VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8, Pulje 8

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
786272
fr17-11 2023
18:15 Brøndby Stadion
17. nov 2023
18:15
Brøndbyernes IF
Jyllinge FC
786275
18-11 2023
09:00 Grøndal Multicenter
18. nov 2023
09:00
Stefan
Dragør BK (2)
786273
19-11 2023
10:00 Jens Jessens Vej
19. nov 2023
10:00
FA 2000
Ålholm IF
786274
19-11 2023
10:00 Skævinge Kunst
19. nov 2023
10:00
IS Skævinge
Glostrup
786271
19-11 2023
12:00
Fix
Tingbjerg Idrætspark
19. nov 2023
12:00
Fix
Jægersborg BK
786276
on29-11 2023
18:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
29. nov 2023
18:00
Glostrup
Stefan
786277
02-12 2023
11:00 Gentofte Sportspark Vest
02. dec 2023
11:00
Jægersborg BK
IS Skævinge
786278
02-12 2023
11:00
Fix
!
NB: Fix er taberdømt
Spraglehøj Idrætsanlæg
02. dec 2023
11:00
Jyllinge FC
Fix
786280
03-12 2023
12:30 Dragør Bk
03. dec 2023
12:30
Dragør BK (2)
FA 2000
786279
03-12 2023
13:00 Hillerød Stadion Kunstgræs
03. dec 2023
13:00
Ålholm IF
Brøndbyernes IF
786281
on13-12 2023
18:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
13. dec 2023
18:00
Glostrup
Jægersborg BK
786283
16-12 2023
09:00 Brøndby Stadion
16. dec 2023
09:00
Brøndbyernes IF
Dragør BK (2)
786285
16-12 2023
09:00 Grøndal Multicenter
16. dec 2023
09:00
Stefan
FA 2000
786284
16-12 2023
10:00 Skævinge Kunst
16. dec 2023
10:00
IS Skævinge
Jyllinge FC
786282
17-12 2023
12:00
Fix
Tingbjerg Idrætspark
17. dec 2023
12:00
Fix
Ålholm IF
952057
13-01 2024
10:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
13. jan
10:00
Jyllinge FC
Glostrup
952060
13-01 2024
12:30
Fix
Dragør Bk
13. jan
12:30
Dragør BK (2)
Fix
952058
14-01 2024
10:00 Jens Jessens Vej
14. jan
10:00
FA 2000
Brøndbyernes IF
952056
14-01 2024
10:30 Gentofte Sportspark Vest
14. jan
10:30
Jægersborg BK
Stefan
952059
14-01 2024
13:00 Hillerød Stadion Kunstgræs
14. jan
13:00
Ålholm IF
IS Skævinge
952061
on24-01 2024
18:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
24. jan
18:00
Glostrup
Ålholm IF
952065
27-01 2024
09:00 Grøndal Multicenter
27. jan
09:00
Stefan
Brøndbyernes IF
952063
27-01 2024
11:00 Gentofte Sportspark Vest
27. jan
11:00
Jægersborg BK
Jyllinge FC
952064
28-01 2024
10:00 Skævinge Kunst
28. jan
10:00
IS Skævinge
Dragør BK (2)
952062
28-01 2024
12:00
Fix
Tingbjerg Idrætspark
28. jan
12:00
Fix
FA 2000
952066
03-02 2024
09:00
Fix
Brøndby Stadion
03. feb
09:00
Brøndbyernes IF
Fix
952067
03-02 2024
12:15 Spraglehøj Idrætsanlæg
03. feb
12:15
Jyllinge FC
Stefan
952070
03-02 2024
13:45 Dragør Bk
03. feb
13:45
Dragør BK (2)
Glostrup
952068
04-02 2024
10:00 Jens Jessens Vej
04. feb
10:00
FA 2000
IS Skævinge
952071
on21-02 2024
18:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
21. feb
18:00
Glostrup
FA 2000
952075
24-02 2024
09:30
Fix
Grøndal Multicenter
24. feb
09:30
Stefan
Fix
952073
24-02 2024
10:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
24. feb
10:00
Jyllinge FC
Ålholm IF
952072
24-02 2024
11:00 Gentofte Sportspark Vest
24. feb
11:00
Jægersborg BK
Dragør BK (2)
952074
25-02 2024
10:00
Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
Skævinge Kunst
25. feb
10:00
IS Skævinge
Brøndbyernes IF
952077
09-03 2024
09:00 Brøndby Stadion
09. mar
09:00
Brøndbyernes IF
Glostrup
952079
09-03 2024
09:30 Grøndal Multicenter
09. mar
09:30
Stefan
Ålholm IF
952078
10-03 2024
10:00 Jens Jessens Vej
10. mar
10:00
FA 2000
Jægersborg BK
952080
10-03 2024
11:15 Dragør Bk
10. mar
11:15
Dragør BK (2)
Jyllinge FC
952076
10-03 2024
12:00
Fix
Tingbjerg Idrætspark
10. mar
12:00
Fix
IS Skævinge
952069
17-03 2024
11:00 Hillerød Stadion Kunstgræs
17. mar
11:00
Ålholm IF
Jægersborg BK
952081
on20-03 2024
18:00
Fix
!
NB: Fix er taberdømt
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
20. mar
18:00
Glostrup
Fix
952082
23-03 2024
11:00 Gentofte Sportspark Vest
23. mar
11:00
Jægersborg BK
Brøndbyernes IF
952083
23-03 2024
11:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
23. mar
11:00
Jyllinge FC
FA 2000
952084
24-03 2024
10:00 Skævinge Kunst
24. mar
10:00
IS Skævinge
Stefan
952087
24-03 2024
13:00 Hillerød Stadion Kunstgræs
24. mar
13:00
Ålholm IF
Dragør BK (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind