Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. apr
18:00
Fremad Amager
0
Borghaven IF
0
|
|||||||||||||||||||
10. apr
18:30
Tårnby FF
Brønshøj 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr
20:30
B.93 2
2
Nørrebro United 5
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
17:30
Borghaven IF
6
B.93 2
0
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:45
Brønshøj 2
1
Fremad Amager
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:30
Nørrebro United 5
0
Vigerslev
10
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Tårnby FF
1
Skjold 2
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Jægersborg BK
5
Nørrebro United 5
6
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:30
B.93 2
0
Vigerslev
9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:30
Borghaven IF
5
Brønshøj 2
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:00
Vigerslev
8
Jægersborg BK
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:15
Skjold 2
5
Fremad Amager
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:15
Copenhagen Celtic
0
Borghaven IF
4
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:45
Brønshøj 2
B.93 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:30
Nørrebro United 5
Tårnby FF
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:30
Borghaven IF
6
Skjold 2
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:45
Brønshøj 2
8
Copenhagen Celtic
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Fremad Amager
0
Nørrebro United 5
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Tårnby FF
1
Vigerslev
8
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
B.93 2
1
Jægersborg BK
3
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Jægersborg BK
2
Tårnby FF
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Vigerslev
17
Fremad Amager
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:15
Copenhagen Celtic
8
B.93 2
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:15
Skjold 2
4
Brønshøj 2
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Tårnby FF
5
Copenhagen Celtic
7
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:15
Skjold 2
Jægersborg BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:00
Nørrebro United 5
2
Borghaven IF
4
|
|||||||||||||||||||
20. maj
17:30
Borghaven IF
0
Vigerslev
10
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Fremad Amager
1
Jægersborg BK
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:45
Brønshøj 2
1
Nørrebro United 5
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:45
Copenhagen Celtic
Skjold 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:30
B.93 2
1
Tårnby FF
7
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Jægersborg BK
Copenhagen Celtic
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Vigerslev
4
Brønshøj 2
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Tårnby FF
1
Fremad Amager
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
B.93 2
1
Skjold 2
2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Nørrebro United 5
Copenhagen Celtic
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Vigerslev
22
Skjold 2
0
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Jægersborg BK
1
Borghaven IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Fremad Amager
4
Copenhagen Celtic
4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Borghaven IF
3
Tårnby FF
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Brønshøj 2
1
Jægersborg BK
7
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Copenhagen Celtic
Vigerslev
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Fremad Amager
2
B.93 2
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Skjold 2
2
Nørrebro United 5
1
|
Oprykning:
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de to puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning:
Ingen