U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår, Rød

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
599461
04-05 2024
10:00 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
10:00
B 1908 2
KB 1
599613
04-05 2024
10:00 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
10:00
Fremad Valby 1
AB Tårnby 2
599615
04-05 2024
10:25 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
10:25
B 1908 2
Hvidovre IF 2
599616
04-05 2024
10:25
Oversidder
Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
10:25
AB Tårnby 2
Oversidder
599617
04-05 2024
10:50 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
10:50
Hvidovre IF 2
Fremad Valby 1
599618
04-05 2024
10:50
Oversidder
Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
10:50
Oversidder
KB 1
599645
04-05 2024
11:15 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
11:15
Fremad Valby 1
B 1908 2
599681
04-05 2024
11:15 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
11:15
KB 1
AB Tårnby 2
599738
04-05 2024
11:40
Oversidder
Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
11:40
Hvidovre IF 2
Oversidder
599415
05-05 2024
10:00 Jens Jessens Vej Kunstbane 5A 2 - 5-mands stævne Frederiksberg Boldklub
05. maj
10:00
KB 6
Nørrebro United 2
599416
05-05 2024
10:00 Jens Jessens Vej Kunstbane 5A 1 - 5-mands stævne Frederiksberg Boldklub
05. maj
10:00
FB 2
Jægersborg BK 1
599433
05-05 2024
10:00 Hekla Park Bane 5 Boldklubben Hekla
05. maj
10:00
CIK 1
FA 2000 2
599436
05-05 2024
10:00 Hekla Park Bane 6 Boldklubben Hekla
05. maj
10:00
Dragør BK 2
Hekla 2
599438
05-05 2024
10:25
Oversidder
Hekla Park Bane 5 Boldklubben Hekla
05. maj
10:25
CIK 1
Oversidder
599439
05-05 2024
10:25 Hekla Park Bane 6 Boldklubben Hekla
05. maj
10:25
Hekla 2
Skjold 1
599418
05-05 2024
10:25 Jens Jessens Vej Kunstbane 5A 1 - 5-mands stævne Frederiksberg Boldklub
05. maj
10:25
KB 6
HIK 2
599419
05-05 2024
10:25 Jens Jessens Vej Kunstbane 5A 2 - 5-mands stævne Frederiksberg Boldklub
05. maj
10:25
Jægersborg BK 1
Vanløse 2
599422
05-05 2024
10:50 Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
05. maj
10:50
HIK 2
FB 2
599423
05-05 2024
10:50 Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
05. maj
10:50
Vanløse 2
Nørrebro United 2
599447
05-05 2024
10:50
Oversidder
Hekla Park Bane 5 Boldklubben Hekla
05. maj
10:50
Oversidder
Dragør BK 2
599448
05-05 2024
10:50 Hekla Park Bane 6 Boldklubben Hekla
05. maj
10:50
Skjold 1
FA 2000 2
599449
05-05 2024
11:15 Hekla Park Bane 5 Boldklubben Hekla
05. maj
11:15
Dragør BK 2
CIK 1
599450
05-05 2024
11:15 Hekla Park Bane 6 Boldklubben Hekla
05. maj
11:15
FA 2000 2
Hekla 2
599424
05-05 2024
11:15 Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
05. maj
11:15
FB 2
KB 6
599426
05-05 2024
11:15 Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
05. maj
11:15
Nørrebro United 2
Jægersborg BK 1
599427
05-05 2024
11:40 Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
05. maj
11:40
HIK 2
Vanløse 2
599451
05-05 2024
11:40
Oversidder
Hekla Park Bane 8 Boldklubben Hekla
05. maj
11:40
Oversidder
Skjold 1
599928
25-05 2024
12:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
12:30
FB 2
Fremad Valby 1
600020
25-05 2024
12:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
12:30
Dragør BK 2
Skjold 1
600024
25-05 2024
12:55 Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
12:55
FB 2
Vanløse 2
600028
25-05 2024
12:55
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
12:55
Skjold 1
Oversidder
600031
25-05 2024
13:20 Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
13:20
Vanløse 2
Dragør BK 2
600041
25-05 2024
13:20
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
13:20
Oversidder
Fremad Valby 1
600042
25-05 2024
13:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
13:45
Dragør BK 2
FB 2
600127
25-05 2024
13:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
13:45
Fremad Valby 1
Skjold 1
600128
25-05 2024
14:10
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
14:10
Vanløse 2
Oversidder
599740
26-05 2024
10:00 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
26. maj
10:00
KB 6
B 1908 2
599796
26-05 2024
10:00 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
26. maj
10:00
CIK 1
Hekla 2
599824
26-05 2024
10:00
Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
Hvidovre IF's baner Bane 4
Hvidovre Idrætsforening
26. maj
10:00
HIK 2
Hvidovre IF 2
599839
26-05 2024
10:00
Oversidder
Hvidovre IF's baner Hvidovre Idrætsforening
26. maj
10:00
Oversidder
FA 2000 2
599853
26-05 2024
10:25 Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovre Idrætsforening
26. maj
10:25
HIK 2
Nørrebro United 2
599890
26-05 2024
10:25 Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
26. maj
10:25
FA 2000 2
KB 1
599800
26-05 2024
10:25 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
26. maj
10:25
KB 6
Jægersborg BK 1
599803
26-05 2024
10:25 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
26. maj
10:25
Hekla 2
AB Tårnby 2
599805
26-05 2024
10:50 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
26. maj
10:50
Jægersborg BK 1
CIK 1
599806
26-05 2024
10:50 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
26. maj
10:50
AB Tårnby 2
B 1908 2
599891
26-05 2024
10:50
Oversidder
Hvidovre IF's baner Hvidovre Idrætsforening
26. maj
10:50
Nørrebro United 2
Oversidder
599892
26-05 2024
10:50
Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
Hvidovre IF's baner Bane 3
Hvidovre Idrætsforening
26. maj
10:50
KB 1
Hvidovre IF 2
599893
26-05 2024
11:15
Oversidder
Hvidovre IF's baner Hvidovre Idrætsforening
26. maj
11:15
Oversidder
HIK 2
599914
26-05 2024
11:15
Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
Hvidovre IF's baner Bane 4
Hvidovre Idrætsforening
26. maj
11:15
Hvidovre IF 2
FA 2000 2
599807
26-05 2024
11:15 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
26. maj
11:15
CIK 1
KB 6
599808
26-05 2024
11:15 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
26. maj
11:15
B 1908 2
Hekla 2
599812
26-05 2024
11:40 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
26. maj
11:40
Jægersborg BK 1
AB Tårnby 2
599915
26-05 2024
11:40 Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
26. maj
11:40
Nørrebro United 2
KB 1
600196
01-06 2024
14:00 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
01. jun
14:00
HIK 2
B 1908 2
600197
01-06 2024
14:00 HIK HIK Græs 5M Hellerup Idræts Klub
01. jun
14:00
FA 2000 2
Dragør BK 2
600203
01-06 2024
14:25 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
01. jun
14:25
HIK 2
Jægersborg BK 1
600205
01-06 2024
14:25
Oversidder
HIK HIK Græs 5M Hellerup Idræts Klub
01. jun
14:25
Dragør BK 2
Oversidder
600206
01-06 2024
14:50 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
01. jun
14:50
Jægersborg BK 1
FA 2000 2
600207
01-06 2024
14:50
Oversidder
HIK HIK Græs 5M Hellerup Idræts Klub
01. jun
14:50
Oversidder
B 1908 2
600208
01-06 2024
15:15 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
01. jun
15:15
FA 2000 2
HIK 2
600209
01-06 2024
15:15 HIK HIK Græs 5M Hellerup Idræts Klub
01. jun
15:15
B 1908 2
Dragør BK 2
600210
01-06 2024
15:40
Oversidder
HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
01. jun
15:40
Jægersborg BK 1
Oversidder
449388
02-06 2024
10:00 Hekla Park Tobis Café - Kunst 5A Boldklubben Hekla
02. jun
10:00
KB 6
Hvidovre IF 2
449390
02-06 2024
10:00
Oversidder
Hekla Park Bravissimo is - Kunst 5B Boldklubben Hekla
02. jun
10:00
Hekla 2
Oversidder
600211
02-06 2024
10:00 Nørrebroparken Nørrebro United
02. jun
10:00
Nørrebro United 2
Fremad Valby 1
600216
02-06 2024
10:00 Nørrebroparken Nørrebro United
02. jun
10:00
Skjold 1
CIK 1
449391
02-06 2024
10:25 Hekla Park Tobis Café - Kunst 5A Boldklubben Hekla
02. jun
10:25
KB 6
Vanløse 2
449392
02-06 2024
10:25
Oversidder
Hekla Park Bravissimo is - Kunst 5B Boldklubben Hekla
02. jun
10:25
Oversidder
AB Tårnby 2
181892
02-06 2024
10:25 Nørrebroparken Nørrebro United
02. jun
10:25
Nørrebro United 2
FB 2
445151
02-06 2024
10:25 Nørrebroparken Nørrebro United
02. jun
10:25
CIK 1
KB 1
446250
02-06 2024
10:50 Nørrebroparken Nørrebro United
02. jun
10:50
FB 2
Skjold 1
449370
02-06 2024
10:50 Nørrebroparken Nørrebro United
02. jun
10:50
KB 1
Fremad Valby 1
449393
02-06 2024
10:50 Hekla Park Tobis Café - Kunst 5A Boldklubben Hekla
02. jun
10:50
Vanløse 2
Hekla 2
449400
02-06 2024
10:50 Hekla Park Bravissimo is - Kunst 5B Boldklubben Hekla
02. jun
10:50
AB Tårnby 2
Hvidovre IF 2
449401
02-06 2024
11:15 Hekla Park Tobis Café - Kunst 5A Boldklubben Hekla
02. jun
11:15
Hekla 2
KB 6
449404
02-06 2024
11:15
Oversidder
Hekla Park Bravissimo is - Kunst 5B Boldklubben Hekla
02. jun
11:15
Hvidovre IF 2
Oversidder
449377
02-06 2024
11:15 Nørrebroparken Nørrebro United
02. jun
11:15
Fremad Valby 1
CIK 1
600217
02-06 2024
11:15 Nørrebroparken Nørrebro United
02. jun
11:15
Skjold 1
Nørrebro United 2
600220
02-06 2024
11:40 Nørrebroparken Nørrebro United
02. jun
11:40
FB 2
KB 1
449702
02-06 2024
11:40 Hekla Park Tobis Café - Kunst 5A Boldklubben Hekla
02. jun
11:40
Vanløse 2
AB Tårnby 2
449735
08-06 2024
09:30 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
08. jun
09:30
HIK 2
CIK 1
449736
08-06 2024
09:30 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
08. jun
09:30
KB 1
Vanløse 2
449737
08-06 2024
09:55 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
08. jun
09:55
HIK 2
Skjold 1
449739
08-06 2024
09:55 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
08. jun
09:55
Vanløse 2
Hvidovre IF 2
449740
08-06 2024
10:20 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
08. jun
10:20
Skjold 1
KB 1
449741
08-06 2024
10:20 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
08. jun
10:20
Hvidovre IF 2
CIK 1
449749
08-06 2024
10:45 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
08. jun
10:45
KB 1
HIK 2
449750
08-06 2024
10:45 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
08. jun
10:45
CIK 1
Vanløse 2
449751
08-06 2024
11:10 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
08. jun
11:10
Skjold 1
Hvidovre IF 2
449703
09-06 2024
10:00 Jens Jessens Vej Kunst 8B FA 2000
09. jun
10:00
KB 6
FA 2000 2
449708
09-06 2024
10:00
Oversidder
Jens Jessens Vej FA 2000
09. jun
10:00
Oversidder
FB 2
449709
09-06 2024
10:25
Oversidder
Jens Jessens Vej FA 2000
09. jun
10:25
KB 6
Oversidder
449710
09-06 2024
10:25 Jens Jessens Vej Kunst 8A FA 2000
09. jun
10:25
FB 2
B 1908 2
449713
09-06 2024
10:50
Oversidder
Oversidder
Jens Jessens Vej FA 2000
09. jun
10:50
Oversidder
Oversidder
449731
09-06 2024
10:50 Jens Jessens Vej Kunst 7B FA 2000
09. jun
10:50
B 1908 2
FA 2000 2
449732
09-06 2024
11:15
Oversidder
Jens Jessens Vej Kunst 8B FA 2000
09. jun
11:15
Oversidder
KB 6
449733
09-06 2024
11:15 Jens Jessens Vej Kunst 8B FA 2000
09. jun
11:15
FA 2000 2
FB 2
449734
09-06 2024
11:40
Oversidder
Jens Jessens Vej Kunst 7B FA 2000
09. jun
11:40
Oversidder
B 1908 2
449752
09-06 2024
13:20 Gentofte Sportspark Øst Jægersborg Boldklub
09. jun
13:20
Nørrebro United 2
Hekla 2
449753
09-06 2024
13:20
AB Tårnby 2
!
NB: AB Tårnby 2 er taberdømt
Gentofte Sportspark Øst 1
Jægersborg Boldklub
09. jun
13:20
AB Tårnby 2
Jægersborg BK 1
449754
09-06 2024
13:45 Gentofte Sportspark Øst Jægersborg Boldklub
09. jun
13:45
Nørrebro United 2
Dragør BK 2
449755
09-06 2024
13:45 Gentofte Sportspark Øst Jægersborg Boldklub
09. jun
13:45
Jægersborg BK 1
Fremad Valby 1
449756
09-06 2024
14:10
AB Tårnby 2
!
NB: AB Tårnby 2 er taberdømt
Gentofte Sportspark Øst 1
Jægersborg Boldklub
09. jun
14:10
Dragør BK 2
AB Tårnby 2
449757
09-06 2024
14:10 Gentofte Sportspark Øst Jægersborg Boldklub
09. jun
14:10
Fremad Valby 1
Hekla 2
449758
09-06 2024
14:35
AB Tårnby 2
!
NB: AB Tårnby 2 er taberdømt
Gentofte Sportspark Øst 1
Jægersborg Boldklub
09. jun
14:35
AB Tårnby 2
Nørrebro United 2
449759
09-06 2024
14:35 Gentofte Sportspark Øst Jægersborg Boldklub
09. jun
14:35
Hekla 2
Jægersborg BK 1
449760
09-06 2024
15:00 Gentofte Sportspark Øst Jægersborg Boldklub
09. jun
15:00
Dragør BK 2
Fremad Valby 1
450888
15-06 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark 1 Brønshøj Boldklub
15. jun
10:00
Nørrebro United 2
CIK 1
450890
15-06 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
10:00
Hvidovre IF 2
FB 2
450948
15-06 2024
10:00
Oversidder
Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
10:00
Vanløse 2
Oversidder
450955
15-06 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
10:00
B 1908 2
Jægersborg BK 1
450983
15-06 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
10:00
KB 6
Dragør BK 2
450984
15-06 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
10:00
Fremad Valby 1
HIK 2
450985
15-06 2024
10:25 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
10:25
KB 6
Hekla 2
450988
15-06 2024
10:25
Oversidder
Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
10:25
HIK 2
Oversidder
450968
15-06 2024
10:25 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
10:25
Vanløse 2
Skjold 1
450969
15-06 2024
10:25 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
10:25
Jægersborg BK 1
KB 1
450892
15-06 2024
10:25 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
10:25
Nørrebro United 2
FA 2000 2
450893
15-06 2024
10:25 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
10:25
FB 2
AB Tårnby 2
450905
15-06 2024
10:50 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
10:50
FA 2000 2
Hvidovre IF 2
450907
15-06 2024
10:50 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
10:50
AB Tårnby 2
CIK 1
450970
15-06 2024
10:50 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
10:50
Skjold 1
B 1908 2
450971
15-06 2024
10:50
Oversidder
Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
10:50
KB 1
Oversidder
450991
15-06 2024
10:50 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
10:50
Hekla 2
Fremad Valby 1
451015
15-06 2024
11:15 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
11:15
Fremad Valby 1
KB 6
451018
15-06 2024
11:15 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
11:15
Dragør BK 2
HIK 2
450972
15-06 2024
11:15 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
11:15
B 1908 2
Vanløse 2
450973
15-06 2024
11:15
Oversidder
Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
11:15
Oversidder
Jægersborg BK 1
450924
15-06 2024
11:15 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
11:15
Hvidovre IF 2
Nørrebro United 2
450928
15-06 2024
11:15 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
11:15
CIK 1
FB 2
450936
15-06 2024
11:40 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
11:40
FA 2000 2
AB Tårnby 2
450980
15-06 2024
11:40 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
11:40
KB 1
Skjold 1
451027
15-06 2024
11:40
Oversidder
Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
15. jun
11:40
Hekla 2
Oversidder
450996
16-06 2024
10:50
Oversidder
Tårnby Stadion 1 Brønshøj Boldklub
16. jun
10:50
Oversidder
Dragør BK 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind