Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug 2023
12:00
Hundested IK
1
FC Hornsherred
6
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2023
15:00
Ålholm IF
4
KBK Hillerød
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2023
12:00
Slangerup & Omegn IF
4
Brødeskov IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2023
18:30
Ramløse IF
2
Espergærde IF
9
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2023
18:30
KBK Hillerød
4
Hundested IK
1
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2023
18:00
Espergærde IF
12
Helsingør IF Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2023
18:30
FC Hornsherred
3
Slangerup & Omegn IF
4
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2023
19:00
Helsinge Fodbold
Ålholm IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2023
11:30
Brødeskov IF
Ramløse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
18:00
Helsingør IF Fodbold
1
Brødeskov IF
19
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2023
18:00
Ålholm IF
1
Espergærde IF
11
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2023
18:30
FC Hornsherred
3
KBK Hillerød
11
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
12:00
Hundested IK
0
Helsinge Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
18:30
Helsingør IF Fodbold
Helsinge Fodbold
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2023
18:00
Ramløse IF
8
Helsingør IF Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2023
18:00
Helsinge Fodbold
7
FC Hornsherred
0
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2023
18:00
Espergærde IF
Hundested IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
11:00
Brødeskov IF
7
Ålholm IF
3
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
15:00
KBK Hillerød
3
Slangerup & Omegn IF
5
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2023
18:30
FC Hornsherred
Espergærde IF
HMH
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
10:45
Hundested IK
4
Brødeskov IF
8
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
12:00
Slangerup & Omegn IF
Helsingør IF Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
14:00
Ålholm IF
8
Ramløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
18:00
Ramløse IF
6
Hundested IK
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
18:00
Espergærde IF
KBK Hillerød
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
18:30
Helsinge Fodbold
4
Slangerup & Omegn IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
15:00
Helsingør IF Fodbold
2
Ålholm IF
26
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
11:30
Brødeskov IF
FC Hornsherred
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2023
18:30
Slangerup & Omegn IF
7
Ramløse IF
0
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2023
18:30
FC Hornsherred
Ramløse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
10:45
Hundested IK
3
Helsingør IF Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
12:00
Slangerup & Omegn IF
3
Ålholm IF
6
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
18:30
Helsinge Fodbold
6
Espergærde IF
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
18:30
Ramløse IF
2
KBK Hillerød
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2023
18:30
Slangerup & Omegn IF
7
Espergærde IF
4
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
15:00
Helsingør IF Fodbold
0
FC Hornsherred
9
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
14:00
Ålholm IF
Hundested IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2023
18:30
Espergærde IF
5
Brødeskov IF
0
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2023
18:30
FC Hornsherred
0
Ålholm IF
6
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:45
Hundested IK
0
Slangerup & Omegn IF
4
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
13:00
KBK Hillerød
3
Helsingør IF Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
14:00
KBK Hillerød
2
Helsinge Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2023
17:30
Brødeskov IF
3
Helsinge Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
13:30
KBK Hillerød
Brødeskov IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2023
18:30
Helsinge Fodbold
10
Ramløse IF
1
|
Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.
Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)