Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
866487
13-04 2024
13:30 Lillevang Idrætscenter
3
-
2
13. apr
13:30
KFUM, Roskilde
3
Slagelse B&I
2
866489
13-04 2024
14:00 Greve Idræts Center Kunstgræs
4
-
2
13. apr
14:00
Greve
4
Ringsted IF
2
866490
13-04 2024
14:00
LSF
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0
-
2
13. apr
14:00
Næstved I.F.
0
LSF
2
866486
13-04 2024
14:00 Herlev IF Stadion (Kunst)
3
-
0
13. apr
14:00
Herlev IF
3
VB 1968
0
866495
fr19-04 2024
18:30 Skovbrynet Skole
2
-
6
19. apr
18:30
VB 1968
2
Næstved I.F.
6
866491
fr19-04 2024
19:00 Slagelse Stadion
0
-
1
19. apr
19:00
Slagelse B&I
0
Herlev IF
1
866492
20-04 2024
12:00 Sundby I P. Opvisn.
2
-
1
20. apr
12:00
B 1908
2
KFUM, Roskilde
1
866493
20-04 2024
12:00 Ringsted Stadion
2
-
0
20. apr
12:00
Ringsted IF
2
AB Tårnby
0
866494
21-04 2024
16:00
LSF
Smørum Idrætscenter
2
-
2
21. apr
16:00
LSF
2
Greve
2
866498
on24-04 2024
19:00
LSF
Tårnby Stadion
1
-
3
24. apr
19:00
AB Tårnby
1
LSF
3
866497
27-04 2024
13:30 Lillevang Idrætscenter
2
-
0
27. apr
13:30
KFUM, Roskilde
2
Ringsted IF
0
866499
27-04 2024
14:00 Greve Idræts Center Kunstgræs
3
-
2
27. apr
14:00
Greve
3
VB 1968
2
866500
27-04 2024
14:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0
-
2
27. apr
14:00
Næstved I.F.
0
Slagelse B&I
2
866496
27-04 2024
14:00 Herlev IF Stadion (Kunst)
1
-
3
27. apr
14:00
Herlev IF
1
B 1908
3
866506
fr03-05 2024
19:00 Skovbrynet Skole
1
-
0
03. maj
19:00
VB 1968
1
AB Tårnby
0
866508
fr03-05 2024
19:00 Sundby I P. Opvisn.
4
-
4
03. maj
19:00
B 1908
4
Næstved I.F.
4
866501
04-05 2024
12:00 Ringsted Stadion
2
-
0
04. maj
12:00
Ringsted IF
2
Herlev IF
0
866502
04-05 2024
12:00
LSF
Smørum Idrætscenter
0
-
0
04. maj
12:00
LSF
0
KFUM, Roskilde
0
866507
04-05 2024
13:00 Slagelse Stadion
2
-
4
04. maj
13:00
Slagelse B&I
2
Greve
4
866488
on08-05 2024
19:00 Tårnby Stadion
3
-
1
08. maj
19:00
AB Tårnby
3
B 1908
1
866512
11-05 2024
13:00 Greve Idræts Center
4
-
5
11. maj
13:00
Greve
4
B 1908
5
866510
11-05 2024
13:30 Lillevang Idrætscenter
2
-
2
11. maj
13:30
KFUM, Roskilde
2
VB 1968
2
866511
11-05 2024
14:00 Tårnby Stadion
1
-
1
11. maj
14:00
AB Tårnby
1
Slagelse B&I
1
866513
11-05 2024
14:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2
-
1
11. maj
14:00
Næstved I.F.
2
Ringsted IF
1
866509
11-05 2024
14:00
LSF
Herlev IF Stadion (Kunst)
3
-
1
11. maj
14:00
Herlev IF
3
LSF
1
866514
fr17-05 2024
19:00 Skovbrynet Skole
0
-
1
17. maj
19:00
VB 1968
0
Herlev IF
1
866515
fr17-05 2024
19:00 Slagelse Stadion
3
-
0
17. maj
19:00
Slagelse B&I
3
KFUM, Roskilde
0
866516
18-05 2024
12:00 Sundby I P. Opvisn.
0
-
0
18. maj
12:00
B 1908
0
AB Tårnby
0
866517
18-05 2024
12:00 Ringsted Stadion
3
-
0
18. maj
12:00
Ringsted IF
3
Greve
0
866518
18-05 2024
12:00
LSF
Smørum Idrætscenter
2
-
1
18. maj
12:00
LSF
2
Næstved I.F.
1
866647
fr24-05 2024
18:30 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
5
-
0
24. maj
18:30
Næstved I.F.
5
VB 1968
0
866644
25-05 2024
13:30 Lillevang Idrætscenter
3
-
3
25. maj
13:30
KFUM, Roskilde
3
B 1908
3
866645
25-05 2024
14:00 Tårnby Stadion
2
-
0
25. maj
14:00
AB Tårnby
2
Ringsted IF
0
866646
25-05 2024
14:00
LSF
Greve Idræts Center
0
-
3
25. maj
14:00
Greve
0
LSF
3
866643
25-05 2024
14:00 Herlev IF Stadion (Kunst)
2
-
3
25. maj
14:00
Herlev IF
2
Slagelse B&I
3
866651
fr31-05 2024
19:00 Skovbrynet Skole
2
-
1
31. maj
19:00
VB 1968
2
Greve
1
866652
fr31-05 2024
19:00 Slagelse Stadion
2
-
1
31. maj
19:00
Slagelse B&I
2
Næstved I.F.
1
866648
01-06 2024
12:00 Sundby I P. Opvisn.
4
-
1
01. jun
12:00
B 1908
4
Herlev IF
1
866650
01-06 2024
12:00
LSF
Smørum Idrætscenter
1
-
2
01. jun
12:00
LSF
1
AB Tårnby
2
866649
01-06 2024
14:00 Ringsted Stadion
0
-
3
01. jun
14:00
Ringsted IF
0
KFUM, Roskilde
3
866657
fr07-06 2024
18:30 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
1
07. jun
18:30
Næstved I.F.
1
B 1908
1
866656
08-06 2024
13:00 Greve Idræts Center
5
-
2
08. jun
13:00
Greve
5
Slagelse B&I
2
866654
08-06 2024
13:30
LSF
Lillevang Idrætscenter
1
-
3
08. jun
13:30
KFUM, Roskilde
1
LSF
3
866655
08-06 2024
14:00 Tårnby Stadion
2
-
1
08. jun
14:00
AB Tårnby
2
VB 1968
1
866653
08-06 2024
14:00 Herlev IF Stadion (Kunst)
2
-
2
08. jun
14:00
Herlev IF
2
Ringsted IF
2
866658
15-06 2024
14:00
LSF
Smørum Idrætscenter
15. jun
14:00
LSF
Herlev IF
866659
15-06 2024
14:00 Skovbrynet Skole
15. jun
14:00
VB 1968
KFUM, Roskilde
866660
15-06 2024
14:00 Slagelse Stadion
15. jun
14:00
Slagelse B&I
AB Tårnby
866661
15-06 2024
14:00 Sundby I P. Opvisn.
15. jun
14:00
B 1908
Greve
866662
15-06 2024
14:00 Ringsted Stadion
15. jun
14:00
Ringsted IF
Næstved I.F.
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind