Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr
19:00
Valby
4
Fix
1
|
|||||||||||||||||||
08. apr
20:45
Vanløse
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr
22:00
AB Tårnby
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr
19:00
Kastrup
6
Hekla
2
|
|||||||||||||||||||
15. apr
22:00
Oversidder
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:00
Oversidder
Kastrup
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:15
Hekla
2
AB Tårnby
5
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Fix
1
Vanløse
4
|
|||||||||||||||||||
22. apr
22:00
Vanløse
Vigerslev
|
|||||||||||||||||||
22. apr
22:00
Valby
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:45
AB Tårnby
1
Rødovre
7
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:00
Kastrup
Fix
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:30
Hekla
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
Fix
7
Hekla
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:00
Rødovre
4
Valby
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
22:00
Oversidder
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Oversidder
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
06. maj
22:00
Kastrup
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:45
Vanløse
1
Rødovre
4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Oversidder
Fix
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:45
AB Tårnby
5
Valby
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Fix
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Valby
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:00
Rødovre
Kastrup
|
|||||||||||||||||||
13. maj
22:00
Vigerslev
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. maj
22:00
Oversidder
Hekla
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:15
Hekla
Vigerslev
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:30
Fix
Vigerslev
|
|||||||||||||||||||
22. maj
22:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:15
Hekla
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Kastrup
Valby
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:45
AB Tårnby
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Valby
Hekla
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:00
Rødovre
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:00
Rødovre
Vigerslev
|
|||||||||||||||||||
27. maj
22:00
Oversidder
Fix
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:45
AB Tårnby
Vigerslev
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:45
Vanløse
Kastrup
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Fix
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Vigerslev
Kastrup
|
|||||||||||||||||||
03. jun
22:00
Vigerslev
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Oversidder
Valby
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Vigerslev
Valby
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Kastrup
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:30
Hekla
Vanløse
|