Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:00
Fremad Amager 1
Hekla 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Tårnby FF 2
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
Fremad Amager 1
Hekla 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
AB Tårnby 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
Hekla 2
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
Oversidder
Hekla 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Tårnby FF 2
Fremad Amager 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Hekla 1
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:40
Hekla 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Kastrup 1
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B 1908 1
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Kastrup 1
CIK 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Vanløse 2
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
CIK 1
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Dragør BK 2
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
B 1908 1
Kastrup 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
B 1908 2
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
CIK 1
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
Kastrup 1
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
Hekla 2
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:25
Kastrup 1
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:25
AB Tårnby 2
Fremad Amager 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:50
Dragør BK 2
Hekla 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:50
Fremad Amager 1
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Hekla 2
Kastrup 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Vanløse 2
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Dragør BK 2
Fremad Amager 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
CIK 1
Hekla 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Oversidder
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:55
CIK 1
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:55
Tårnby FF 2
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:20
B 1908 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:20
B 1908 1
Hekla 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:45
Oversidder
CIK 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:45
Hekla 1
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:10
B 1908 2
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
B 1908 1
Hekla 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Oversidder
Kastrup 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
B 1908 1
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
Kastrup 1
Hekla 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
Dragør BK 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
Hekla 1
Hekla 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Oversidder
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Hekla 2
Kastrup 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:40
Dragør BK 2
Hekla 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
CIK 1
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Fremad Amager 1
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
CIK 1
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
B 1908 2
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Vanløse 2
Fremad Amager 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
AB Tårnby 2
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Fremad Amager 1
CIK 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Tårnby FF 2
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
Vanløse 2
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Kastrup 1
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Fremad Amager 1
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Hekla 1
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Hekla 2
CIK 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:25
Hekla 1
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:25
CIK 1
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:25
Kastrup 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:25
B 1908 1
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:50
Oversidder
Fremad Amager 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:50
Dragør BK 2
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:50
Vanløse 2
Hekla 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:50
Tårnby FF 2
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Hekla 2
Hekla 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
B 1908 2
CIK 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Fremad Amager 1
Kastrup 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
AB Tårnby 2
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:40
Oversidder
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:40
Vanløse 2
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:00
Kastrup 1
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:00
Tårnby FF 2
Hekla 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:00
CIK 1
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:00
Vanløse 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:25
CIK 1
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:25
Oversidder
Hekla 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:25
Kastrup 1
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:25
Hekla 2
Fremad Amager 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:50
Dragør BK 2
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:50
Fremad Amager 1
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:50
B 1908 1
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:50
Hekla 1
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
16:15
Vanløse 2
CIK 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
16:15
AB Tårnby 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. jun
16:15
Tårnby FF 2
Kastrup 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
16:15
B 1908 2
Hekla 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
16:40
Dragør BK 2
Fremad Amager 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
16:40
B 1908 1
Hekla 1
|