Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr
20:00
Stefan 4
3
Østerbro IF 6
5
|
|||||||||||||||||||
08. apr
20:30
Oversidder
Frem 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr
20:30
Oversidder
FB 17
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:00
Union 8
6
B.93 6
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:45
HB 10
1
Skjold 16
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:00
Frem 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr
20:30
B.93 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:30
FB 17
3
Stefan 4
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:30
Østerbro IF 6
6
HB 10
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:30
Skjold 16
3
Union 8
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
20:00
Stefan 4
HB 10
HMH
|
|||||||||||||||||||
22. apr
20:30
Oversidder
B.93 6
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:30
FB 17
4
Frem 6
6
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Union 8
1
Østerbro IF 6
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
Oversidder
Skjold 16
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:15
HB 10
3
Union 8
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:30
Skjold 16
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Frem 6
1
Stefan 4
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Østerbro IF 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:45
B.93 6
1
FB 17
5
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:00
Stefan 4
2
Union 8
3
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:30
Oversidder
HB 10
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:30
Oversidder
Østerbro IF 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
Frem 6
1
B.93 6
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:30
FB 17
1
Skjold 16
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Østerbro IF 6
2
FB 17
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:30
B.93 6
4
Stefan 4
6
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Union 8
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:15
HB 10
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
Skjold 16
Frem 6
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:00
Stefan 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Frem 6
Østerbro IF 6
HMH
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:30
Oversidder
Union 8
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
FB 17
4
HB 10
3
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:00
Stefan 4
3
Skjold 16
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
B.93 6
0
Skjold 16
0
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Union 8
1
FB 17
0
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Østerbro IF 6
14
B.93 6
2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:45
HB 10
0
Frem 6
3
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
HB 10
3
B.93 6
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Frem 6
2
Union 8
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FB 17
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Oversidder
Stefan 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Skjold 16
Østerbro IF 6
HHT
|
Oprykning:
De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned