Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs, P1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
462100
ti09-04 2024
18:00 Sundby Idrætspark
0
-
0
09. apr
18:00
Fremad Amager
0
Borghaven IF
0
462097
on10-04 2024
18:30 Vestamager Idrætsanlæg
UHT
10. apr
18:30
Tårnby FF
Brønshøj 2
UHT
462101
to11-04 2024
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
2
11. apr
20:30
B.93 2
2
Nørrebro United 5
2
462102
ma15-04 2024
17:30 Valby Idrætspark
6
-
0
15. apr
17:30
Borghaven IF
6
B.93 2
0
462103
ti16-04 2024
19:45 Tingbjerg Idrætspark
1
-
2
16. apr
19:45
Brønshøj 2
1
Fremad Amager
2
462106
20-04 2024
14:30 Nørrebroparken
0
-
10
20. apr
14:30
Nørrebro United 5
0
Vigerslev
10
462109
on24-04 2024
18:30 Vestamager Idrætsanlæg
1
-
0
24. apr
18:30
Tårnby FF
1
Skjold 2
0
462110
on24-04 2024
18:30 Gentofte Sportspark Vest
5
-
6
24. apr
18:30
Jægersborg BK
5
Nørrebro United 5
6
462112
on24-04 2024
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
9
24. apr
20:30
B.93 2
0
Vigerslev
9
462108
27-04 2024
14:30 Valby Idrætspark
5
-
2
27. apr
14:30
Borghaven IF
5
Brønshøj 2
2
462115
ma29-04 2024
18:00 Valby Idrætspark
8
-
0
29. apr
18:00
Vigerslev
8
Jægersborg BK
0
462116
ma29-04 2024
18:15 Lundehusparken
5
-
0
29. apr
18:15
Skjold 2
5
Fremad Amager
0
462114
ma29-04 2024
19:15 Valby Idrætspark
0
-
4
29. apr
19:15
Copenhagen Celtic
0
Borghaven IF
4
462113
ti30-04 2024
19:45 Tingbjerg Idrætspark
UHT
30. apr
19:45
Brønshøj 2
B.93 2
UHT
462117
04-05 2024
14:30 Nørrebroparken
UHT
04. maj
14:30
Nørrebro United 5
Tårnby FF
UHT
462118
ma06-05 2024
17:30 Valby Idrætspark
6
-
1
06. maj
17:30
Borghaven IF
6
Skjold 2
1
462120
ma06-05 2024
19:45 Tingbjerg Idrætspark
8
-
3
06. maj
19:45
Brønshøj 2
8
Copenhagen Celtic
3
462121
ti07-05 2024
18:00 Sundby Idrætspark
0
-
3
07. maj
18:00
Fremad Amager
0
Nørrebro United 5
3
462119
on08-05 2024
18:30 Vestamager Idrætsanlæg
1
-
8
08. maj
18:30
Tårnby FF
1
Vigerslev
8
462122
on08-05 2024
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
3
08. maj
20:30
B.93 2
1
Jægersborg BK
3
462123
ma13-05 2024
18:30 Gentofte Sportspark Øst
2
-
1
13. maj
18:30
Jægersborg BK
2
Tårnby FF
1
462125
ma13-05 2024
19:00 Vigerslev Park
17
-
0
13. maj
19:00
Vigerslev
17
Fremad Amager
0
462124
ma13-05 2024
19:15 Valby Idrætspark
8
-
0
13. maj
19:15
Copenhagen Celtic
8
B.93 2
0
462126
ti14-05 2024
18:15 Lundehusparken
4
-
1
14. maj
18:15
Skjold 2
4
Brønshøj 2
1
462104
on15-05 2024
18:30 Vestamager Idrætsanlæg
5
-
7
15. maj
18:30
Tårnby FF
5
Copenhagen Celtic
7
462105
fr17-05 2024
18:15 Lundehusparken
UHT
17. maj
18:15
Skjold 2
Jægersborg BK
UHT
462127
18-05 2024
16:00 Nørrebroparken
2
-
4
18. maj
16:00
Nørrebro United 5
2
Borghaven IF
4
462128
ma20-05 2024
17:30 Valby Idrætspark
0
-
10
20. maj
17:30
Borghaven IF
0
Vigerslev
10
462131
ti21-05 2024
18:00 Sundby Idrætspark
1
-
0
21. maj
18:00
Fremad Amager
1
Jægersborg BK
0
462129
ti21-05 2024
19:45 Tingbjerg Idrætspark
1
-
2
21. maj
19:45
Brønshøj 2
1
Nørrebro United 5
2
462130
ti21-05 2024
20:45 Valby Idrætspark
UHT
21. maj
20:45
Copenhagen Celtic
Skjold 2
UHT
462132
to23-05 2024
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
7
23. maj
20:30
B.93 2
1
Tårnby FF
7
462098
25-05 2024
11:15 Gentofte Sportspark Øst
UHT
25. maj
11:15
Jægersborg BK
Copenhagen Celtic
UHT
462135
ma27-05 2024
18:00 Vigerslev Park
4
-
1
27. maj
18:00
Vigerslev
4
Brønshøj 2
1
462133
on29-05 2024
18:30 Vestamager Idrætsanlæg
1
-
1
29. maj
18:30
Tårnby FF
1
Fremad Amager
1
462136
on29-05 2024
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
2
29. maj
20:30
B.93 2
1
Skjold 2
2
462137
01-06 2024
16:00 Nørrebroparken
UHT
01. jun
16:00
Nørrebro United 5
Copenhagen Celtic
UHT
462099
ma03-06 2024
18:00 Vigerslev Park
22
-
0
03. jun
18:00
Vigerslev
22
Skjold 2
0
462134
ma03-06 2024
19:00 Gentofte Sportspark Øst
1
-
1
03. jun
19:00
Jægersborg BK
1
Borghaven IF
1
462111
ti04-06 2024
18:00 Sundby Idrætspark
4
-
4
04. jun
18:00
Fremad Amager
4
Copenhagen Celtic
4
462138
08-06 2024
12:30 Valby Idrætspark
3
-
1
08. jun
12:30
Borghaven IF
3
Tårnby FF
1
462139
08-06 2024
12:30 Valby Idrætspark
1
-
7
08. jun
12:30
Brønshøj 2
1
Jægersborg BK
7
462140
08-06 2024
12:30 Valby Idrætspark
HHT
08. jun
12:30
Copenhagen Celtic
Vigerslev
HHT
462141
08-06 2024
12:30 Valby Idrætspark
2
-
0
08. jun
12:30
Fremad Amager
2
B.93 2
0
462142
08-06 2024
12:30 Valby Idrætspark
2
-
1
08. jun
12:30
Skjold 2
2
Nørrebro United 5
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de to puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning

Nedrykning:
Ingen

Log ind