U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår, Blå

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
496423
ma01-04 2024
14:00 Jens Jessens Vej
01. apr
14:00
FA 2000 2
Sundby Bk. 4
496424
ma01-04 2024
22:00 Fælledparken
01. apr
22:00
Skjold
Ørestad IF 2
496418
06-04 2024
10:00 Kastrup IA ved Røllikevej
06. apr
10:00
Kastrup 2
B.93 5
496422
06-04 2024
10:00
Oversidder
Sundby Idrætspark
06. apr
10:00
B 1908 2
Oversidder
496417
07-04 2024
09:45 Avedøre Stadion Kunstgræs
07. apr
09:45
Hvidovre IF 3
Fremad Valby 3
496421
07-04 2024
12:00 Grøndal Multicenter
07. apr
12:00
Union
Vestia 2
496426
13-04 2024
11:15
Union
!
NB: Union er taberdømt
B 93 Svanemølleanlæg.
13. apr
11:15
B.93 5
Union
496430
13-04 2024
11:15
Oversidder
13. apr
11:15
Oversidder
Kastrup 2
496434
13-04 2024
12:00 Valby Idrætspark
UDS
13. apr
12:00
Fremad Valby 3
Skjold
UDS
496432
14-04 2024
10:45 Kløvermarkens Idrætsanlæg
14. apr
10:45
Sundby Bk. 4
B 1908 2
496513
14-04 2024
12:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
14. apr
12:00
Vestia 2
Hvidovre IF 3
496425
14-04 2024
14:00 Kalvebod Fælled Skole
14. apr
14:00
Ørestad IF 2
FA 2000 2
496540
20-04 2024
10:00 Grøndal Multicenter
20. apr
10:00
Union
Hvidovre IF 3
496539
21-04 2024
10:00 Kastrup IA ved Røllikevej
21. apr
10:00
Kastrup 2
Sundby Bk. 4
497718
21-04 2024
11:45 Fælledparken
21. apr
11:45
Skjold
Vestia 2
497716
21-04 2024
12:00 Sundby Idrætspark
21. apr
12:00
B 1908 2
Ørestad IF 2
497717
21-04 2024
12:00 Jens Jessens Vej
21. apr
12:00
FA 2000 2
Fremad Valby 3
497715
21-04 2024
12:30
Oversidder
B 93 Svanemølleanlæg.
21. apr
12:30
B.93 5
Oversidder
497808
27-04 2024
11:30
Oversidder
27. apr
11:30
Oversidder
Union
497842
27-04 2024
11:45 Valby Idrætspark
27. apr
11:45
Fremad Valby 3
B 1908 2
497807
28-04 2024
10:00 Hvidovre IF's baner
28. apr
10:00
Hvidovre IF 3
Skjold
497841
28-04 2024
11:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
28. apr
11:00
Sundby Bk. 4
B.93 5
497843
28-04 2024
11:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
28. apr
11:00
Vestia 2
FA 2000 2
497719
28-04 2024
14:00 Ørestad Idrætspark (kunst)
28. apr
14:00
Ørestad IF 2
Kastrup 2
497845
04-05 2024
10:00 Genforeningspladsen
04. maj
10:00
Union
Skjold
497844
05-05 2024
10:00 Kastrup IA ved Røllikevej
05. maj
10:00
Kastrup 2
Fremad Valby 3
497849
05-05 2024
12:00 Sundby Idrætspark
05. maj
12:00
B 1908 2
Vestia 2
565055
05-05 2024
12:15 Jens Jessens Vej
05. maj
12:15
FA 2000 2
Hvidovre IF 3
497846
05-05 2024
12:30 B 93 Svanemølleanlæg.
05. maj
12:30
B.93 5
Ørestad IF 2
561910
05-05 2024
13:00
Oversidder
05. maj
13:00
Oversidder
Sundby Bk. 4
565057
11-05 2024
10:00 Hvidovre IF's baner
11. maj
10:00
Hvidovre IF 3
B 1908 2
565059
11-05 2024
11:45 Fælledparken
11. maj
11:45
Skjold
FA 2000 2
565070
11-05 2024
12:00 Valby Idrætspark
11. maj
12:00
Fremad Valby 3
B.93 5
565071
12-05 2024
10:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
12. maj
10:00
Vestia 2
Kastrup 2
565058
12-05 2024
11:00
Union
!
NB: Union er taberdømt
Kløvermarkens Idrætsanlæg
12. maj
11:00
Sundby Bk. 4
Union
565056
12-05 2024
12:00
Oversidder
Ørestad Idrætspark (kunst)
12. maj
12:00
Ørestad IF 2
Oversidder
565089
fr17-05 2024
17:45
Oversidder
17. maj
17:45
Oversidder
Fremad Valby 3
565085
18-05 2024
10:00 Genforeningspladsen
18. maj
10:00
Union
FA 2000 2
565096
19-05 2024
11:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
19. maj
11:00
Sundby Bk. 4
Ørestad IF 2
565087
19-05 2024
14:00 Sundby Idrætspark
19. maj
14:00
B 1908 2
Skjold
565086
ma20-05 2024
11:15 B 93 Svanemølleanlæg.
20. maj
11:15
B.93 5
Vestia 2
565182
25-05 2024
10:00 Jens Jessens Vej
25. maj
10:00
FA 2000 2
B 1908 2
566359
25-05 2024
12:00 Valby Idrætspark
25. maj
12:00
Fremad Valby 3
Sundby Bk. 4
565190
25-05 2024
13:30 Fælledparken
25. maj
13:30
Skjold
Kastrup 2
566416
26-05 2024
10:30
Oversidder
Bavnehøj Idrætsanlæg
26. maj
10:30
Vestia 2
Oversidder
565173
26-05 2024
12:30 Hvidovre IF's baner
26. maj
12:30
Hvidovre IF 3
B.93 5
565101
26-05 2024
14:00
Union
!
NB: Union er taberdømt
Ørestad Idrætspark (kunst)
26. maj
14:00
Ørestad IF 2
Union
567238
01-06 2024
10:00 Kastrup IA ved Røllikevej
01. jun
10:00
Kastrup 2
FA 2000 2
567240
01-06 2024
10:00 Genforeningspladsen
01. jun
10:00
Union
B 1908 2
567244
01-06 2024
10:00
Oversidder
01. jun
10:00
Oversidder
Hvidovre IF 3
565080
02-06 2024
10:00 Kastrup IA ved Røllikevej
02. jun
10:00
Kastrup 2
Hvidovre IF 3
567246
02-06 2024
11:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
02. jun
11:00
Sundby Bk. 4
Vestia 2
566417
02-06 2024
12:00 Ørestad Idrætspark (kunst)
02. jun
12:00
Ørestad IF 2
Fremad Valby 3
567242
02-06 2024
12:30 B 93 Svanemølleanlæg.
02. jun
12:30
B.93 5
Skjold
567252
08-06 2024
10:00 Grøndal Multicenter
08. jun
10:00
Union
Fremad Valby 3
567255
08-06 2024
11:45
Oversidder
Fælledparken
08. jun
11:45
Skjold
Oversidder
567254
08-06 2024
14:00 Jens Jessens Vej
08. jun
14:00
FA 2000 2
B.93 5
567256
09-06 2024
11:30 Bavnehøj Idrætsanlæg
09. jun
11:30
Vestia 2
Ørestad IF 2
567251
09-06 2024
13:00 Hvidovre IF's baner
09. jun
13:00
Hvidovre IF 3
Sundby Bk. 4
567253
09-06 2024
14:00 Sundby Idrætspark
09. jun
14:00
B 1908 2
Kastrup 2
567398
fr14-06 2024
17:45
Oversidder
14. jun
17:45
Oversidder
FA 2000 2
567403
15-06 2024
12:00 Valby Idrætspark
15. jun
12:00
Fremad Valby 3
Vestia 2
567397
15-06 2024
12:30 B 93 Svanemølleanlæg.
15. jun
12:30
B.93 5
B 1908 2
567387
16-06 2024
10:00 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
10:00
Kastrup 2
Union
567402
16-06 2024
11:00
Skjold
!
NB: Skjold er taberdømt
Kløvermarkens Idrætsanlæg
16. jun
11:00
Sundby Bk. 4
Skjold
567259
16-06 2024
12:00 Ørestad Idrætspark (kunst)
16. jun
12:00
Ørestad IF 2
Hvidovre IF 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind