Aakanden GF
4
285379
ti07-05 2024
20:45 Valby Idrætspark
UHT
07. maj
20:45
BK Jyden
Gentofte FK
UHT
285373
on08-05 2024
20:30 Valby Idrætspark
2
-
5
08. maj
20:30
Fremad Valby 2
2
Nørrebro United (1)
5
285356
on08-05 2024
20:45 Vanløse Idrætspark
4
-
5
08. maj
20:45
Vanløse
4
Rødovre
5
285384
fr10-05 2024
18:30
FB
Nørrebroparken
3
-
5
10. maj
18:30
Nørrebro United (1)
3
FB
5
285382
11-05 2024
14:00 Hekla Park
1
-
4
11. maj
14:00
Hekla
1
Nørrebro United (2)
4
285387
ti14-05 2024
20:30
FB
Jens Jessens Vej
0
-
3
14. maj
20:30
FB
0
Rødovre
3
285393
ti14-05 2024
20:30
HIK
HIK
2
-
4
14. maj
20:30
HIK
2
Hekla
4
285375
on15-05 2024
20:15 Gentofte Sportspark Vest
UHT
15. maj
20:15
Gentofte FK
Rødovre
UHT
285389
on15-05 2024
20:30 Valby Idrætspark
2
-
2
15. maj
20:30
Fremad Valby 2
2
BK Jyden
2
285388
to16-05 2024
20:00
HIK
Nørrebroparken
5
-
0
16. maj
20:00
Nørrebro United (2)
5
HIK
0
285385
fr17-05 2024
18:00
Fix
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3
-
1
17. maj
18:00
Fix
3
Nørrebro United (1)
1
285395
ma20-05 2024
20:00 Gentofte Sportspark Vest
4
-
2
20. maj
20:00
Aakanden GF
4
Fremad Valby 2
2
285391
ma20-05 2024
20:45 Vanløse Idrætspark
4
-
2
20. maj
20:45
Vanløse
4
Gentofte FK
2
285396
ti21-05 2024
20:45
FB
Valby Idrætspark
1
-
3
21. maj
20:45
BK Jyden
1
FB
3
285392
on22-05 2024
20:00
Fix
Rødovre Stadion Kunst
6
-
2
22. maj
20:00
Rødovre
6
Fix
2
285390
on22-05 2024
20:15 Gentofte Sportspark Vest
1
-
2
22. maj
20:15
Gentofte FK
1
Aakanden GF
2
285386
to23-05 2024
19:00 Hekla Park
5
-
3
23. maj
19:00
Hekla
5
Vanløse
3
285394
fr24-05 2024
18:30 Nørrebroparken
2
-
6
24. maj
18:30
Nørrebro United (1)
2
Nørrebro United (2)
6
285371
ma27-05 2024
18:30
HIK
Gentofte Sportspark Vest
4
-
4
27. maj
18:30
HIK
4
Fremad Valby 2
4
285401
ma27-05 2024
18:30
Fix
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
UHT
27. maj
18:30
Fix
BK Jyden
UHT
285402
on29-05 2024
19:00
FB
Jens Jessens Vej
2
-
2
29. maj
19:00
FB
2
Aakanden GF
2
285397
on29-05 2024
20:30 Valby Idrætspark
3
-
2
29. maj
20:30
Fremad Valby 2
3
Gentofte FK
2
285399
to30-05 2024
20:30
HIK
HIK
1
-
3
30. maj
20:30
HIK
1
Vanløse
3
285400
fr31-05 2024
18:30 Nørrebroparken
3
-
4
31. maj
18:30
Nørrebro United (2)
3
Rødovre
4
285398
01-06 2024
14:00 Hekla Park
3
-
0
01. jun
14:00
Hekla
3
Nørrebro United (1)
0
285403
ma03-06 2024
20:00
Fix
Gentofte Sportspark Vest
4
-
3
03. jun
20:00
Aakanden GF
4
Fix
3
285406
ti04-06 2024
20:00 Rødovre Stadion Kunst
12
-
1
04. jun
20:00
Rødovre
12
Hekla
1
285407
ti04-06 2024
20:45 Valby Idrætspark
1
-
0
04. jun
20:45
BK Jyden
1
Nørrebro United (2)
0
285404
on05-06 2024
19:15 Valby Idrætspark
UMH
05. jun
19:15
Fremad Valby 2
Vanløse
UMH
285408
on05-06 2024
20:15
FB
Gentofte Sportspark Vest
6
-
4
05. jun
20:15
Gentofte FK
6
FB
4
285405
fr07-06 2024
18:30
HIK
Nørrebroparken
3
-
0
07. jun
18:30
Nørrebro United (1)
3
HIK
0
285409
ma10-06 2024
18:30
Fix
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3
-
3
10. jun
18:30
Fix
3
Gentofte FK
3
285410
ma10-06 2024
20:45 Vanløse Idrætspark
HMH
10. jun
20:45
Vanløse
Nørrebro United (1)
HMH
285411
ti11-06 2024
20:30
HIK
HIK
0
-
2
11. jun
20:30
HIK
0
Rødovre
2
285414
on12-06 2024
19:00
FB
Jens Jessens Vej
3
-
2
12. jun
19:00
FB
3
Fremad Valby 2
2
285413
fr14-06 2024
18:30 Nørrebroparken
4
-
1
14. jun
18:30
Nørrebro United (2)
4
Aakanden GF
1
285412
15-06 2024
14:00 Hekla Park
0
-
4
15. jun
14:00
Hekla
0
BK Jyden
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind