Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs, P2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
336255
ma08-04 2024
22:00
Oversidder
Kunst, Lundehusparken
08. apr
22:00
Skjold
Oversidder
336256
ti09-04 2024
19:30 Fælledparken
6
-
0
09. apr
19:30
Østerbro IF
6
FC Udfordringen
0
336254
13-04 2024
14:30 Nørrebroparken
3
-
3
13. apr
14:30
Nørrebro United 2
3
Hekla
3
336258
14-04 2024
15:00
Oversidder
Fælledparken
14. apr
15:00
HB 2
Oversidder
336260
ti16-04 2024
18:45 Hekla Park
1
-
5
16. apr
18:45
Hekla
1
PI Fodbold
5
336262
on17-04 2024
20:30 Valby Idrætspark
4
-
3
17. apr
20:30
FC Udfordringen
4
Skjold
3
336261
to18-04 2024
19:30
Oversidder
18. apr
19:30
Oversidder
Nørrebro United 2
336259
21-04 2024
16:00
FB
Jens Jessens Vej
0
-
3
21. apr
16:00
FB
0
HB 2
3
336263
21-04 2024
16:00
Oversidder
21. apr
16:00
Oversidder
Østerbro IF
336268
on24-04 2024
18:00
Oversidder
Valby Idrætspark
24. apr
18:00
PI Fodbold
Oversidder
336269
27-04 2024
14:45 Fælledparken
1
-
0
27. apr
14:45
HB 2
1
Østerbro IF
0
336266
28-04 2024
11:30
Oversidder
Lundehusparken
28. apr
11:30
Skjold
Oversidder
336270
ti30-04 2024
19:00 Hekla Park
1
-
1
30. apr
19:00
Hekla
1
HB 2
1
336272
ti30-04 2024
19:30 Fælledparken
4
-
1
30. apr
19:30
Østerbro IF
4
Skjold
1
336273
to02-05 2024
18:30 Valby Idrætspark
3
-
9
02. maj
18:30
FC Udfordringen
3
PI Fodbold
9
336264
to02-05 2024
19:00
FB
Jens Jessens Vej
3
-
1
02. maj
19:00
FB
3
Hekla
1
336271
to02-05 2024
19:30
Oversidder
FB
02. maj
19:30
Oversidder
FB
336274
05-05 2024
16:00
Oversidder
05. maj
16:00
Oversidder
Nørrebro United 2
336278
ma06-05 2024
19:30
Oversidder
Valby Idrætspark
06. maj
19:30
PI Fodbold
Oversidder
336283
ti07-05 2024
18:30 Valby Idrætspark
4
-
0
07. maj
18:30
FC Udfordringen
4
Hekla
0
336277
ti07-05 2024
20:00
Oversidder
Hekla Park
07. maj
20:00
Hekla
Oversidder
336276
11-05 2024
13:00 Nørrebroparken
4
-
3
11. maj
13:00
Nørrebro United 2
4
Østerbro IF
3
336275
12-05 2024
14:00
FB
Jens Jessens Vej
UHT
12. maj
14:00
FB
FC Udfordringen
UHT
336280
ma13-05 2024
19:30 Lundehusparken
1
-
3
13. maj
19:30
Skjold
1
Nørrebro United 2
3
336282
ti14-05 2024
19:30 Fælledparken
3
-
5
14. maj
19:30
Østerbro IF
3
PI Fodbold
5
336279
on15-05 2024
18:30 Fælledparken
0
-
4
15. maj
18:30
HB 2
0
Skjold
4
336281
to16-05 2024
19:30
Oversidder
16. maj
19:30
Oversidder
HB 2
336284
19-05 2024
16:00
Oversidder
FB
19. maj
16:00
Oversidder
FB
336289
ma20-05 2024
19:30 Valby Idrætspark
13
-
2
20. maj
19:30
PI Fodbold
13
Skjold
2
336286
ti21-05 2024
19:00
Oversidder
Hekla Park
21. maj
19:00
Hekla
Oversidder
336265
ti21-05 2024
20:15 Nørrebroparken
5
-
0
21. maj
20:15
Nørrebro United 2
5
FC Udfordringen
0
336285
to23-05 2024
19:00
FB
Jens Jessens Vej
1
-
3
23. maj
19:00
FB
1
Østerbro IF
3
336288
to23-05 2024
19:30
Oversidder
23. maj
19:30
Oversidder
FC Udfordringen
336290
25-05 2024
13:45 Fælledparken
1
-
1
25. maj
13:45
HB 2
1
Nørrebro United 2
1
336292
ma27-05 2024
18:15
FB
Lundehusparken
0
-
2
27. maj
18:15
Skjold
0
FB
2
336294
ti28-05 2024
18:00 Fælledparken
1
-
3
28. maj
18:00
HB 2
1
FC Udfordringen
3
336293
ti28-05 2024
19:30 Fælledparken
5
-
2
28. maj
19:30
Østerbro IF
5
Hekla
2
336297
01-06 2024
14:00 Hekla Park
1
-
3
01. jun
14:00
Hekla
1
Skjold
3
336291
01-06 2024
14:30 Nørrebroparken
0
-
5
01. jun
14:30
Nørrebro United 2
0
PI Fodbold
5
336295
02-06 2024
16:00
Oversidder
Oversidder
02. jun
16:00
Oversidder
Oversidder
336257
ma03-06 2024
18:00
FB
Valby Idrætspark
3
-
2
03. jun
18:00
PI Fodbold
3
FB
2
336296
08-06 2024
10:00
FB
Valby Idrætspark
1
-
7
08. jun
10:00
FB
1
Nørrebro United 2
7
336299
08-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
9
-
0
08. jun
10:00
PI Fodbold
9
HB 2
0
336300
08-06 2024
10:00
Oversidder
Valby Idrætspark
08. jun
10:00
FC Udfordringen
Oversidder
336298
08-06 2024
17:30
Oversidder
08. jun
17:30
Oversidder
Østerbro IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 3 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 2 puljer rykker op

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i begge puljer rykker ned

Log ind