Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs, P4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
480167
ti09-04 2024
20:15
Oversidder
09. apr
20:15
Oversidder
Valby 4
480170
on10-04 2024
19:00 Valby Idrætspark
4
-
4
10. apr
19:00
Frem 11
4
KB 10
4
480166
13-04 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
13. apr
14:00
Sønderbro Fight
3
B 1908
0
480168
14-04 2024
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
3
14. apr
10:00
KFB 8
0
Fremad Valby 9
3
119732
ma15-04 2024
20:15 Valby Idrætspark
1
-
10
15. apr
20:15
Valby 4
1
Sønderbro Fight
10
119731
ti16-04 2024
19:45 Sundby Idrætspark
6
-
0
16. apr
19:45
B 1908
6
Sundby 2
0
119733
on17-04 2024
20:30
Oversidder
Valby Idrætspark
17. apr
20:30
Fremad Valby 9
Oversidder
119734
to18-04 2024
20:30 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
5
18. apr
20:30
KB 10
2
KFB 8
5
119738
ma22-04 2024
20:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
4
22. apr
20:15
Sundby 2
0
Valby 4
4
119735
to25-04 2024
19:30 Fælledparken
1
-
7
25. apr
19:30
Østerbro IF 10
1
B 1908
7
119737
27-04 2024
12:00
Oversidder
27. apr
12:00
Oversidder
KB 10
119736
27-04 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
27. apr
14:00
Sønderbro Fight
3
Fremad Valby 9
2
119739
28-04 2024
13:00 Valby Idrætspark
7
-
1
28. apr
13:00
Frem 11
7
KFB 8
1
480169
28-04 2024
13:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
HHT
28. apr
13:30
Sundby 2
Østerbro IF 10
HHT
119744
ma29-04 2024
19:00 Valby Idrætspark
10
-
2
29. apr
19:00
Valby 4
10
Østerbro IF 10
2
119746
on01-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
UHT
01. maj
18:00
Fremad Valby 9
Sundby 2
UHT
119743
to02-05 2024
19:45 Sundby Idrætspark
3
-
4
02. maj
19:45
B 1908
3
Frem 11
4
119747
04-05 2024
14:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
1
04. maj
14:00
KB 10
4
Sønderbro Fight
1
119745
05-05 2024
12:30
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg
05. maj
12:30
KFB 8
Oversidder
119751
ma06-05 2024
20:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
HHT
06. maj
20:15
Sundby 2
KB 10
HHT
119748
ti07-05 2024
19:30 Fælledparken
3
-
4
07. maj
19:30
Østerbro IF 10
3
Fremad Valby 9
4
119749
11-05 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
11. maj
14:00
Sønderbro Fight
3
KFB 8
0
119752
12-05 2024
13:00
Oversidder
Valby Idrætspark
12. maj
13:00
Frem 11
Oversidder
119755
ma13-05 2024
19:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
13. maj
19:00
KFB 8
3
Sundby 2
0
119754
ma13-05 2024
20:15 Valby Idrætspark
0
-
4
13. maj
20:15
Valby 4
0
Frem 11
4
119756
on15-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
5
-
0
15. maj
18:00
Fremad Valby 9
5
B 1908
0
119757
on15-05 2024
20:30 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
2
15. maj
20:30
KB 10
2
Østerbro IF 10
2
119753
18-05 2024
14:00
Oversidder
18. maj
14:00
Oversidder
Sønderbro Fight
480171
19-05 2024
17:45 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
3
19. maj
17:45
Østerbro IF 10
0
Frem 11
3
119761
ma20-05 2024
22:00
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg
HHT
20. maj
22:00
Sundby 2
Oversidder
HHT
119759
ti21-05 2024
19:45 Sundby Idrætspark
0
-
5
21. maj
19:45
B 1908
0
KB 10
5
119760
on22-05 2024
20:15 Valby Idrætspark
1
-
5
22. maj
20:15
Valby 4
1
Fremad Valby 9
5
119762
26-05 2024
13:00 Valby Idrætspark
4
-
6
26. maj
13:00
Frem 11
4
Sønderbro Fight
6
119758
26-05 2024
14:30 Fælledparken
0
-
4
26. maj
14:30
Østerbro IF 10
0
KFB 8
4
119750
ma27-05 2024
19:45 Sundby Idrætspark
HHT
27. maj
19:45
B 1908
Valby 4
HHT
119764
ti28-05 2024
20:15
Oversidder
28. maj
20:15
Oversidder
Østerbro IF 10
119767
to30-05 2024
20:30 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
1
30. maj
20:30
KB 10
1
Valby 4
1
119763
01-06 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
01. jun
14:00
Sønderbro Fight
Sundby 2
UHT
119766
02-06 2024
13:00 Valby Idrætspark
UMH
02. jun
13:00
Frem 11
Fremad Valby 9
UMH
119765
ma03-06 2024
20:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
03. jun
20:00
KFB 8
3
B 1908
2
119768
08-06 2024
08:45 Valby Idrætspark
HHT
08. jun
08:45
Østerbro IF 10
Sønderbro Fight
HHT
119770
08-06 2024
08:45 Valby Idrætspark
3
-
6
08. jun
08:45
Valby 4
3
KFB 8
6
119771
08-06 2024
08:45 Valby Idrætspark
HHT
08. jun
08:45
Sundby 2
Frem 11
HHT
119772
08-06 2024
08:45 Valby Idrætspark
7
-
2
08. jun
08:45
Fremad Valby 9
7
KB 10
2
119769
08-06 2024
10:00
Oversidder
Valby Idrætspark
08. jun
10:00
B 1908
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de ni puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning

Nedrykning: Ingen

Log ind