Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. aug 2023
18:30
Volvox
5
Skjold 2
2
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2023
19:15
Deportivo Cobayas
2
Nørrebro United 3
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2023
20:15
Vestia
2
HB
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2023
20:30
KB 2
4
Skjold 3
2
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2023
18:15
FB 6
1
ØKF
3
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
19:00
ØKF
3
Volvox
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
20:00
Nørrebro United 3
5
KB 2
2
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
11:15
HB
5
FB 6
0
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
11:30
Skjold 3
5
Vestia
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
12:45
Skjold 2
0
Deportivo Cobayas
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
20:15
Vestia
1
Nørrebro United 3
7
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
20:30
KB 2
3
Skjold 2
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
18:30
ØKF
3
HB
2
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2023
18:30
FB 6
0
Skjold 3
3
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
10:45
Volvox
Deportivo Cobayas
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2023
20:30
Deportivo Cobayas
1
KB 2
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
10:00
HB
2
Volvox
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
12:45
Skjold 3
3
ØKF
4
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
14:30
Nørrebro United 3
6
FB 6
2
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
12:45
Skjold 2
3
Vestia
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2023
20:15
Vestia
3
Deportivo Cobayas
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2023
18:00
ØKF
1
Nørrebro United 3
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2023
20:30
Volvox
4
KB 2
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
13:45
HB
0
Skjold 3
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2023
19:15
Deportivo Cobayas
3
FB 6
0
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
11:30
Skjold 3
0
Volvox
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
14:30
Nørrebro United 3
7
HB
2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
12:45
Skjold 2
4
ØKF
4
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
20:30
FB 6
6
KB 2
2
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
11:00
Volvox
1
Vestia
0
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
11:30
Skjold 3
0
Nørrebro United 3
4
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
12:00
ØKF
5
Deportivo Cobayas
2
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
12:30
HB
1
Skjold 2
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2023
19:15
Deportivo Cobayas
2
HB
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2023
20:15
Vestia
3
FB 6
0
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2023
20:30
KB 2
3
ØKF
5
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
13:00
Volvox
0
Nørrebro United 3
2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
12:45
Skjold 2
2
Skjold 3
2
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2023
20:30
FB 6
0
Skjold 2
7
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2023
20:30
KB 2
3
Vestia
2
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2023
18:30
FB 6
0
Volvox
4
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
11:30
Skjold 3
2
Deportivo Cobayas
1
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
11:15
HB
0
KB 2
0
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
12:00
ØKF
1
Vestia
2
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
13:00
Nørrebro United 3
1
Skjold 2
7
|
Oprykning:
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 4 puljer rykker op
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 2 puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning: Nr. 8,9 og 10 i alle 4 puljer rykker ned