Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. aug 2023
20:45
Skjold 21
1
Amager FF 3
0
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2023
19:00
Kastrup
3
B 1903 3
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2023
20:30
Internazionale SIKBH 1889
4
Frem 9
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
10:00
Østerbro IF 8
5
FB 29
4
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
12:30
HB 14
2
Vanløse 3
6
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
20:45
Vanløse 3
4
Kastrup
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2023
18:45
B 1903 3
Skjold 21
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
12:00
Frem 9
2
HB 14
3
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
13:00
Amager FF 3
0
Østerbro IF 8
8
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
12:00
FB 29
2
Internazionale SIKBH 1889
4
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
20:45
Skjold 21
2
Vanløse 3
7
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
18:30
Kastrup
Frem 9
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
10:00
Østerbro IF 8
Internazionale SIKBH 1889
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
11:15
HB 14
2
FB 29
6
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
13:00
Amager FF 3
B 1903 3
UMH
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
20:30
Internazionale SIKBH 1889
2
HB 14
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
20:45
B 1903 3
3
Østerbro IF 8
4
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
20:45
Vanløse 3
2
Amager FF 3
0
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2023
18:15
FB 29
1
Kastrup
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2023
18:00
Frem 9
3
Skjold 21
4
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2023
20:15
B 1903 3
3
Vanløse 3
13
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2023
18:00
Kastrup
5
Internazionale SIKBH 1889
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
18:15
Skjold 21
3
FB 29
4
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
10:00
Østerbro IF 8
6
HB 14
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
13:00
Amager FF 3
3
Frem 9
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2023
20:45
Vanløse 3
2
Østerbro IF 8
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2023
20:30
Internazionale SIKBH 1889
9
Skjold 21
2
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2023
20:30
FB 29
2
Amager FF 3
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2023
18:00
Frem 9
10
B 1903 3
4
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
11:15
HB 14
3
Kastrup
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
20:50
B 1903 3
3
FB 29
4
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
20:45
Vanløse 3
8
Frem 9
3
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
10:00
Østerbro IF 8
4
Kastrup
3
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
13:00
Amager FF 3
1
Internazionale SIKBH 1889
6
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2023
19:45
Kastrup
9
Skjold 21
1
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2023
20:30
Internazionale SIKBH 1889
10
B 1903 3
4
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
11:30
Østerbro IF 8
2
Frem 9
1
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
13:45
HB 14
3
Amager FF 3
0
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
16:00
FB 29
3
Vanløse 3
6
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
18:15
Skjold 21
3
HB 14
6
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2023
20:45
Vanløse 3
Internazionale SIKBH 1889
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2023
20:50
B 1903 3
4
HB 14
6
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2023
20:45
Skjold 21
1
Østerbro IF 8
7
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
11:00
Frem 9
1
FB 29
6
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
14:00
Amager FF 3
2
Kastrup
8
|
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 9 puljer rykker op
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 9 puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Ingen