Ungdomspokalen U15 Piger (09) 23/24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
160582
ma14-08 2023
18:00 Rishøj Stadion
4
-
0
14. aug 2023
18:00
Køge Nord FC (2)
4
Havdrup Fodbold (2)
0
160581
ti15-08 2023
19:00 Viby Idrætsanlæg
4
-
3
15. aug 2023
19:00
VG Fodbold (2)
4
FC Lejre (2)
3
160593
to24-08 2023
18:30 Hårlev BK
0
-
4
24. aug 2023
18:30
Hårlev BK (2)
0
Køge Nord FC (2)
4
160594
ti29-08 2023
18:30 Viby Idrætsanlæg
0
-
4
29. aug 2023
18:30
VG Fodbold (2)
0
Greve Fodbold (1)
4
160595
ti29-08 2023
18:30 Albertslund Stadion
5
-
0
29. aug 2023
18:30
Albertslund IF (2)
5
Bagsværd BK (1)
0
160596
ti29-08 2023
18:30 Ballerup Idrætspark
2
-
0
29. aug 2023
18:30
BSF (2)
2
Brøndbyernes IF (1)
0
160597
ti29-08 2023
18:30 Fredensborg Stadion
0
-
7
29. aug 2023
18:30
Fredensborg BI (2)
0
Hareskov IF / Farum BK (1)
7
160600
ti29-08 2023
18:30 Pedella Park
0
-
2
29. aug 2023
18:30
Hornbæk IF (2)
0
Nivå-Kokkedal FK (2)
2
160602
ti29-08 2023
18:30 NyBolig Park
0
-
4
29. aug 2023
18:30
Taastrup FC (2)
0
Roskilde Pigefodbold (1)
4
160603
ti29-08 2023
18:30 Mørkøvhallen
5
-
0
29. aug 2023
18:30
Mørkøv IF (1)
5
Jyllinge FC (1)
0
704278
ti26-09 2023
17:45 Albertslund Stadion
5
-
0
26. sep 2023
17:45
Albertslund IF (2)
5
Greve Fodbold (1)
0
704291
ti26-09 2023
17:45 Karsemosegård
0
-
6
26. sep 2023
17:45
Nivå-Kokkedal FK (2)
0
BSF (2)
6
704277
on27-09 2023
18:00 Rishøj Stadion Kunst
2
-
4
27. sep 2023
18:00
Køge Nord FC (2)
2
Mørkøv IF (1)
4
704283
on27-09 2023
18:15 Farum Park Kunstgræs
4
-
1
27. sep 2023
18:15
Hareskov IF / Farum BK (1)
4
Roskilde Pigefodbold (1)
1
576046
on24-04 2024
18:30 Ballerup Idrætspark
24. apr
18:30
BSF (2)
Mørkøv IF (1)
576048
on24-04 2024
18:30 Albertslund Stadion
24. apr
18:30
Albertslund IF (2)
Hareskov IF / Farum BK (1)
322682
26-05 2024
11:00 Ballerup Idrætspark
26. maj
11:00
Vinder Albertslund/Hareskov-Farum
Vinder BSF/Mørkøv
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

1. runde 15.8

2. runde 29.8 -  Lodtrækning 3.runde 1.9 12.00 facebook DBU Sjælland

3. runde 26.9 kvartfinaler Lodtrækning Semifinaler 1.12 kl 12.00 facebook DBU Sjælland

4. runde 24.4.24 Semifinaler 

5. Runde 26.5.24 Finale 

Log ind