Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25. aug 2023
20:00
Nørrebro United 2
4
KFUM 3
0
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
12:00
VLI 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2023
12:00
FB 13
1
Skjold 7
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
19:45
KB 8
1
HB 7
2
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2023
20:30
B.93 4
2
FB 13
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
10:00
Oversidder
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
16:00
Skjold 7
VLI 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
18:00
B.93 4
2
Skjold 16
4
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
18:00
KFUM 3
0
KB 8
2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
20:00
Nørrebro United 2
1
Skjold 7
7
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2023
20:30
B.93 4
2
HB 7
2
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2023
19:00
KB 8
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
10:00
Skjold 16
6
KFUM 3
0
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
16:00
FB 13
1
VLI 3
3
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2023
18:00
KFUM 3
5
B.93 4
0
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
10:00
Skjold 7
0
KB 8
3
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
12:00
VLI 3
1
Nørrebro United 2
3
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
10:00
Oversidder
Skjold 16
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
12:00
HB 7
FB 13
UMH
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
20:30
B.93 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
19:00
KB 8
3
VLI 3
0
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
10:00
Skjold 16
2
Skjold 7
3
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
14:00
FB 13
0
Nørrebro United 2
5
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2023
19:00
KFUM 3
1
HB 7
4
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2023
20:00
Skjold 7
3
B.93 4
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2023
20:00
Nørrebro United 2
2
KB 8
2
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
12:00
KFUM 3
5
FB 13
2
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
12:00
VLI 3
Skjold 16
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
10:00
Oversidder
HB 7
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
20:30
B.93 4
2
VLI 3
3
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
12:00
KFUM 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
10:00
Skjold 16
6
Nørrebro United 2
3
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
14:00
FB 13
4
KB 8
4
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
16:00
HB 7
4
Skjold 7
1
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2023
20:00
Nørrebro United 2
5
B.93 4
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2023
19:00
KB 8
3
Skjold 16
1
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
12:00
VLI 3
0
HB 7
1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
Skjold 7
1
KFUM 3
2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
12:00
FB 13
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
12:00
HB 7
1
Skjold 16
2
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2023
20:30
B.93 4
3
KB 8
4
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
10:00
KFUM 3
4
VLI 3
0
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
10:00
Skjold 16
5
FB 13
2
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
10:00
Oversidder
Skjold 7
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
14:00
HB 7
2
Nørrebro United 2
0
|
Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 10 i alle 8 puljer rykker ned