Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug 2023
19:00
Uvelse IF
0
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
19:00
Helsinge Fodbold
0
Fredensborg BI
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
19:00
Frederikssund IK
1
FC Hornsherred
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
19:00
FIF, Hillerød
4
Slangerup & Omegn IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2023
19:00
Ølsted IF
1
Brødeskov IF
7
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2023
18:30
Slangerup & Omegn IF
4
Ølsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2023
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
FIF, Hillerød
2
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2023
19:00
Fredensborg BI
5
Uvelse IF
0
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2023
19:00
FC Hornsherred
6
Helsinge Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
18:00
Slangerup & Omegn IF
1
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
18:45
Uvelse IF
0
FC Hornsherred
0
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
19:00
Helsinge Fodbold
1
Brødeskov IF
6
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
19:00
FIF, Hillerød
2
Fredensborg BI
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2023
18:45
Ølsted IF
0
Frederikssund IK
9
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
18:30
FC Hornsherred
2
FIF, Hillerød
0
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
19:00
Fredensborg BI
5
Slangerup & Omegn IF
0
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
19:00
Frederikssund IK
6
Helsinge Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
19:30
Brødeskov IF
7
Uvelse IF
0
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2023
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
7
Ølsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
18:00
Slangerup & Omegn IF
0
FC Hornsherred
6
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
18:15
Uvelse IF
0
Frederikssund IK
11
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
18:15
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
Fredensborg BI
2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
19:00
FIF, Hillerød
Brødeskov IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2023
19:00
Helsinge Fodbold
2
Uvelse IF
3
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2023
19:00
Frederikssund IK
4
FIF, Hillerød
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
18:30
Fredensborg BI
Ølsted IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2023
18:00
Slangerup & Omegn IF
2
Frederikssund IK
7
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2023
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Brødeskov IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2023
19:00
Fredensborg BI
4
FC Hornsherred
0
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2023
19:00
FIF, Hillerød
2
Helsinge Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2023
17:45
Ølsted IF
0
Uvelse IF
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2023
18:30
Helsinge Fodbold
2
Ølsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
19:00
Brødeskov IF
0
Frederikssund IK
7
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2023
17:15
Uvelse IF
0
FIF, Hillerød
3
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2023
19:00
Frederikssund IK
VTF (Vejby/Tisvilde)
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
17:15
Ølsted IF
FC Hornsherred
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
14:30
Brødeskov IF
0
Fredensborg BI
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2023
19:00
FIF, Hillerød
7
Ølsted IF
0
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2023
17:00
FC Hornsherred
2
Brødeskov IF
6
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2023
18:00
Slangerup & Omegn IF
2
Uvelse IF
0
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2023
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
Helsinge Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2023
19:00
Fredensborg BI
1
Frederikssund IK
6
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2023
18:45
Brødeskov IF
Slangerup & Omegn IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2023
18:00
FC Hornsherred
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2023
19:00
Helsinge Fodbold
0
Slangerup & Omegn IF
5
|
Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.
Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)