Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs, P1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
238742
on10-04 2024
18:00 Valby Idrætspark
4
-
6
10. apr
18:00
Fremad Valby 2
4
Klub 14
6
238739
on10-04 2024
19:30 Frederiksberg IP, kunst
1
-
6
10. apr
19:30
FA 2000 3
1
Nørrebro United
6
238747
on10-04 2024
20:00 Sundby Idrætspark
0
-
0
10. apr
20:00
Fremad Amager
0
Volvox
0
238740
13-04 2024
13:00 Nørrebroparken
3
-
3
13. apr
13:00
Nørrebro United 2
3
FA 2000 2
3
238741
14-04 2024
14:00
Oversidder
Jens Jessens Vej
14. apr
14:00
FB 2
Oversidder
238926
ma15-04 2024
18:30 Lersøparken
0
-
1
15. apr
18:30
Volvox
0
FB 2
1
238920
ma15-04 2024
19:15 Valby Idrætspark
3
-
3
15. apr
19:15
Klub 14
3
Fremad Amager
3
238925
ti16-04 2024
19:30
Oversidder
16. apr
19:30
Oversidder
Nørrebro United 2
238921
21-04 2024
13:00 Nørrebroparken
UHT
21. apr
13:00
Nørrebro United
Fremad Valby 2
UHT
238936
on24-04 2024
19:15 Valby Idrætspark
1
-
2
24. apr
19:15
Fremad Valby 2
1
FA 2000 2
2
238932
on24-04 2024
19:30 Valby Idrætspark
7
-
1
24. apr
19:30
Klub 14
7
Nørrebro United
1
238937
on24-04 2024
20:00 Sundby Idrætspark
4
-
4
24. apr
20:00
Fremad Amager
4
FB 2
4
238933
27-04 2024
16:00
Oversidder
Jens Jessens Vej
27. apr
16:00
FA 2000 3
Oversidder
238935
27-04 2024
16:00 Nørrebroparken
3
-
1
27. apr
16:00
Nørrebro United 2
3
Volvox
1
238945
ma29-04 2024
20:30 Jens Jessens Vej
3
-
4
29. apr
20:30
FB 2
3
Nørrebro United 2
4
238946
ti30-04 2024
20:45
Oversidder
30. apr
20:45
Oversidder
Fremad Valby 2
238947
on01-05 2024
18:30 Lersøparken
1
-
2
01. maj
18:30
Volvox
1
FA 2000 3
2
238942
on01-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
1
-
2
01. maj
20:30
FA 2000 2
1
Klub 14
2
238940
04-05 2024
13:00 Nørrebroparken
HHT
04. maj
13:00
Nørrebro United
Fremad Amager
HHT
238948
ma06-05 2024
18:00
Oversidder
Valby Idrætspark
06. maj
18:00
Klub 14
Oversidder
238952
ma06-05 2024
20:45 Sundby Idrætspark
3
-
3
06. maj
20:45
Fremad Amager
3
Nørrebro United 2
3
238951
on08-05 2024
19:15 Valby Idrætspark
2
-
2
08. maj
19:15
Fremad Valby 2
2
Volvox
2
238950
on08-05 2024
20:00 Nørrebroparken
4
-
1
08. maj
20:00
Nørrebro United
4
FA 2000 2
1
238949
11-05 2024
12:00 Jens Jessens Vej
1
-
1
11. maj
12:00
FA 2000 3
1
FB 2
1
238961
ma13-05 2024
18:30 Lersøparken
3
-
1
13. maj
18:30
Volvox
3
Klub 14
1
238960
ti14-05 2024
19:30
Oversidder
14. maj
19:30
Oversidder
Nørrebro United
238955
on15-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
2
-
4
15. maj
20:30
FA 2000 2
2
Fremad Amager
4
238956
to16-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
2
-
3
16. maj
20:30
FB 2
2
Fremad Valby 2
3
238954
18-05 2024
13:00 Nørrebroparken
3
-
0
18. maj
13:00
Nørrebro United 2
3
FA 2000 3
0
238965
ma20-05 2024
14:00
Oversidder
Jens Jessens Vej
20. maj
14:00
FA 2000 2
Oversidder
238963
ma20-05 2024
19:15 Valby Idrætspark
UHT
20. maj
19:15
Klub 14
FB 2
UHT
238966
on22-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
3
-
4
22. maj
18:00
Fremad Valby 2
3
Nørrebro United 2
4
238967
on22-05 2024
20:00 Sundby Idrætspark
0
-
3
22. maj
20:00
Fremad Amager
0
FA 2000 3
3
238964
25-05 2024
14:30 Nørrebroparken
5
-
3
25. maj
14:30
Nørrebro United
5
Volvox
3
238971
ma27-05 2024
22:00
Oversidder
Sundby Idrætspark
27. maj
22:00
Fremad Amager
Oversidder
238973
on29-05 2024
18:30 Lersøparken
4
-
2
29. maj
18:30
Volvox
4
FA 2000 2
2
238969
01-06 2024
13:00 Nørrebroparken
2
-
5
01. jun
13:00
Nørrebro United 2
2
Klub 14
5
238968
02-06 2024
10:00 Jens Jessens Vej
2
-
1
02. jun
10:00
FA 2000 3
2
Fremad Valby 2
1
238970
02-06 2024
12:00 Jens Jessens Vej
0
-
3
02. jun
12:00
FB 2
0
Nørrebro United
3
238984
ti04-06 2024
18:30 Valby Idrætspark
3
-
1
04. jun
18:30
Fremad Valby 2
3
Fremad Amager
1
238922
ti04-06 2024
19:30 Jens Jessens Vej
1
-
1
04. jun
19:30
FA 2000 2
1
FA 2000 3
1
238976
fr07-06 2024
19:00 Nørrebroparken
2
-
4
07. jun
19:00
Nørrebro United
2
Nørrebro United 2
4
238975
08-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
2
-
0
08. jun
10:00
Klub 14
2
FA 2000 3
0
238977
08-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
UHT
08. jun
10:00
FA 2000 2
FB 2
UHT
238985
08-06 2024
10:00
Oversidder
08. jun
10:00
Oversidder
Volvox
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De tre bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de to puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning

Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i begge puljer rykker ned

Log ind