Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. nov 2023
11:00
AB
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
10:45
Skjold 4
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
15:15
Ejby IF 1968
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
10:00
Frem Hellebæk
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
10:00
Ølstykke FC
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
11:30
Hørsholm-Usserød IK
AB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
13:00
Jægersborg BK
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
10:00
Brønshøj BK
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
11:30
Fremad Valby
Skjold 4
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
13:00
AB
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
09:30
Snekkersten IF
Jægersborg BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
10:00
Fremad Valby
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
10:00
Frem Hellebæk
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
13. jan
10:00
Ølstykke FC
Fremad Valby
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. jan
10:30
Snekkersten IF
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
13. jan
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Skjold 4
|
|||||||||||||||||||
13. jan
13:00
Jægersborg BK
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
14. jan
10:00
Brønshøj BK
AB
|
|||||||||||||||||||
20. jan
15:00
Ejby IF 1968
Skjold 4
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. jan
12:45
Snekkersten IF
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
21. jan
13:00
AB
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:45
Skjold 4
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
27. jan
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:00
Frem Hellebæk
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
28. jan
12:00
Fremad Valby
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
03. feb
11:00
Jægersborg BK
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
03. feb
11:30
Ølstykke FC
Skjold 4
|
|||||||||||||||||||
03. feb
15:00
Ejby IF 1968
AB
|
|||||||||||||||||||
04. feb
09:30
Snekkersten IF
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
04. feb
10:00
Brønshøj BK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
19. feb
19:00
AB
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
24. feb
10:00
Ølstykke FC
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
24. feb
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
25. feb
10:30
Skjold 4
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
Fremad Valby
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:00
Jægersborg BK
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:15
Ejby IF 1968
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
10. mar
09:30
Snekkersten IF
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
10. mar
10:00
Frem Hellebæk
AB
|
|||||||||||||||||||
10. mar
13:30
Skjold 4
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
17. mar
14:15
AB
Skjold 4
|
|||||||||||||||||||
23. mar
10:00
Ølstykke FC
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
23. mar
12:00
Fremad Valby
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar
09:30
Brønshøj BK
Jægersborg BK
|