Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
10:00
Skjold 2
KB 5
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:30
Nørrebro United 3
Husum Bk 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:45
Østerbro IF 2
Fix 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Hellas 1
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:15
Vanløse 2
B 1908 (2)
|
|||||||||||||||||||
19. apr
17:45
KB 5
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
B 1908 (2)
Østerbro IF 2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Husum Bk 1
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:00
FA 2000 3
Nørrebro United 3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
Fix 2
Hellas 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Nørrebro United 3
Fix 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Hellas 1
B 1908 (2)
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Skjold 2
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
KB 5
Husum Bk 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:15
Vanløse 2
Østerbro IF 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
FA 2000 3
KB 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
B 1908 (2)
Nørrebro United 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
09:15
Østerbro IF 2
Hellas 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:45
Husum Bk 1
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Fix 2
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
22:00
Skjold 2
B 1908 (2)
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Husum Bk 1
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
KB 5
Fix 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:30
Nørrebro United 3
Østerbro IF 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:15
Vanløse 2
Hellas 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
16:45
Østerbro IF 2
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:00
Hellas 1
Nørrebro United 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
B 1908 (2)
KB 5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Husum Bk 1
Fix 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
FA 2000 3
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Skjold 2
Hellas 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Husum Bk 1
B 1908 (2)
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
FA 2000 3
Fix 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
KB 5
Østerbro IF 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Vanløse 2
Nørrebro United 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Nørrebro United 3
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Hellas 1
KB 5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
B 1908 (2)
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:45
Østerbro IF 2
Husum Bk 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:15
Vanløse 2
Fix 2
|
|||||||||||||||||||
07. jun
17:45
KB 5
Nørrebro United 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FA 2000 3
Østerbro IF 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Skjold 2
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Husum Bk 1
Hellas 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:30
Fix 2
B 1908 (2)
|