Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. aug 2023
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Greve Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2023
12:00
Oversidder
Hareskov IF / Farum BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2023
18:00
Herstedøster IC
3
Albertslund IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2023
19:00
Hareskov IF / Farum BK
2
Frederiksværk Fodbold Klub
3
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2023
11:30
Albertslund IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
13:00
Greve Fodbold
1
Albertslund IF
0
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
11:30
Herstedøster IC
3
Hareskov IF / Farum BK
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
12:00
Hareskov IF / Farum BK
3
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
12:00
Oversidder
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2023
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
3
Albertslund IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
17:30
Greve Fodbold
1
Herstedøster IC
0
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
13:00
Greve Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
11:30
Herstedøster IC
1
Frederiksværk Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
11:30
Albertslund IF
2
Hareskov IF / Farum BK
4
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
13:00
Greve Fodbold
4
Frederiksværk Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
11:30
Albertslund IF
0
Herstedøster IC
0
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
12:00
Hareskov IF / Farum BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
11:30
Herstedøster IC
0
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
12:00
Oversidder
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
18:00
Hareskov IF / Farum BK
0
Herstedøster IC
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
11:30
Albertslund IF
3
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
12:00
Oversidder
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
18:00
Albertslund IF
0
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
13:00
Greve Fodbold
Hareskov IF / Farum BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
11:30
Herstedøster IC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2023
19:00
Frederiksværk Fodbold Klub
3
Hareskov IF / Farum BK
2
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Herstedøster IC
0
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
12:00
Hareskov IF / Farum BK
2
Albertslund IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
12:00
Oversidder
Greve Fodbold
|
Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.
Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)