Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs, P1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
336165
06-04 2024
11:15
KFB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
06. apr
11:15
KFB
1
Nørrebro United
2
336164
ma08-04 2024
22:00
Oversidder
Fælledparken
08. apr
22:00
Heimdal
Oversidder
336168
ma08-04 2024
22:00
Oversidder
Vanløse Idrætspark
08. apr
22:00
Vanløse
Oversidder
336167
ti09-04 2024
19:00
Oversidder
09. apr
19:00
Oversidder
Dragør
336166
on10-04 2024
19:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
1
10. apr
19:00
Vestia
2
Cøpenhavn United
1
336170
ma15-04 2024
22:00
Oversidder
Oversidder
15. apr
22:00
Oversidder
Oversidder
336171
ti16-04 2024
18:00 Fælledparken
1
-
7
16. apr
18:00
Heimdal
1
Nørrebro United
7
336169
ti16-04 2024
19:00 Dragør Bk
12
-
0
16. apr
19:00
Dragør
12
Vanløse
0
336172
ti16-04 2024
20:00
KFB
Valby Idrætspark
1
-
1
16. apr
20:00
Cøpenhavn United
1
KFB
1
336173
on17-04 2024
19:15
Oversidder
17. apr
19:15
Oversidder
Vestia
336176
20-04 2024
12:30
KFB
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg
20. apr
12:30
KFB
Oversidder
336174
ma22-04 2024
22:00
Oversidder
Dragør Bk
22. apr
22:00
Dragør
Oversidder
336177
ti23-04 2024
19:00
Oversidder
23. apr
19:00
Oversidder
Nørrebro United
336178
on24-04 2024
20:45 Vanløse Idrætspark
5
-
1
24. apr
20:45
Vanløse
5
Vestia
1
336175
ma29-04 2024
19:30 Fælledparken
4
-
1
29. apr
19:30
Heimdal
4
Cøpenhavn United
1
336179
ma29-04 2024
22:00
Oversidder
29. apr
22:00
Oversidder
Vanløse
336184
ti30-04 2024
19:30
Oversidder
Valby Idrætspark
30. apr
19:30
Cøpenhavn United
Oversidder
336183
on01-05 2024
19:00
KFB
Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
0
01. maj
19:00
Vestia
3
KFB
0
336185
on01-05 2024
19:15
Oversidder
01. maj
19:15
Oversidder
Heimdal
336187
ma06-05 2024
18:00 Fælledparken
1
-
6
06. maj
18:00
Heimdal
1
Vestia
6
336190
ma06-05 2024
19:00
KFB
Vanløse Idrætspark
1
-
1
06. maj
19:00
Vanløse
1
KFB
1
336188
ma06-05 2024
22:00
Oversidder
06. maj
22:00
Oversidder
Nørrebro United
336186
ti07-05 2024
18:30 Dragør Bk
5
-
0
07. maj
18:30
Dragør
5
Cøpenhavn United
0
336189
ti07-05 2024
19:00
Oversidder
Oversidder
07. maj
19:00
Oversidder
Oversidder
336182
12-05 2024
14:30 Nørrebroparken
2
-
3
12. maj
14:30
Nørrebro United
2
Dragør
3
336194
ma13-05 2024
18:00
Oversidder
Valby Idrætspark
13. maj
18:00
Cøpenhavn United
Oversidder
336193
on15-05 2024
19:00
Oversidder
Bavnehøj Idrætsanlæg
15. maj
19:00
Vestia
Oversidder
336195
on15-05 2024
19:15
Oversidder
15. maj
19:15
Oversidder
Dragør
336192
18-05 2024
14:30 Nørrebroparken
4
-
0
18. maj
14:30
Nørrebro United
4
Vanløse
0
336201
ma20-05 2024
19:15 Vanløse Idrætspark
1
-
2
20. maj
19:15
Vanløse
1
Heimdal
2
336197
ma20-05 2024
22:00
Oversidder
Oversidder
20. maj
22:00
Oversidder
Oversidder
336196
ti21-05 2024
19:00 Dragør Bk
7
-
0
21. maj
19:00
Dragør
7
Vestia
0
336199
ti21-05 2024
19:00
Oversidder
KFB
21. maj
19:00
Oversidder
KFB
336198
25-05 2024
16:00 Nørrebroparken
6
-
1
25. maj
16:00
Nørrebro United
6
Cøpenhavn United
1
336191
26-05 2024
11:15
KFB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
26. maj
11:15
KFB
0
Heimdal
1
336202
ma27-05 2024
18:00
Oversidder
Fælledparken
27. maj
18:00
Heimdal
Oversidder
336205
ma27-05 2024
20:45 Vanløse Idrætspark
7
-
0
27. maj
20:45
Vanløse
7
Cøpenhavn United
0
336204
ma27-05 2024
22:00
Oversidder
Bavnehøj Idrætsanlæg
27. maj
22:00
Vestia
Oversidder
336248
on29-05 2024
19:15
Oversidder
29. maj
19:15
Oversidder
Nørrebro United
336203
ti04-06 2024
18:30
KFB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
0
04. jun
18:30
KFB
5
Dragør
0
336249
to06-06 2024
18:30 Dragør Bk
1
-
7
06. jun
18:30
Dragør
1
Heimdal
7
336251
08-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
UHT
08. jun
10:00
Nørrebro United
Vestia
UHT
336252
08-06 2024
10:00
Oversidder
08. jun
10:00
Oversidder
Vanløse
336253
08-06 2024
10:00
Oversidder
Valby Idrætspark
08. jun
10:00
Cøpenhavn United
Oversidder
336250
08-06 2024
17:30
Oversidder
KFB
08. jun
17:30
Oversidder
KFB
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 3 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 2 puljer rykker op

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i begge puljer rykker ned

Log ind