U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
663875
fr05-04 2024
19:15 Sundby Idrætspark
UHT
05. apr
19:15
B 1908 2
B 1903 2
UHT
663878
06-04 2024
12:00
Oversidder
UHT
06. apr
12:00
Oversidder
Union
UHT
663879
06-04 2024
12:00
Oversidder
Oversidder
06. apr
12:00
Oversidder
Oversidder
663876
07-04 2024
16:00 Vanløse Idrætspark
5
-
4
07. apr
16:00
Vanløse (2)
5
FB 2
4
663877
fr12-04 2024
19:00
Oversidder
12. apr
19:00
Oversidder
Skjold
663883
fr19-04 2024
18:30 Jens Jessens Vej
5
-
1
19. apr
18:30
FB 2
5
Skjold
1
663884
21-04 2024
10:00
Oversidder
Oversidder
21. apr
10:00
Oversidder
Oversidder
663882
21-04 2024
12:00 B1903
4
-
3
21. apr
12:00
B 1903 2
4
Vanløse (2)
3
663880
21-04 2024
16:00
Oversidder
Oversidder
21. apr
16:00
Oversidder
Oversidder
663881
21-04 2024
16:00 Genforeningspladsen
HHT
21. apr
16:00
Union
B 1908 2
HHT
663885
fr26-04 2024
19:00
Oversidder
Sundby I P. Opvisn.
26. apr
19:00
B 1908 2
Oversidder
663886
27-04 2024
10:00 Fælledparken
UHT
27. apr
10:00
Skjold
B 1903 2
UHT
663887
27-04 2024
12:00
Oversidder
27. apr
12:00
Oversidder
FB 2
664023
28-04 2024
10:00
Oversidder
Oversidder
28. apr
10:00
Oversidder
Oversidder
664022
28-04 2024
15:30 Vanløse Idrætspark
UHT
28. apr
15:30
Vanløse (2)
Union
UHT
664026
fr03-05 2024
18:30
Oversidder
Jens Jessens Vej
03. maj
18:30
FB 2
Oversidder
664025
04-05 2024
12:00
Oversidder
04. maj
12:00
Oversidder
Vanløse (2)
664028
05-05 2024
12:00
Oversidder
B1903
05. maj
12:00
B 1903 2
Oversidder
664024
05-05 2024
16:00
Oversidder
05. maj
16:00
Oversidder
B 1908 2
664027
05-05 2024
16:00 Genforeningspladsen
UHT
05. maj
16:00
Union
Skjold
UHT
664030
on08-05 2024
19:00
Oversidder
08. maj
19:00
Oversidder
B 1903 2
664032
on08-05 2024
19:00
Oversidder
UHT
08. maj
19:00
Oversidder
Union
UHT
664029
12-05 2024
12:00
Oversidder
Fælledparken
12. maj
12:00
Skjold
Oversidder
664033
12-05 2024
16:00
Oversidder
Jens Jessens Vej
12. maj
16:00
FB 2
Oversidder
664031
ti14-05 2024
19:00 Vanløse Idrætspark
0
-
5
14. maj
19:00
Vanløse (2)
0
B 1908 2
5
664037
fr17-05 2024
19:00 Sundby I P. Opvisn.
5
-
0
17. maj
19:00
B 1908 2
5
Skjold
0
664038
18-05 2024
12:00
Oversidder
Oversidder
18. maj
12:00
Oversidder
Oversidder
664034
19-05 2024
12:00 B1903
6
-
5
19. maj
12:00
B 1903 2
6
FB 2
5
664035
19-05 2024
16:00
Oversidder
19. maj
16:00
Oversidder
Vanløse (2)
664036
19-05 2024
16:00
Oversidder
Genforeningspladsen
HHT
19. maj
16:00
Union
Oversidder
HHT
664041
25-05 2024
14:00 Fælledparken
UHT
25. maj
14:00
Skjold
Vanløse (2)
UHT
664039
26-05 2024
10:00
Oversidder
Oversidder
26. maj
10:00
Oversidder
Oversidder
664040
26-05 2024
12:00
Oversidder
26. maj
12:00
Oversidder
B 1908 2
664042
26-05 2024
12:00 Jens Jessens Vej
UHT
26. maj
12:00
FB 2
Union
UHT
664043
26-05 2024
14:00
Oversidder
B1903
26. maj
14:00
B 1903 2
Oversidder
664047
on05-06 2024
19:00
Oversidder
Fælledparken
05. jun
19:00
Skjold
Oversidder
664048
on05-06 2024
19:00
Oversidder
Vanløse Idrætspark
05. jun
19:00
Vanløse (2)
Oversidder
664046
fr07-06 2024
19:15
Oversidder
Sundby Idrætspark
07. jun
19:15
B 1908 2
Oversidder
664045
09-06 2024
14:00
Oversidder
09. jun
14:00
Oversidder
FB 2
664044
09-06 2024
16:00 Genforeningspladsen
HHT
09. jun
16:00
Union
B 1903 2
HHT
664049
fr14-06 2024
18:00
Oversidder
B1903
14. jun
18:00
B 1903 2
Oversidder
664050
fr14-06 2024
18:00 Jens Jessens Vej
4
-
2
14. jun
18:00
FB 2
4
B 1908 2
2
664051
fr14-06 2024
18:00
Oversidder
14. jun
18:00
Oversidder
Vanløse (2)
664052
fr14-06 2024
18:00
Oversidder
UHT
14. jun
18:00
Oversidder
Union
UHT
664053
fr14-06 2024
18:00
Oversidder
14. jun
18:00
Oversidder
Skjold
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind