VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
785687
11-11 2023
10:00 Frederiksberg Skole, kunstgræs
11. nov 2023
10:00
Lynge-Broby IF
Karlslunde IF
785690
18-11 2023
10:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
18. nov 2023
10:30
Køge BK
BK Vest, Rødovre
785686
18-11 2023
11:15 Dragør Bk
18. nov 2023
11:15
Dragør BK
Svogerslev BK
785688
19-11 2023
10:00 Holbæk Sportsby - Kunstgræs
19. nov 2023
10:00
Holbæk B&I
Svinninge IF
785694
to30-11 2023
18:30 Svinninge Sportscenter
UDS
30. nov 2023
18:30
Svinninge IF
Lynge-Broby IF
UDS
785692
02-12 2023
10:00 Svogerslev Idrætspark kunst
02. dec 2023
10:00
Svogerslev BK
Himmelev-Veddelev BK
785691
02-12 2023
11:30 Stadion Vest
02. dec 2023
11:30
B. 73, Slagelse
Køge BK
785693
03-12 2023
10:00 Karlslunde Stadion
03. dec 2023
10:00
Karlslunde IF
Dragør BK
785695
03-12 2023
10:00 Espelunden Kunstgræs
03. dec 2023
10:00
BK Vest, Rødovre
Holbæk B&I
785698
09-12 2023
10:00 Frederiksberg Skole, kunstgræs
09. dec 2023
10:00
Lynge-Broby IF
BK Vest, Rødovre
785696
10-12 2023
11:00 Stadion Vest
10. dec 2023
11:00
B. 73, Slagelse
Svogerslev BK
785700
16-12 2023
10:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
16. dec 2023
10:30
Køge BK
Holbæk B&I
785689
07-01 2024
10:20
B. 73, Slagelse
!
NB: B. 73, Slagelse er taberdømt
Himmelev Idrætspark
07. jan
10:20
Himmelev-Veddelev BK
B. 73, Slagelse
785704
to11-01 2024
18:30
Himmelev-Veddelev BK
!
NB: Himmelev-Veddelev BK er taberdømt
Svinninge Sportscenter
11. jan
18:30
Svinninge IF
Himmelev-Veddelev BK
785701
13-01 2024
10:00 Svogerslev Idrætspark kunst
13. jan
10:00
Svogerslev BK
Køge BK
785703
13-01 2024
10:00 Holbæk Sportsby
13. jan
10:00
Holbæk B&I
Lynge-Broby IF
785705
13-01 2024
13:30 Espelunden Kunstgræs
13. jan
13:30
BK Vest, Rødovre
Dragør BK
785702
14-01 2024
10:00 Karlslunde Stadion
14. jan
10:00
Karlslunde IF
B. 73, Slagelse
785697
14-01 2024
12:30 Dragør Bk
14. jan
12:30
Dragør BK
Svinninge IF
785706
20-01 2024
11:00 Stadion Vest
20. jan
11:00
B. 73, Slagelse
Svinninge IF
785713
21-01 2024
10:00
Himmelev-Veddelev BK
!
NB: Himmelev-Veddelev BK er taberdømt
Holbæk Sportsby
21. jan
10:00
Holbæk B&I
Himmelev-Veddelev BK
785710
27-01 2024
10:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
27. jan
10:30
Køge BK
Lynge-Broby IF
785708
27-01 2024
11:45 Svogerslev Idrætspark kunst
ANN
27. jan
11:45
Svogerslev BK
Karlslunde IF
ANN
785707
27-01 2024
12:30 Dragør Bk
27. jan
12:30
Dragør BK
Holbæk B&I
785709
28-01 2024
10:20
BK Vest, Rødovre
!
NB: BK Vest, Rødovre er taberdømt
Himmelev Idrætspark
28. jan
10:20
Himmelev-Veddelev BK
BK Vest, Rødovre
785714
to01-02 2024
18:30 Svinninge Sportscenter
01. feb
18:30
Svinninge IF
Svogerslev BK
785715
03-02 2024
10:00 Espelunden Kunstgræs
03. feb
10:00
BK Vest, Rødovre
B. 73, Slagelse
785712
04-02 2024
11:30 Karlslunde Stadion
04. feb
11:30
Karlslunde IF
Køge BK
785699
10-02 2024
10:20 Himmelev Idrætspark
10. feb
10:20
Himmelev-Veddelev BK
Karlslunde IF
785716
18-02 2024
11:00 Stadion Vest
18. feb
11:00
B. 73, Slagelse
Holbæk B&I
785720
18-02 2024
14:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UDS
18. feb
14:00
Køge BK
Dragør BK
UDS
785717
24-02 2024
11:15 Svogerslev Idrætspark kunst
24. feb
11:15
Svogerslev BK
BK Vest, Rødovre
785718
25-02 2024
10:00 Karlslunde Stadion
25. feb
10:00
Karlslunde IF
Svinninge IF
785711
25-02 2024
11:00 Frederiksberg Skole, kunstgræs
25. feb
11:00
Lynge-Broby IF
Dragør BK
785719
03-03 2024
10:20 Himmelev Idrætspark
03. mar
10:20
Himmelev-Veddelev BK
Lynge-Broby IF
785722
09-03 2024
10:00 Frederiksberg Skole, kunstgræs
09. mar
10:00
Lynge-Broby IF
B. 73, Slagelse
785724
09-03 2024
10:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
09. mar
10:30
Køge BK
Svinninge IF
785721
10-03 2024
12:30 Dragør Bk
10. mar
12:30
Dragør BK
Himmelev-Veddelev BK
785725
16-03 2024
10:30 Espelunden Kunstgræs
16. mar
10:30
BK Vest, Rødovre
Karlslunde IF
785726
16-03 2024
11:00 Stadion Vest
16. mar
11:00
B. 73, Slagelse
Dragør BK
785723
16-03 2024
11:30 Holbæk Sportsby
16. mar
11:30
Holbæk B&I
Svogerslev BK
785729
17-03 2024
10:20 Himmelev Idrætspark
17. mar
10:20
Himmelev-Veddelev BK
Køge BK
785730
to21-03 2024
18:30 Svinninge Sportscenter
21. mar
18:30
Svinninge IF
BK Vest, Rødovre
785727
23-03 2024
11:45
Svogerslev BK
!
NB: Svogerslev BK er taberdømt
Svogerslev Idrætspark kunst
23. mar
11:45
Svogerslev BK
Lynge-Broby IF
785728
24-03 2024
10:00 Karlslunde Stadion
24. mar
10:00
Karlslunde IF
Holbæk B&I
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind